Hrozivý výklad z karet. Uklidněte mě

majmuna
3. únor 2007

Zacalo to tim ze jsem naivne odepsala na mejlik Jonasovi.Nabizel odpoved na otazky zdarma....Takze jsem se klasicky zeptala na moje otehotneni a na partnera....A odpoved znela ze otehotneni se u me ukazuje za rok a pul ale ze ho karty nedoporucuji! Tyhle veci beru s rezervou ale uplne me to vyvedlo z miry! 😢 Tak je tady nekdo aby me trosicku uklidnil? Ted si nadavam a lituju ze jsem na to na netu vubec narazila...trosku se uklidnuju tim ze hned pod touhle odpovedi byly vypsany vsechny mozne konzultace a moznosti vykladu? Nestrasi jen aby nalakal na blizsi placeny vyklad? 😖

kim
3. únor 2007

Majmuno: to je jasný, že je to úplná hovadina!!!!!!!!Zvlášť, když je to neplacené!!!Hlavně můj názor je, že aby byl nějaký výklad dobrý, tak bys měla u toho věštitele být osobně, sama snímat karty...atd.Já byla jednou u věštkyně a ta mi věštila podle data a času narození.Ona tedy povídala hlavně o věcech z minulosti a to teda sedlo na 100% Ale taky mám známou, které před lety řekla nějaká stará babča - věštkyně, že nemá jezdit autem, že jí vidí mrtvou a ona se toho drží už 15 let a bojí se jezdit, všem při nastoupení do auta říká tuhle historku, aby jel opatrně 😀 Opravdu na to zapomeň, vůbec nevíš, kdo Ti na to odepisoval a nejspíš to byl nějaký blbec, který tomu ani za mák nerozuměl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

carodkaa
3. únor 2007

Urcite ja si myslim,ze ti zamerne nasadil brouka do hlavy,aby sis dosla pro vysvetleni a pekne mu za to zacvakala 😀 .Nic si z toho nedelej,pust to z hlavy a hlavne tomu never 😉

gedren
3. únor 2007

majmuno, klid, asi strasi 🙂

Ja jsem kdysi z karet vykladala, sama sobe zejmena, a opravdu to fungovalo, ona je to spis takova psychologie, ze Te to pinuti se zamyslet nad vecma, ktery si nechces pripustit. S predpovidanim do budoucna bych to tak horky nevidela, hlavne bych rekla, ze nelze hadat presny casovy udaje.. A jetli Te ten clovek navic ani nevidel (nesnimala jsi karty), tak bych to hodila za hlavu. Ze vyklad z karet muze fungovat, jeste neznamena, ze neexistuji podvodnici a diletanti.

I lekar se muze mylit, co se tyce predpovedi moznoasti otehotneni, casu porodu apod., tak coz teprve vykladacv karet! 🙂

Pro vlastni klid bych se pred snazenim (ale tos asi udelala), nechala prohlednout gynekologem, pripadne si nechala (to udela prakticky lekar) zkontrolovat stitnou zlazu. A taky se zamyslela, jestli Tvuj partner je opravdu ten pravy, se kterym chces mit dite. Jaka je Tvoje motivace, jestli ditetem nechces jen rsit nejake svoje problemy apod. Pokud si uprimne myslis, ze je tohle vsechno v poradku, hod karty za hlavu 🙂

majmuna
autor
3. únor 2007

Je Gedren dekuju...Prave ze mam pocit ze je vsechno v poradku...Partner a i vsechny vysledky v CAR dopadly na jednicku...Tak jsem asi jen hlupak co se necha rozhodit i kdyz si to hned hezky oduvodni... 😖 Nedokazu si totiz zivot bez deti predstavit....

