Hradec Králové a okolí. Přidá se někdo?

zdenicka
12. lis 2006

Neni tu nekdo?

katrionka
9. únor 2007

Kajule, určitě to všechno zvládnete🙂 Budete chtít vědět pohlaví?

kajule
9. únor 2007

Já jsem se chtěla nechat překvapit, ale přítel byl zvědavý, kže to už víme. 🙂

katrionka
9. únor 2007

Prozradíš🙂? Já asi budu strašně zvědavá, tak si to nejspíš nechám říct.

kajule
9. únor 2007

Taky jsem si říkala, že to je stejně lepší, že nám to řekla. Stejně bych to asi dlouho nevydržela a nechala si to říct. Bude to prý kluk, dokonce nám ukázala i tu jeho chloubu a ptala se jestli ho chceme změřit. 😀

kajule
9. únor 2007

A odkud ty vlastně přesně jseš?! Jestli se můžu zeptat?!

katrionka
9. únor 2007

Ja jsem přesně z Hradce.

kajule
9. únor 2007

Ale odkud přesně z Hradce?!

katrionka
9. únor 2007

A už máte jméno? My nechceme nic všedního, ale"tatka" vybírá pořád nějaká prazvláštní jména. Stejně mu nakonec asi budeme říkat nějakou přezdívkou🙂 Jsme na tohle docela ulítlí

katrionka
9. únor 2007

Aha, ted už z Věkoš

kajule
9. únor 2007

No mně se z těch holčičích líbí Karolína (ale po nás se prý bude jmenovat až druhý mimi), Adrianka, Natálie, Ema a Péťa chtěl Šárku. Z klučičích se mi líbí klasicky Honza, pak taky Matěj,ale Péťa řekl, že to bude Patrik, tak jsem se s tím už tak nějak smířila. 🙂

katrionka
9. únor 2007

Péťa a Páťa (Patrik) - to je náhodou moc pěkné 🙂

kajule
9. únor 2007

My si teď zařizujeme domeček u Trutnova, ale jinak bydlíme cca 3km od Hradce (Stěžery).

katrionka
9. únor 2007

ve stěžerách jsem párkrát byla. A proč až k Trutnovu,

kajule
9. únor 2007

No protože tam se mi líbí a taky jsem se tam narodila. 🙂

katrionka
9. únor 2007

A snažili jste se dlouho o mimi? mě už je docela smutno z toho, že pořád nic(od Vánoc), ale zatím to nechávám přirozeně plynout a snažím se to neřešit 😢

kajule
9. únor 2007

No nám vyšlo dá se říct hned.

kajule
13. únor 2007

Dobrý ráno. 🙂
Katrionko, to já mu budu muset spíš říkat Páťo, pže kdybych mu říkala Péťo, tak se to bude plést s tatínkem.

katrionka
13. únor 2007

Ahojda
kajule - já to myslela tak, že budeš mít Páťu a Péťu, že je to pěkně promyšlené.

Jé ted mi volal šef že jedou do porodnice, tak že by měl mimčo na valentýna?!🙂

kajule
14. únor 2007

Katrionko, to je pravda. 🙂 Vymyslel to Péťa asi věděl proč?! 😀 Nedávo porodila ségra, pak kamarádka a včera další kamarádka, no a teď zbývá ještě jedna, ale ta má termín přibližně jako já, tak teď už je snad konečně řada na nás, už se nemůžu dočkat, i když z toho mám trochu strach.

finesa
14. únor 2007

Ahoj Kajule,
já mám termín 16.4., poslední dobou to pěkně letí! Pohlaví jsem se dozvěděla teprve ve 31. týdnu, do té doby jsme mohli jen hádat. Bude to holčička a pravděpodobně se bude jmenovat Karolínka. Jinak jsem otěhotněla za 3 měsíce, na to že se vídáme s přítelem jen o víkendech to vůbec není špatný!

kajule
15. únor 2007

Fineso, nám to se to povedlo dá se říct hned napoprvý, kže jsem docela koukala. Na červen jsme plánovali svatbu, ale kvůli tomu, že Prcek bude ještě malý, tak jsme ji přesunuli na srpen. Jeden termín mám taky kolem 18.4., ale myslím si, že Prcek vyleze až bude ten správný čas, věřím mu. 🙂 Karolínka, to je pěkný jméno. 😉 😀 Když to druhý bude holčička, bude to taky Karolínka, i když mi přijde, že se teď dává hodně, ale rozhodli jsme se, že to druhý se bude jmenovat po nás, kže buď Karolínka nebo Péťa...jestliže to bude taky kluk, bude to celkem zajímavý, Páťa a 2 Péťové. 😲 🙂

zdenicka
autor
23. kvě 2007

kamaradce se etd narodila taky Karolinka🙂

kinsli
25. kvě 2007

Ahojky mamči, já jsem taky z HK. Bydlíme na Slezském. Začneme se snažit červenec/srpen. Naivně jsme si totiž mysleli, že budeme mít mimi tak na duben 2008, ale jak to tady čtu tak to zase až tak rychle asi nepůjde :(

andrealiskova
17. lis 2010

Já jsem sice z Prahy, ale manžel původně pochází z HK, takže se tam občas vyskytuji 😉

monny89
21. dub 2011

Těhulka z HK na procházky a pokec...? 🙂

kamilka007
27. kvě 2011

@monny89 Ahojky, já jsem hradečačka a přes měsíc i maminka. Hrozně ráda bych šla někam s jinou maminou drandit s kočárem, ale s mužem jsme v Hradci jen něco přes rok, takže nemám vůbec žádné známé a kamarádky, natož s dítětem. Budu moc ráda, když se ozveš! kamilka007@email.cz

karollyn
30. pro 2011

http://www.facebook.com/groups/278740865477868/
skupina pro maminky a tehulky z hk na fb-pridejte se

http://www.facebook.com/groups/102464286538439/ bazárek pro maminky z hk

lenka112
4. led 2012

Maminy, prosím podarili by ste mi dobrého pediatra v HK alebo v Prahe . 🙂

kukynka2
4. led 2012

@lenka112 v HK PAVLÍNA PÁBLOVÁ-je skvělá 😉

milada2
4. led 2012

@lenka112 V HK MUDr. Eva Svobodová