Holky z Června 2008 z BRMS

michamicha
2. črc 2008

Ahoj, založila jsem tohle téma pro nás "již" vdané paní a budoucí maminky jako pokračování diskuze Červen 2008 na Beremese.cz

Snad nás nikdo nesmaže a všechny se tu brzy setkáme 😉

badik
26. kvě 2009

Vajecniky mam oba chybi mi jeden vejcovod.Mam ted o neco mensi pravdepodobnost,ale hlavni je ze se zachranil ten vajecnik.I kdybych prisla o druhy vejcovod (snad se to nikdy nestane tuky tuk) porad muzu mit vlastni deti i kdyz ne prirozenou cestou.Ale snad to vsechno zvladnem sami bez cizi pomoci.
Nedavno jsme byli u znamych a letel tam cap.Vsichni se dohadovali kam leti a pry ze smerem k nam.Jen jsem namitla ze urcite tu nasi diru mine (jen pro info mame cca 220 obyvatel).Manzelovi se pak o nem zdalo.Pry nam sedel na komine (na tom nejnensim co doma mame, neudrzel by tam hnizdo ani vrabec) a v hnizde mel 3 svoje a 3 kachni vejce.Tak nevim co to znamena nemate nekdo snar 😀 .No snad nebudem mit tri maly cernousky 😀

momou
27. kvě 2009

Badik. Teď jsou finanční problémy, tak uvidíme jak budeme zvládat 😉 Ale pořád nad tím třetím uvažujeme. 😀

Mury: Vedro nic moc, co? Neboj bude hůř 😀

badik
28. kvě 2009

No jo penize.Vidim to tak i u nas.chteli by jsme spoustu deti a budem radi kdyz si dovolime 2.Mit deti je dnes nadstandart.A kdyz pak poslouchm ty politiky jak se tam porad dohadujou o kravinach,pred volbama slibujou a pak vymyslijou nesmysli s materskyma.Potom vykladaji keci o tom jak je treba zvednout porodnost a ze rodina je zaklad.Bla bla bla.No na pobliti. 😝 No nic nam nezbude nic jinyho nez to zvladnout ale chtela bych videt je frajery jak by dokazali vyzit s tim co my.

momou
29. kvě 2009

Badik: To by nezvládli, ale kecy mít musí. Já to neřeším a ani nevolím, páč to nemá cenu. Kolikrát mám pocit, že se mezi sebou stejně dohodnou a je to. Tak my už máme všechny věci na mimčo, tak už to není takový záhul, ale zas je tu teď hypotéka a já bych chtěla studovat (soukromá a je to cca 180 tis na 3,5 roku) ................ Tak uvidíme.

murynka
29. kvě 2009

ahojky

momou na vedro se fakt těším 😝 😝 ted je mi lépe 😉 v té zimě 😀 😀

s těmi dětmi no je to síla manželovi už se ted protáčí panenky kolik to naše zlatíčko vyjde 😅
zatím zastáváme oba názor že jedno bude stačit..máme v pllánu cestovat a tak ale uvidíme co bude a nebude 😨

momou
29. kvě 2009

Mury: Cestovat se dá i s dětma a je fajn, když to mají zadarmo 😀

badik
3. čer 2009

No jo hypoteky ☹ ☹ O studiu jsem taky premyslela,ale ty castky me fakt desi,zvlast kdyz nevim jestli bych na to jeste mela hlavu.S prachama mame proble i ted a to jsme jen dva a mam jeste vyplatu.Myslim ze kdyz budu na materske budem mit fakt problemy,ale rikam si ze to zvladly vetsi socky tak mi to taky zvladnem.A nejaka ta prilezitostni brigadicka se taky najde kdyz bude nejhur.Nejhorsi je ze clovek chce tem detem doprat a taky investovat do jeho zdravi,ale vemte si jen to blby ockovani na pneumokoka,ze.Takovy veci by prece meli byt hrazeny.Ryzovat prachy na detskym zdravy to je hnus.A to ani nemluvim o tom kdyz to dite ma nejaky zdravotni problemy,to jsou teprv palky.Jezis si tady stezuju,ted jsem jak nejvetsi pesimista 😀 .No ale mam takove slabe chvilky,to bude tim pocasim.Jinak je na svete krasne. 😀

