Holky z Června 2008 z BRMS

michamicha
2. črc 2008

Ahoj, založila jsem tohle téma pro nás "již" vdané paní a budoucí maminky jako pokračování diskuze Červen 2008 na Beremese.cz

Snad nás nikdo nesmaže a všechny se tu brzy setkáme 😉

luckamb
24. zář 2008

mury no tak uvidíš, třeba to vyjde a když ne, tak to vyjde příště 😉

momou
24. zář 2008

mury: Hlavně nad tím moc nepřemýšlej 😉 ono se to podaří a mimi bude. Dej si čoko nebo kafíčko a dortík a klid 🙂

luckamb
24. zář 2008

Jenže ono to nejde pořád.........nepřemýšlet nad tím 😉 🙂

murynka
24. zář 2008

no právě ono to nejde nemyslet na to ☹ kort když tady všichni těhotní 😀 😀

luckamb
24. zář 2008

Mury: buď v klidu já ne a slavím roční výročí snažení
😀
Holky letím domů, mějte se fajn a doufám, že se tu zase zítra potkáme
papa

murynka
24. zář 2008

lucí a to s tebou nějak nikdo neřeší??? 😲
měj se pappa

momou
24. zář 2008

mry: Já vím, že to nejde, ale tak zkusit se to musí 😉 Tak se začni něčemu hodně věnovat, abys na to nemusela tolik myslet a uvidíš jak rychle se to bude těhotnět 😀

luckamb
24. zář 2008

Momou: já na to prvních půl roku fakt nemyslela skoro vůbec, pak už trochu jo, ale pořád nejsem ve stádiu že bych brečela u každýho kočárku nebo dělala hysterické scény když to dostanu, ale občas už je mi z toho na nic. Ale za pár dní to zase přejde a jede se na novo. Holt jednou se prostě zadařit musí 😀
Mury: nikdo to se mnou neřeší, moje dr. mi řekla že jsem dost mladá, že všechno má svůj čas, všechna vyšetření že jsou nepříjemná a že mám přijít nejdřív v březnu (snažíme se od října) no a tak jdu 6. 10. k jinému doktorovi, tak doufám, že se to trošku pohne jiným směrem.

momou
25. zář 2008

lucka: Moc dobře vím, co myslíš, mě to nešlo 8 let ................... pak jsem se zaměřila na něco jiného a bylo to. Fakt je, že jsem i vyměnila chlapa 😀

luckamb
25. zář 2008

Jo momou, tak osm let je taky drsnejch. Ale Andulku už máš a druhýho drobečka na cestě, takže moc držím palce aby všechno bylo tak jak má. 😉

momou
26. zář 2008

Ahoj holčiny, tak jak je? 😉

luckamb
26. zář 2008

Ahojky momou 😉

momou
26. zář 2008

Tak jak je mamino?

murynka
26. zář 2008

ahojky holky zítra mi držte moc palečky jsem 35 DC 😉 mrcha nikde včéra jsem se testla a na testíků jsou //ale ta druhá je opravdu slaboulinká 😔 ale i manžel jí viděl dnes jsem to nechala ale zítra se testnu hned z první ranní moči 😅 tak na mě moc myslete 🙂

badik
27. zář 2008

Ahoj holky.Moc vam vsem dekuji za podporu.Ja uz jsem docela v poradku.Ale po psychycke strance jsem takova dost rozhozena.Ale snad to bude dobry.
Mury:Tak snad nic nepokazim kdyz ti pogratuluju.

murynka
28. zář 2008

badik je mi to opravdu moc líto 😖 přesně tohohle se bojím 😔
čárka sílí a už jsem zkoušela jiný test 😵 tak doufám ale strach mám neuvěřitelný ☹

michamicha
autor
28. zář 2008

čau holky, podívejte na tohle 😉
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

silente
28. zář 2008

Mury, Michy - držím palečky, však ona zesílí! 😉

murynka
28. zář 2008

sil-moc děkujem mě tedy dnes bylo nějak špatně 😝

luckamb
29. zář 2008

Dobré ráno holky,
Mury, Micha: to je super, tak jen ať pořádně sílí. 😉

badik
29. zář 2008

Mury neboj vse bude o.k.Nesmis se zbytecne stresovat to miminku skodi.Bud stastna ze mas dva prouzky.Tim ze se budes problemu bat jim nezabranis.Uzivej si i tech nevolnosti.

momou
29. zář 2008

Mury, moc hezký testík 😉 a co čárečka, sílí?

murynka
29. zář 2008

dnes krev těhu potvrdila 🙂
dr.také ale tak napůl 😔 jsem 5 týden podle poslední MS ale od početí 3 týdny HCG 156
je to váček který má 3mm a nazval to začínající malé těhotenství 😵

luckamb
29. zář 2008

Mury to je super, jen tak dál 😉

murynka
29. zář 2008

luc děkuji ale ještě není vyhráno asi ☹ ani mi nepogratuloval 😖 takže on to asi jako těhu nebere nebo nevím

michamicha
autor
29. zář 2008

mury, nestresuj, bude to v pohodě 😉

badik
29. zář 2008

Mury jasne nestresuj,raduj se mi se za tebe taky radujem,ze jo holky.
Micha a co ty kdy si to jdes potvrdit od doktora?

luckamb
29. zář 2008

jasně že se taky radujeme, mury bude to všechno dobrý, uvidíš že jo.
No jo Míšo, kdy jdeš ty?

murynka
29. zář 2008

moc děkuji holky moje jsem tak ráda že vás tu mám ted jsem byla u tchýně to je tak těžké to neříct 😅

majky82
29. zář 2008

Děvčátka, tak jsem vás našla... tak poprvé můj příspěvěk tady do diskuse !!! 🙂

A ještě jednou dodatečně všem "červnovkám" i "osmadvacítkám" blahopřeji k těhulkování !!! 😵