jess
3. únor 2007

Já na to taky nevěřím-a eště že tak.Moje tchýně věčně sama sobě vykládá karty a pak straší,že se něco stane a nikdy se v tu dobu nic naštěstí nestalo,ale člověk pak nad tím přemýšlí.
Ale vyvedlo mě z míry to,že si nechává předpovídat už i přes telefon a věštkyně jí řekla,že v 15letech mojí holky,budem mít s mojím chlapem autonehodu a mi dva při ní zemřeme,ale malá bude v pohodě,ale bude ji mít v opatrovnictví právě tchýně.No já jsem z toho byla celkem na prášky jak mi to říkali,je to hnusná představa,ale pak se mi to rozleželo v hlavě,a říkám si,že je to stejně blbost(doufám)

Nejhorší je pro mě ta představa,že mi moje dítě dostala do výchovy právě moje nenáviděná tchýně,to je asi ten důvod,proč mě to tak vyhukalo 😀

issabela
3. únor 2007

Majmuno, karty jdou vykládat i na dálku, ale ten výklad mi připadal opravdu matoucí. Zkusila jsem pro Tebe vyložit karty na Tvé těhotenství (ne partnera) a vyšlo mi to úžasně:

Jsi právě teď v situaci, že máš možnost otěhotnět, v podstatě se to u Tebe už "rozjelo" a jen se čeká na to, jak se sama rozhodneš, jestli na to přistoupíš a co pro to uděláš.
Ale jakmile se pro to opravdu rozhodneš, stane se to.
Tvé otěhotnění z minulosti ovlivňuje nějaká lehkovážnost nebo tvá nerozvážnost. Ale ta může být i ve prospěch Tvého otěhotnění.
Za to, že jsi ještě Tvé těhotenství vnitřně nepřijala, může Tvoje touha po dokonalosti. To Tě brzdí. Měla bys přijmout, že nemusí být všechno přesně podle Tebe, že se to narodí např. v jiný měsíc než si plánuješ, nebo to může mít jiné pohlaví, nebo Ti těhotenství může poznamenat postavu a tak. Měla bys tyhle věci přestat řešit.
V otěhotnění Ti může hodně pomoci Tvůj partner 😉 . Ale myslím to teď samozžejmě tak, že hodně duševně Ti může pomoci to přijmout, ať už jakýmkoli způsobem, přijde mi spíš přísný (ale není to úplně přesné). Taky ovšem to, že si sama budeš schopná své názory uhájit.
Do roka (vykládala jsem to "do roka", může to být daleko dřív) máš možnost otěhotnět, všechno je Ti nakloněno a je to pro Tebe správné rozhodnutí. Bude to pro Tebe znamenat určité dokončení, naplnění části Tvého života.
Velmi pozitivní okamžik se rozhodnout je pro Tebe právě teď.

karotky
3. únor 2007

Kolegině v práci si koupila vykládací karty(je to asi 2 roky)s knížkou a na všech v práci to vyzkoušela.Nepřikládala jsem tomu žádnou váhu(spíš jsem to brala jako legraci),ale po sléze jsem zjistila,že se ve všem trefila do puntíku.Od změny k lepšímu v zaměstnání,po zdařené těhotenství. 🙂
Kdyby mi předpověděla nějakou smůlu,nebrala bych to taky vážně. 😉

romana27
3. únor 2007

Přesně, karty se dají vykládat i na dálku a hlavně - nelžou...

majmuna
autor
3. únor 2007

Holky diky vsem!!!! Ja prave v uplny rodine teprve vidim smysl vseho co delam tak me to rozhodilo....Myslim tim i to ze ted nebrani nic v ceste...Ja jsem spis realista takze je vlastne vsechno tak nejak poporadku presne tak jak jsem si to dala za cil...Byt,prace, partner atd...

Issabelo diky za dlouhy vyklad 😉 Doufam ze uz je mimo na ceste.... 😀 kazdopadne se mi bude lip spat.. 🙂

majmuna
autor
3. únor 2007

Jeste me zarazi jedna vec.Jak muze nekdo s takovou lehkosti takovou vec rict?
Nikdy ten clovek nemuze tusit jestli neodpovida vice ci mene labilnimu cloveku...Nevim cele mi to nesedi! 😖

issabela
3. únor 2007

Majmuno, tak už takto neriskuj, to je na vlastní nebezpečí, když se svěříš komukoli s tím nejniternějším, co tě trápí.

