Holky z Června 2008 z BRMS

michamicha
2. črc 2008

Ahoj, založila jsem tohle téma pro nás "již" vdané paní a budoucí maminky jako pokračování diskuze Červen 2008 na Beremese.cz

Snad nás nikdo nesmaže a všechny se tu brzy setkáme 😉

murynka
4. bře 2009

není no ☹ ☹ ☹

momou
6. bře 2009

Tak když se Vám sem nikomu nechce ............. ☹

badik
6. bře 2009

No konecne tu nekdo je.Holky co noveho?Nejaka nova tehu?

michamicha
autor
7. bře 2009

ahoj badiku, no snad to vyjde, já mám od včerejška na testíku slaboučkou, ale dneska jse stejná jako včera, tak nezbývá jen čekat jestli bude sílit...

murynka
7. bře 2009

a já čekám 😀 😀 snažili jsme se tento měsíc poctivě 😀 😀

ale nějak nečekám radostnou novinu ale netrápí mě to 😵 😵 😵

badik a co vy??

badik
7. bře 2009

Tak holky budu drzet pesticky at to vyjde a carky statecne silí 😉 .My zatim bohuzel nic.Ted mam trosku kriticke obdobi,protoze kdyby to minule nebylo mimo delohu mela bych koncem mesice termin ☹ .Takze ted ani nepocitam ze by se to podarilo.Ale jeste nevesim hlavu jeste par mesicu tomu dame volny prubeh a pak budem resit co dal.

murynka
7. bře 2009

badik a minule se vám povedlo normálně a hned? 😕 určitě se brzo zadaří 😉
jak dlouho jste měli zákaz se snažit?

badik
7. bře 2009

Minule to bylo hned na druhy pokus.Tak jsem tak nejak cekala stejnej zazrak.Tehda jsem se na moc nesoustredila tak to slo samo.Ted uz nejde na to nemyslet.Problem je v tom ze ted mam mensi sance.Doktor rikal ze se to neda rict procentualne,vajecniky nefunguji na stridacku.Jeden muze fungovat cely rok a druhy treba jen jeden mesic.Ale zase si ten zdravy (pravy) vejcovod muze pritahnout vajicka z leveho vajecniku,takze to neni uplne beznadejny.Zakaz jsme mely 3 mesice.Takze ted mame 4pokus.Jak sis zjistovala ovu?Merilas teplotu,nebo pouzivalas testy?

markee
7. bře 2009

Badik,týjo to už bys měla TP teď? toto letí. ale neboj určo se zadaří znovu a dobře.

Já jsem dnes měsíc a den od revize dělohy ☹ ,taky jsem si včera říkala,tak teď bys byla 14tt,chjo.Ale musím koukat dopředu pozitivně. Počkám si na dvě MS a pak snad se začneme snažit a uvidíme,kdy se zadaří 😉 Tak všem vám přeju brzké úspěchy v oblasti početí miminka 😀

murynka
7. bře 2009

badik neměřím nic já ovu poznám podle bolestí břicha a podle hlenu ale také to extra nesleduji minule to vyšlo napoprvé ale jak říkáš ty ted už je v tom psychika 😔 prostě jsme se zase snažili obden a uvidíme 😅 😕

moc držím palečky aby vám to vyšlo co nejdříve 😉

badik
7. bře 2009

Jo jo,leti to.Navic se sousedce ve ctvrtek narodil chlapecek tak je ve me takovy to mohli jsme vozit spolu.Ale porad jeste neztracim nadeji vim ze nemuzu chtit vse hned.Aspon stihnem vic pokrocit s domeckem a az prijde ten spravny cas bude tu pro nej vse nachystano.

sunysara
7. bře 2009

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Měla jsem svatbu 7.června 2008 a začínáme se snažit o mimi

badik
7. bře 2009

No jasne.Bude nas vic nebudem se bat vlka nic 😀 .Vitam te tu a preji brzke uspechy ve snazeni. 🙂

momou
8. bře 2009

Jůůůůůůůůůůůů tady se to rozjelo, no konečně 😵

Badik: Musíš věřit kočko a, ono to půjde. Jedna známá šla na přerušení v 5 měsíci a už za rok v té samé době byla ve třetím měsíci a teď má krásnou a zdravou holčičku 😉

Micha: Držím palečky, však ono se to povede.