momou
4. čer 2009

Badik: No moje studium by stálo 26 tis za semestr 😖 ale to ještě není nejdražší. Jak jsem koukala, tak jsem našla i dražší. A jinak to očkování toho pneumokoka, jsem se ptala naší doktorky a ona na to, že mi děti klidně naočkuje, ale že mi nikdo nezaručí, že se jim protilátky vytvoří 😠 A prý je to tak strašně ojedinělé, že očkování je fakt jen tahání peněz z lidí. Ta debilní reklama, co na to je, je prý na hovno. Páč lidi nic neví, je to jen hraný na city. Jsem koukala na jedné diskuzi a tam jedna mamka psala, že svoje dítko nechala očkovat a bylo to k h... Ale prý to zvládli, i když to byl boj. Druhý už prý očkovat nedá. Mysli optimisticky 😉 Bude mímo a určo to zvládnete v pohodě i finančně.

murynka
4. čer 2009

badik určo to zvládnete musíte 😉
zvládnou to i maminky které zůstanou s miminkem sami ☹ a mají jen tu mateřskou ☹

my hypošku tedy nemáme proto jsme i doma na PN že nám peníze nechybí ale ted zařizujeme rekonstruujeme do toho výbavička pro mimi a penízky se kutálí 😅 😅 ale já si nestěžuji my to zvládneme proto jsme také do toho šli 😉

moni ty jo to učení vyjde také pěkně draho co ☹ ..k tomu očkování je to těžké no člověk když nedá pak se něco stane tak si to vyčítá kort já jsme taková 😒 takže nevím jak tohle jednou budu řešit 😕 😕 😕

momou
4. čer 2009

Mury: No ta mamka dala a bylo to k ..... 😠 Takže jen hodila peníze do kanaálu. Moje dr, a četla jsem i v různých poradnách na netu, říkala, že mi obě děti klidně píchne, ale nemusí se vytvořit protilátky a očkování bude na nic. Prý to doporučuje, když jsou miminka hodně nemocná už od narození a když děti mají hodně záněty středního ucha, tam prý to fakt pomůže, s tím má prý dobré zkušenosti.

No učení je drahý, ale zas si říkám, že bych mohla mít lepší práci, co bude líp placená ..... a s dvouma prckama to bude potřeba. Ale nevím, jak bych to studium s dvěma dětma zvládla.

badik
4. čer 2009

No me sousedka rikala ze ji doktorka taky rikala ze je to k nicemu.Ze to doporucuje treba kdyz rodice trpeli zanetama usi.Ta pani s te reklami je tady od nas a opravdu ma nemocnyho chlapecka.Ale tam to bylo i trochu zanedbany.Myslim ze se soudila s nemocnici a hazijou to jeden na druhyho.Nemocnice na rodice rodice na nemocnici.Ale nic moc o tom nevim,jen neco psali v novinach.

momou
4. čer 2009

Té paní je mi moc líto, nechtěla bych to zažít. Ale problém je, že ta reklama je fakt jen na city, ale informace žádný. ☹ Takže moje děti prostě tohle očkování mít nebudou. Naše dr je taková, že když se jí něco nezdá, tak raději udělá jedno vyšetření navíc, i kdyby bylo zbytečné 😉 A to ta doktorka pamatuje mě, ještě v zavinovačce 😀 ale je to jedna z těch lepších, co si i v "důchodu" hledá nový postupy a vzdělává se. A co jsem si povídala s holkama na jiných diskuzích, tak to dávají snad jen 2 možná 4 maminy. 😎

badik
6. čer 2009

Tak kolem me se nechalo ovlivnit hodne holek,ja osobne si myslim,ze je to zbytecny i kdyz nevim co udelam az budu mit deti.Dokud ta reklama nebyla ani jsem nevedela co to pneumokok je.Neznam nikoho kdo by to mel podle me je to hodne nafoukla bublina.Hrajou na to ze matky udelaji pro deti cokoliv.Ale mas super ze muzes doktorce verit ze nic nezanedba.To ja po tom co vsude slysim a co jsem si sama zazila doktorum neverim.Spousta jich je takovich ze kdybys mela chcipnout jeste z tebe udelaji simulanta.Ale snad taky natrefim na nekoho kdo mi dokaze ze nejsou vsichni stejni.