Pokud bys někdy měla opravdu krizi, mám kontakt na dvě dámy, které jsou naprosto úžasné; jedna je věštkyně (ona prostě vidí) a druhá astroložka, ale používá i karty. Ale obě fungují na Jižní Moravě, to je pro tebe z ruky. Na druhou stranu to za to stojí a můžu se zaručit, že ani jedna z nich by ti neublížila. Jsou opravdu úžasné.

karotky
3. únor 2007

Majmu.........na dálku bych tomu moc nevěřila.Já si vytáhla karty a postupně se na to hledaly souvislosti v té knížce.A docela to sedělo.Ono záleží na tom,co si pod tím sám člověk představí. 😉

haluskacz
4. únor 2007

majmuno,
neboj, karty nemusi v zadnem pripade predurcit, co se stane, kdyz je nenechas, aby to udelaly. Kolikrat si za to clovek muze sam, kdyz uveri, ze se stane neco spatneho. Pak to totiz svym zpusobem na sebe privola. Rozhodne bych si s kartami nezahravala, protoze jsou za tim veci, ktere nejsou videt, a clovek nevi, jak to ve skutecnosti funguje. Kazdy sveho stesti strujcem!!!
Kazdy pokus divat se do budoucnosti je dle meho nazoru velmi riskantni, opravdu bych si s temito vecmi nezahravala.

macanet
4. únor 2007

Ahoj majmuno, je vidět, že ti karty vykládal člověk, kterej není profesionál, jáí na karty chodím už 2 roky a musím je snímat sama, jen pokud nejde o závažné rozhodnutí, dělá to paní po telefonu, ale je podmínka, že už jsem u ní byla.Jinak co mi i mému přítely , tehdy přítely řekla se opravdu stalo.Špatné věc se neříkaj.Takže když jsem u ní byla v létě 2006, tak mi řekla, budeš mít holčičku, narodí se v červenci.Ale ouha já otěhotněla v září a vycházelo to na červen, jenže miminko se neudrželo a tak nic, ale v říjnu jsem zjistila, že jsem opět těhotná a miminko čekáme v červenci. 🙂 Takže výklad karet na dálku bych nebrala vážně.

marinka
4. únor 2007

Přikláním se k holkám, tahle předpověď je totální blbost a nesmysl!! Chodím ke kartářce a většina věcí, které mi řekla, vyšly (např. se trefila i do měsíce početí 🙂, ale VŽDY si musíš karty zamíchat sama a sama je sejmout. Jinak ty karty nevykládají budoucnost tobě 🙂 Je jasné, že to je nějaký podvod, asi to bude tak, jak píšeš - špatná předpověď tě má vyděsit, aby sis nechala udělat větší a placený rozbor. Vůbec se tím nenech vykolejit a nemysli na to. Tohle není tvoje budoucnost!!!

macanet
4. únor 2007

Ještě něco správná kartářka si nebere peníze!! Prostě je nepřijme, mnohem lepší je donést kytku, nebo něco co udělá radost.Něco jiného je ale placený výklad karet.Mě jen nedoporučovala termín svatby 24.6.2006 , ale ať se nebojím, že se nestane nic vážného.My jsme ho ani změnit nemohli, všechno bylo zařízený a teď, začalo to ráno, babička 70 upadla a roztrhla si ret, jeli do špitálu, teta zabouchla klíče od auta, švagrová na sebe vylila limonádu, na druhou tetu spadla v hospodě garnyž se záclonou, sestřenka spadla ze židle, to vše je pravda, ale svatby byla veselá 😀

issabela
4. únor 2007

Musím trochu oponovat, není absolutně třeba, aby se osoba, které se výklad týká, karet dotýkala, to je jen psychická podpora klienta, nic víc. To dělají kartáři čistě jen pro váš dobrý pocit. Dobří kartáři mají karty jen jako pomůcku, v podstatě ví odpovědi dřív než je vyloží. Dokáží se napojit na člověka a výklad mu udělat i na dálku bez osobního kontaktu.
Ale souhlasím s tím, že se nemáte svěřovat lidem na základě jejich reklamy veřejně umístěné na netu nebo jinde. Dejte na osobní doporučení.

