Horké ruce. Stává se to někomu?

britney
31. črc 2009

Cas od casu se mi stava, ze mam horke ruce po zapesti, nevim cim to je, Dr nevedela. Nepoti se, nic, jen proste jsou horke, nebo proste ja je citim horke...
Stava se Vam to nekomu a cim by to mohlo byt?
Dik

jeudi
31. črc 2009

😨 ne 😨

kaleilah
31. črc 2009

Já mívám takhle horký ruce i nohy, je mi to dost nepříjemný, protože většinou jsem úplně ledová a zmrzlá. Když mám takhle horký nohy-chodidla večer před spaním tak je musim namočit do ledový vody, jinak neusnu, dost mi to teplo vadí. u mudry jsem nebyla, ale asi to bude souviset s krevním oběhem a tlakem, mám vždy i vystouplý žíly. 😒

britney
autor
31. črc 2009

Kaleilah: Nohy horky nemam, jen ruce.. Stalo se mi to poprve vloni, kdyz jsem mela zanet ledvin, ted uz tyden to mam zase, a nevim co to je.. ptala jsem se Dr-zda to muze byt nejak od ledvin a pry ne...

garfieldmail1
31. črc 2009

Studené nohy a ruce souvisí s krevním oběhem, se špatným krevním oběhem. Že by ty horké končetiny znamenaly nějaký zrychlený krevní oběh.... 🙂 Možná je třeba vysledovat, za jakých okolností se to stává, co člověk třeba jedl, pil nebo dělal nebo souvisí s počasím a tlakem venku. A co vlastní tlak, není třeba vysoký?....

britney
autor
31. črc 2009

Garfieldmail1: tlak je ok...spis se bojim, jestli to nemuze byt od ledvin....
Surfuji net ale nic nemuzu najit... jen karpalni tunel, ale to si myslim, ze nemam...

kaleilah
31. črc 2009

gaefield: mám pořád tlak 100/55, sestřička v poradně je už z toho na nervy že jí to mudra neuvěří že mi ho neopisuje, ale fakt měří 🙂 stává se mi to kdykoliv, ale hlavně se tím vzbudím, takže i v noci 😠

bibula
1. srp 2009

no,mozno je to celkom jednoduche-napriklad laminatova podlaha? 😀

kaleilah
1. srp 2009

bibul: všude máme plovoučky, koberce nesnesu 😉

bibula
1. srp 2009

samozrejme... a aj ine zenicky co maju plavajucu podlahu si uvedomia,teple ruky a brnenie v nohach,pretoze to tak je🙂
staci chodit naboso vonku,po trave,hline,kamenoch,dreve /nie beton/..a magnetizmus sa upravi....
taktiez pomoze nechodit na plavajucej naboso,alebo polozit aspon niekam koberce..../no najpr sa treba "vybit" inac si na vas/nas choroby zgustnu 😔 😖

kaleilah
1. srp 2009

bibula:tohle mám od malička, vždycky mi zničeho nic zteplají a plovoučky máme doma rok...předtím jsme měli koberce a lino, takže ta tvoje teorie na mě asi nefunguje 😉