Hospitalizace dítěte s tatínkem? Je to možné?

ivarei
14. říj 2010

Zdravím maminky, zajímalo by mě, jak jste řešily situaci, kdy byla nutná hospitalizace jednoho z dětí a zároveň bylo nutné zůstat s druhým ze sourozenců doma. Aničku možná přijmou do nemocnice a já bych ráda zůstala s Adámkem (mám z nemocnic hrůzu), myslíte, že je možné, aby Aničku do nemocnice vzali s tatínkem? Dětem jsou 4 měsíce. Děkuji za rady a zkušenosti. I.

brusinka.pusinka
14. říj 2010

@ivarei samozřejmě je to stejně zakonný zástupce jako Ty. klidně může tatínek a není v tom žádný problém. 😉

ivarei
autor
14. říj 2010

@brusinka.pusinka Uff, to jsem ráda, nechci, aby to nějak blbě vyznělo, jen mám prostě v nemocnici hrozné stavy úzkosti a nerada bych to na Aničku přenášela.

kristipa
14. říj 2010

ahoj, jasně že může, já byla s malým v nemocnici a byli tam i tatínkové s dětma. nevidím v tom problém.

brusinka.pusinka
15. říj 2010

@ivarei proč bys měla vyznít blbě je jedno přeci se kterým dítkem zůstaneš potřebuji stejnou péči a když nesnášíš nemocnice a manžel je ochotný tam jít tak v tom přeci není problém. Já bych to vůbec neřešilajste oba zodpovědní a milující rodiče tak si stím nelamte hlavu 😉 😵 Horší se my zdá když tam nechají mimiska samotné to mě rvalo srdíčko jak tam plakali a sestřičky nestíhali no děs . to se my zdá hrozné nechat tam malinké dítko samotné a naštěvovat ho jen 1 hod denně když je možnost tam bít celý den a nebo celé dny a noci. kdysi to nebylo a dobře si pamatuji jak jsem nespala každou noc jsem myslela na syna a od 1 minuty náštěv jsem si ho užívala a to měl 2 roky. Naštěstí dneska je to jiné 😉 Přejeme jen zdravíčko a nelam si stím hlavu 😉

kjajule
15. říj 2010

Já v tom nevidím problém, ovšem v nemocnicích to možná problém bude s malým jsem byla v nemocnici a na pokoji se mnou byla babička s vnoučkem s dvojčat.Chtěl tam jít tatínek ale z duvodu nedostat ku pokoujů a toho že nedají proste jednu maminku s dítetem na pokoj s jiným tatínkem s dítetem musela do nemocnce babička...Maminka byla sama nemocná ,a s druhým s dvojčat doma...
Takže spíš bych viděla problém v tom aby do nemocnice tatínka vzali než to že jde tatínek místo maminky. 😉

ivarei
autor
15. říj 2010

@kjajule To je další věc, když už budou ochotni přijmout tatínka, bojím se, aby měli místo.

@brusinka.pusinka Tak tady jsou návštěvy od 12,30 do 19,00, to bych se snažila být s nimi, ale i tak si to nedokážu představit. Samotnou bych ji tam nenechala, musela bych to kdyžtak překousnout, jenže si myslím, že bych na Aňulku ten stres prostě přenášela.

@kristipa Moc díky, v jaké to bylo nemocnici? Mně se jedná o Karlák.

kristipa
15. říj 2010

ahoj my teda byli ve fakultce v Olomouci.