marinka
4. únor 2007

Moje kartářka také peníze nechce, ale protože vím,že má s penězi problémy, sama živí dvě děti, tak jí vždycky vnutím aspoň dvě stovky, ale přetahujeme se o ty peníze půl hodiny 🙂 Ale cítila bych se fakt blbě, kdybych jí nic nedala, vždy se mi věnuje tak hodinu a půl 🙂

macanet
4. únor 2007

Je pravda, co píše issabela, já bych se taky nesvěřovala osobě, se kterou nemám osobní kontakt a kterou jsem ani neviděla, musí na mě působyt příjemně.Tahle paní vykládá karty už hrozně dlouho za komančů na tajňačku, nechce znát jméno, všem říká děvče, nebo chlapče.Je zajímavé, že když jsem tam šla poprvé a vykládala mi, tak mi řekla věci, které nikdo kromě mě nevěděl.Zatím co mi řekla všechno se splnilo, teď uvidíme, jestli se strefila s tou holčičkou, byli bychom rádi, u manžela v rodině jsou samý kluci, táta má 4 bratry 🙂

marinka
4. únor 2007

Macanet, nám taky kartářka předpověděla holčičku a to třikrát a pokaždé na 90 %. Stejně to řekla i manželovi, který u ní byl nezávisle na mně, nevěděla, že patříme k sobě. Z první návštěvy jsem byla taky totálně v šoku, protože hned věděla takové věci, jako že mám sestru, jaký obor studuju, popsali mé mého přítele a přitom jsem jí taky neřekla ani jméno a viděly jsme se poprvé v životě. Ale myslím,že ani výklad od super profi kartářky není 100 %, ona to vykládá tak, jak to vidí v té chvíli, ale pokud se člověk rozhodně udělat něco jinak, než jak je rozhodnutý v ten okamžik, kdy je u ní, tak se můžou věci dost razantně změnit. Mně zatím vyšlo řekla bych tak 85 % věcí, co mi řekla, těch 15 % bylo jinak..

macanet
4. únor 2007

Ona mi taky řekla, to co ti tady říkám děvěnko, tak si sama musíš rozhodnout, co uděláš.Když jsem u ní byla naposledy, tak mi řekla ty máš starost o miminko a já jí ani neřekla, že nějaký čekám, ještě to na mě nebylo vidět a měla jsem před tou plodovkou, ale říkala, vše bude v pořádku a opět řekla narodí se tizdravá holčička.Manžel tam byl se mnou a tak mu vyložila taky a zatím se mu to plní, dostal přidáno 🙂 a to mi v autě tvrdil, ani omylem se to nestane.Dobíjela mi energii, moc jsem tomu nevěřila, ale bylo mi hezky teplo.Tak jsem nabitá 😀

kocurek
5. únor 2007

Ahoj tehulky. TAk ja jsme byla u jedne pani kartarky zrovna pred tydnem....Nic jsme ji o tehotenstvi nerekla, vzala jsme si volnejsi veci...ona na 1. pohled nic nepoznala, ani to na me moc neni poznat....a vykladala karty, co bylo, co bude a predstavte si. Rekla mi, ze do poloviny roku budu mit prirustek do rodiny, ze to bude kluk, ze muj pritel bude mit vaznejsi zdravotni problemy, ze se chysta na cestiu do CR (zijeme totiz ve Spanelsku), ale ja budu rodit v CR.....atd. Vubec jsem nebyla v soku, kdyz jsem ji odhalila, ze jsem tehotna a ze meho pritele budou operovat-nohu, takze problemy budou...a dalsi veci, proste vse sedi...chodim k ni tak cca 1x za rok a musim rist, ze se mi skoro vse vyplnilo. 🙂

