Hraniční porucha osobnosti. Máte tuto diagnózu?

tea80
18. pro 2008

Máte někdo tuto diagnózu?

ria80
18. pro 2008

Naštěstí ne,ale taky bych se ráda něco dozvěděla.
jinak http://sestrylf3.unas.cz/poruchy.html

rosina
18. pro 2008

nemam, ale znam spoustu lidi, co ji maji. Kdybys chtela info, tak mi pisni do IP

ria80
18. pro 2008

Rosina,mě taky prosím.
To je tolik lidí?To je šílený. 😲

dygab
18. pro 2008

Proč se ptáte?

dygab
18. pro 2008

Co potřebujete vědět?

ria80
18. pro 2008

Zajímá mě to.

dygab
18. pro 2008

A co přesně? Klidně napiš do IP🙂

elitera
19. pro 2008

Tea, to ti diagnostikovali? ☹ Ale neeeeeee ☹

tea80
autor
19. pro 2008

ano, to mi diagnostikovali, prý je to na roky léčby, je mi čím dál tím hůře, ale když si čtu na internetu příznaky, tak se v tom nemůžu vůbec najít, sebepoškozování, myšlení na sebevraždu, atd., to já teda vůbec nemám 😒

rosina
19. pro 2008

tea: no zalezi na tom, jakyho mas terapeuta 🙂 ta hranicni porucha se casto zamerne nediagnostikuje a radej se s tim clovekem pracuje bez te "nalepky", jelikoz ve vetsine pripadu nejde o nic strasnyho... A vetsina "hraničářek" jsou velmi krásné a přitažlivé ženy 🙂))

tea80
autor
19. pro 2008

no byla jsem v nemocnici na Františku, jsou to lidi, kteří spolupracují a píší knihy o všech úzkostných poruchách s Dr. Praškem, který se tím jako jeden z mála opravdu zabývá....

elitera
19. pro 2008

Tea, čeká tě na sobě hodně práce. Držím palce!

hupcza
19. pro 2008

ahoj
zkus si přešíst knížku hora hoře
autora bohužel nevím
je to sice beletrie ...ale není to špatné, mimo jiné je tam o téhle problematice

tea80
autor
19. pro 2008

Elitera, díky, ale obávám se, že nevím jak si sama pomoci.

Hupcza, díky za tip, ty to máš taky?

tea80
autor
19. pro 2008

Hupcza, ty jsi tu knihu četla? O čem to je?

rosina
19. pro 2008

todle jeste vypada seriozne: http://www.hoschl.cz/?text=2400&lang=cz

tea80
autor
20. pro 2008

Rosina, díky za odkazy, velice zajímavé, ale myslím, že HPO fakt nemám. Vůbec to na mě nesedí

morganis12
9. pro 2018

Ahoj všem,
vkládám sem vzkaz od manžela 🙂 :
Jsem student psychologie a pro svůj výzkum k diplomové práci hledám osoby a ochotné duše s diagnostikovanou hraniční poruchou osobnosti (emočně nestabilní porucha osobnosti hraničního typu 🙂 ), které navštěvují/navštěvovaly psychoterapii. Zajímám se o jejich zkušenosti s psychoterapií, na které se ptám v průběhu společného rozhovoru např. na téma motivace, očekávání, průběhu terapie či jejího přínosu. Účast je anonymní a ohodnocena částkou 200 Kč. Pokud spadáte do cílové skupiny, máte jakékoli otázky či zájem se na výzkumu podílet, neváhejte mne kontaktovat na email: david.richter01@upol.cz