Hrozivý výklad z karet. Uklidněte mě

majmuna
3. únor 2007

Zacalo to tim ze jsem naivne odepsala na mejlik Jonasovi.Nabizel odpoved na otazky zdarma....Takze jsem se klasicky zeptala na moje otehotneni a na partnera....A odpoved znela ze otehotneni se u me ukazuje za rok a pul ale ze ho karty nedoporucuji! Tyhle veci beru s rezervou ale uplne me to vyvedlo z miry! 😢 Tak je tady nekdo aby me trosicku uklidnil? Ted si nadavam a lituju ze jsem na to na netu vubec narazila...trosku se uklidnuju tim ze hned pod touhle odpovedi byly vypsany vsechny mozne konzultace a moznosti vykladu? Nestrasi jen aby nalakal na blizsi placeny vyklad? 😖

binki
1. zář 2008

majmuna: nevím, jak "kvalitní" může být tato předpověď...nechala jsem si vykládat karty od známé známé a taky teď zpětně cca rok, dva, všechno vyšlo i negativní, já se nebála, chtěla jsem vidět do budoucna, tak se mi splnilo 🙄

annakristyna
20. lis 2009

dobry den chtela bych vedet co me ceka a nemine lenka 19.3.1974

annakristyna
20. lis 2009

😎

annakristyna
20. lis 2009

😨

berenika39
20. lis 2009

anna, nespletla sis www?

jinak podle mě budeš spokojená, veselá a zdravá.

martina03
21. lis 2009

Co se týče výkladu zkuste stránku HOROSKOPYNAMÍRU pak kolonka Věštírna,tam zadáte svojí jednoduchou otázku a zdarma vám odpoví zhruba do týdne a musím říct,že opravdu pravdivě,stačí zadat datumy narození koho se dotaz týká a zadat otázku co vás zajímá.Jinak je tam i možnost placeného výkladu se vším všudy.
Co se týče Jonáše,tak možná jeho tatínek je odborník ale jeho syn mi spíš příde jako obyčejný smrtelník 🙂 navíc jsem ho zažila při jednání ohledně běžné věci (jednalo se o prodej na aukru) a nezachoval se nejlépe,takže bych se na něj nikdy s nějakým dotazem ohledně jeho práce neobrátila

kubaka
21. lis 2009

anno - odpověz si na to sama a budeš asi nejblíže pravdě - jinak: jako berenika 🙂