Sunysara: Ahojky 😉

kualalik
8. bře 2009

Čáu ženy 😀
jsem si vás tu našla... diskutuju v jiné místnosti a tak jsem si řekla,že juknu sem... ale asi mě pod tímto nickem neznáte,že? 😀 jinak navštěvuju na BRMS s vámi červen 😎

U nás se znásilňovalo v pátek a dneska... 😎

momou
9. bře 2009

A s jakým výsledkem ? 😀 😀 😀

kualalik
9. bře 2009

momou, no zatím netuším 😉 páč jsem dneska 22 DC... a jelikož mívám MS kolem 30-33 dne,tak testnu příští neděli.. uvidíme... OVU mívám kolem 18. - 20.,tak že fakt zatím netuším... 😒 buď a nebo... 🙂

badik
9. bře 2009

Zdarec.
Dnes jsem si koupila digi teplomer tak jestli se ani tento mesic nezadari tak zacnu merit at vim kdy je ten spravny cas.

momou
10. bře 2009

badik: Hlavně nad tím moc nepřemýšlej (já vím, nejde to). 😉

momou
13. bře 2009

Halo, to tu zas nějak zamrzlo ............. ☹

kualalik
13. bře 2009

Halo, já jsem tu 😀

momou
13. bře 2009

Tak aspoň, že Ty 🙂 A jak jde snažení? My dnes nacvičovali 😅

kualalik
13. bře 2009

No my tak nějak ob den děláme co můžeme 😅 MS mi má přijít 20.3.
Měřím prvně BT,ale díky Utrogestanu se mi drží sama od sebe kolem 37,1 ☹
Uvidíme, jak to bude zítra 😉

badik
13. bře 2009

Mou co ty jeste potrebujes nacvicovat 😉 .Ja vim ze by jste chteli treti,ale tak brzo 🙂 .
Vcera jsem si koupila sexi pradilko,at manzovi to snazeni jde lip 😎 .Jeste je ve skrini necham si ho na den ovulace.Prekvapko.

momou
13. bře 2009

kualalik: Moc se na to nesoustřeď. Čím víc nad tím budeš myslet, tím je to horší. Raději přemýšlej, kam vyrazíte v létě na dovču 😉

badik: No nacvičujem, abychom to nezapomněli 😀 Ty jsi ale čertisko 😎

kualalik
13. bře 2009

Momou, dovolenou máme už rozplánovanou 😀
V červnu jedu na dámskou dovolenou s holkama 😀 pak jede manža taky s chlapama v červenci a na přelomu červenec-srpen jedeme spolu k moři 😀 a s mamkou koncem srpna jedu na prodloužený víkend do Harrachova na wellnes víkend 😀

momou
13. bře 2009

Tak už plánuj zimní dovču a neříkej, že jí už máš taky 😀

kualalik
13. bře 2009

Tak my tradičně jezdíme na hory s celou bandou v únoru 😀
Ale ted spíš vybírám zámkovou dlažbu a takový ty věci,kytičky na zahradu 😀

badik
13. bře 2009

Ty jo tolik dovolenych.Ja chci taky.
Mou ja driv taky radila -nemysli na to,ale netusila jsem jak moc je to tezky.Poprve jsem na to taky nemyslela a nechavala jsem tomu volnej prubeh,ale ted uz to nejak nejde.Ale beru to sportovne,vis jak co me nezabije to me posili.

momou
13. bře 2009

Badik: Naprosto rozumím.
Ale holky, mě to nešlo 9 let a teď už mám děti dvě 😉