kocurek
5. únor 2007

Zalezi, kdo to je, ja chodim k uplne obycejne pani, ktera neni znama....proste normalni zenska, ke vsemu zdravotni sestra. 😉

patricek
6. únor 2007

ahojky,ja bych tomu vubec neverila.Aj ja som bola jednou pri vestici to som este chodila na skolu a chcela som vediet ci zmaturujem a ci ostanem s tym chalanom co som jej ukazala na fotke.Povedala mi ze je to velmi pekny chalan a ze sa rozideme ale ze on pak za mnou pride a budeme spolu.vobec to neni pravda uz som vdana ale uplne za ineho.Nezabirej si to. 🙂

numi
6. únor 2007

Ahoj issabela,já byla taky u jedne kartářky,ale je to už pár let,celkem se mi vyplnilo to,co mi řekla,jen už nejsem s partnerem,kterého mi vylíčila jako mého životníh a který je ke mně ideální.Ale já si nestěžuji právě naopak jsem ráda,za toho koho mám dnes 😉 Obracím se na Tebe s prosbou jestli bys mi také mohla vyložit karty,jako pro majmunu.Nějak se všechno na mě valí a prijde mi,že jsem tak zmatená,že ani nevím,co pořádně chci ☹ od října mám práci,kterou jsem si pro sebe zrovna nepředstavovala a navíc mám smlouvu jen do dubna.Chci se hlásit dálkově na výšku,s partnerem bysme chtěli začít opravovat baráček a vzít se,no a samozřejmě mít mimi.Vím,že určitě nejsem první ani poslední,kdo něco podobného řeší,ale už opravdu nevím coby.Pokud Tě tím otravuji,tak se omlouvám.Pa

motol
27. srp 2008

ahojky,věřím,že jsou lidi co umí říct budoucnost,máme rodinou kartářku,a té se docela vyplnilo,vše co pověděla,ale musim říct,že na otázku zda chcete vědět i to špatný mě zatrnulo,mYslíte že je něco mezi nebem a zemí a nebo na to vůbec nevěříte a vše je jen osud?já tak vše na půl!!!!! 😉

anatanka
30. srp 2008

Ja byla u kartarky poprve teprve nedavno. Pani moc mila a prijemna, ale myslim, ze jde spis vic o terapii nez nejakou skutecnou vestbu.
Do budoucna mi par veci rekla, ale myslim, ze vetsina z toho se nesplni. Napriklad mi rekla, ze do konce roku otehotnim, coz u me absolutne nehrozi. Vykladala jen na rok dopredu, takze to budu moct celkem brzo zhodnotit, ale stavim se k tomu spis skepticky.

Rozhodne bych se tim nenechavala nijak ovlivnit! Tehotenstvi si naplanuj podle sebe a ne podle ciziho cloveka na internetu.

naty
31. srp 2008

nic ve zlým, ale pokud OPRAVDU nechci znát budoucnost, tak se na to prostě nikoho neptám!! mám pocit, že lidi chtějí slyšet jen ty dobrý věci a pak se strašně diví, když jim řeknou pravej opak.... 🙄

aponchie
31. srp 2008

ja jsem byla dvakrat v zivote a jednou to bylo ovlivnene tim ,ze pani ze me tahala info a podle neho mi pak rikala co a jak..tak sem se v duchu smala a odesla..a pak u druhe sem byla uplne mimo mesto,neznala me ja ji a nechtela zadne penize nic,nechala me jen sundat par karet a sama od sebe mi rekla ne budoucnost,ale to jak se soucasne veci maji a mela sakra pravdu!!ted je to 3roky s odstupem a nechapu jak na to prisla ,ale nejakou silenou budoucnost sem vedet nechtela a myslim,ze to ani nema cenu pac si ji tvoris sam a ne pdole karet.. 😝

nobody
31. srp 2008

nějaký debil, vůbec se tím nezatěžuj