momou
7. čer 2009

Badik: Já mám kolem sebe jen dobré doktory a jsem moc ráda. Já když vidím bílý plášť, tak mám hned vysoký tlak a křeče v žaludnku a ........... bojím bojím. Tohle je vlastně skoro stejné jako to, že je prasečí chřipka. To už tu je taky hrozně dlouho, ale až teď se o tom mluví. 😒

badik
19. čer 2009

No jo praseci chripka.Aspon prestali otravovat s ptaci chripkou,to nas jako chovatele slepic stvalo vic.My jsme totiz takovy blazni a jezdime s nima na vystavy 😎 (taky s kralikama,husama a kachnama).Ale kdyz byla ptaci chripka musela vsechna vystavni drubez sedet doma ☹ a zavideli kralikum,ze muzou na vylet.Jsem zvedava co prijde priste.U nas pro zmenu ted musi vcelari spalit vsechny uly.Vcelam pry nic neni ale maji neco v ulech,tak musej chcipnout i chudinky vcelky.Dva roky nesmeji zadne vceli mit.To chci videt pristi rok tu urodu,ani slivovicka nebude.

momou
22. čer 2009

Badik: To je šílený, tohle kdyby potkala tchána, tak se zvlání. Ten kolem včel lítá furt.

badik
26. čer 2009

Vsak u nas taky bydli jeden dedula a ten je z toho tak spatnej ze odmita jist.
Kde jsou vsichni nikdo netehotni?

momou
27. čer 2009

Tehotní Markee a Len už dotěhotněla 😵

momou
29. čer 2009

Koukám, že i když jsem holkám dávala odkaz, tak nic ☹

badik
29. čer 2009

je to skoda na brms to nestiham docitat kdyz se obevim jednou za sas a tady zas nikdo neni.

momou
29. čer 2009

Badik: No jo, ale co naděláš?

badik
4. črc 2009

No nic jsou horsi veci ne 😉

momou
3. srp 2009

Koukám, že se tu vůbec nic neděje .......................................................

badik
16. srp 2009

Hmm.to je tim ze je to takove tema ktere se netyka moc z nas.tema je snazilky coz nekteri jeste nejsou a jini uz nejsou a tech co se to tyka to stejne probiraji na BRMS.Jen ty jsi porad verna 😀 .Nevis nic o micha?ta se tak z niceho nic ztratila.Akorat vin ze nekdo na beremku poslal stranky jejicho internet.obchudku se svatebnima doplnkama.

momou
16. srp 2009

Badik: Tak to vím to co Ty 😀 Nic nového. Já sem vždy nakouknu a zjistím, že se tu nic neděje. A co u Vás doma?

momou
18. srp 2009

Každodenní sex prospívá spermiím

Až dosud se lékaři nemohli shodnout, jestli několik dnů sexuálního půstu u mužů zvýší pravděpodobnost početí potomka. Podle posledních výzkumů vychází najevo, že abstinence není nejlepším řešením.

Lékaři z australského Centra pro neplodnost a umělé oplodnění v čele s Dr. Davidem Greeningem zjistili, že kvalita spermií výrazně vzrostla, pokud muži po dobu jednoho týdne ejakulovali každý den.
"Měřítko poškození spermií, takzvaný index fragmentace DNA, se snížil z 34 na 26 procent," prohlásil Greening.

Při častém pohlavním styku se snižuje objem spermatu, ale to ve většině případů nebývá kamenem úrazu. Vědci se domnívají, že páry, které chtějí mít potomka, by měly mít sex denně alespoň týden před ovulací.

"Pokud jde o umělé oplodnění, náš objev bude mít velký vliv na úspěšnost dosažení těhotenství," radují se odborníci. Podle nich je častá ejakulace pro spermie prospěšná, protože díky ní se zkracuje čas, kdy jsou vystaveny negativním vlivům prostředí.
Datum vydání: dnes
zdroj: Korzo

badik
18. zář 2009

Zdarec.tak se ukazuju po dlouhe dobe a se spatnou zpravou.Dnes mi byla odhalena cysta na vajecniku.jestli do 10 dni nezmizi pujde ven operativne.A to jsem k tomu doktorovi sla s tim ze by mi mohl rict nejakou dobrou zpravu,misto toho todle.Docela me to srazilo na kolena.Jen me uklidnuje ze je to na te strane kde nemam vejcovod,protoze mit na kazde strane neco nevim co bych delala.vim ze cysta je docela bezna vec ale na me uz je toho nejak moc.

luckamb
21. zář 2009

Ahoj holky!!!!!

badik
7. říj 2009

Tak holky dobry zpravy.Cysta zmizela na operaci nemusim 😀 😀 😀

michamicha
autor
7. říj 2009

badik: tak to je super 😉