Hubneme, nehubneme, cvičíme, necvičíme

sisstin
4. lis 2008

čau holky..hubnoucích diskuzí je tu spousta 🙂 ale vždy jde fakt o hubnutí 5kg a více...já už jsem celkem spokojená...spíš si chci váhu udržet...a vymakat 🙂 takže takovej nezávaznej pokec o hubnutí, nehubnutí..někdy se zhřeší 😝 kam chodíte cvičit..popř. necvičit..ne vždy se mi chce 🙂 prostě oddechovka pro nás, co nejsme nikdy stopro spokojené 🙂 a hlavně..berme to s humorem 🙂

jitie
4. lis 2008

tak to já už dneska spořádala jeden chleba s máslem a 2 misky těstovinového salátu, vzhledem k tomu, že jsem na neschopence,tak jsem vstávala až po devátý.. a už mám chuť na něco sladkého 😎

jitie
4. lis 2008

to mě když to chytne, tak taky vydržim jíst samé zdravé věci, ale max tak den nebo dva a už zase najedu na ty kalorické bomby 😀 nemám pevnou vůli

sisstin
autor
4. lis 2008

jitie: a ty chceš zhubnou kolik? 😕 já bych ráda měla pořád těch 47,5-48kg 😕 ale občas lítám kg nad..a pak zas hladovim, abych to dala dolů 😔

janeyzelvicka
4. lis 2008

čaute holky 🙂
taky bych potřebovala pár kilo shodit, ani tak ne po porodu, to jsem nechala v porodce, ale vždycky jsem měla větší zadek 😠
chcem chodit s kámoškou na plavčo, ale je od nás dost daleko a jak vidím svoje břicho s extra strijema, ani se mi do plavek nechce 😠

sisstin
autor
4. lis 2008

janey: plavčo je dobrý na zpevnění...ale hubnou se tim asi moc nedá 😕 já se v létě též nesvlíkla 😝

janeyzelvicka
4. lis 2008

vypadala bych tam beztak jak nějaký vyfrézovaný tuleň 😠
když mě moc neužije na nějaké ty kolektivní aerobiky a tak... sice ve škole jsem chodila, a bylo to docela fajn... prostě nemám vůli no 😒 a zbožňuju čokoládu 😀

sisstin
autor
4. lis 2008

janey: mě to baví..aerobic a tak..ale zas si neumim představit jít do posilovny 😕 😅

petrunka01
4. lis 2008

já se taky bála,že mi nepůjde dodržovat menší pocre víckrát za den,ale docela to jde.Jenže jsem doma,chodit do práce,tak to asi taky nezvládám.
A do tý vaší třicítky mi už tolik času nezbývá,musím s tím něco dělat,dokud je čas..🙂

sisstin
autor
4. lis 2008

petrun: my právě jsme dost každej den venku někde v restauraci..a to je pak děs 😅

janeyzelvicka
4. lis 2008

anebo taky to stravování doma - přes den děs, teplé jídlo navečer... no, asi budu muset prvně zpevnit vůli a pak můžu začít se zadkem...

petrunka01
4. lis 2008

janey..taky máš ještě prcka...když byl Šimon mimino,tak jsem přes den skoro nejedla a večer to doháněla 😉

luucia
4. lis 2008

Haaaaaaaa, už sem tě našla 😀 😀 Tak já sem na tom jako siss. chodím cvičit, ale někdy se mi nechce. Jím jak kdy, snažím se nepřežírat, ale miluju takový prasárny jako Mekáč, KFC, těstoviny ve smetanový omáčce,.. sladký jak kdy 😅 a s prckem taky není vždycky čas se najíst, tak to pak rychle doháním, když usne...ale sem na svý váze před těhu a až na to povolený břicho a vycucaný prsa to celkem jde 😝 😝

sisstin
autor
4. lis 2008

luuci: z čeho máš prosim tě vycucaný prsa 😝 vždyt je máš v poho 😀

luucia
4. lis 2008

siss, jj, v poho..ale v podprdě! nepřej si vidět, kdybych jí sundala 😝 😝 😝 ještě že někdo vymyslel push upky! to je stejně vynález století 😀

sisstin
autor
4. lis 2008

luuci: ti někdy ukážu svoje..a omdlíš 😅 😅 😅 😅 😅

luucia
4. lis 2008

siss, no to nevím 😀 a to je nechci vidět jednou po druhým dítěti, to už budou jenom vycucaný pytlíky 😅 jj, kámoška mi říkala, že do roka od porodu se jí prsa vrátily zpátky, kde je měla před tím..mě se nic nikam nevrátilo 😢 😢

sisstin
autor
4. lis 2008

luci: mně taky ne...jak jsem psala na první stránce, tak vždycky, když hodně zhubnu...tak mi spadnou 🤐

luucia
4. lis 2008

siss, já to nechápu, proč když hubnu, tak mě jdou nejdřív dolů prsa a až pak břicho, zadek,.. to je nějakej blbej zákon??! 😠

sisstin
autor
4. lis 2008

luci: tak já zas kozy nezhubnu nikdy..furt je mám stejný..akorát níž 😝

jitie
4. lis 2008

sisstin, já bych chtěla tak 4,dostat se na 65..to víš že víc by se mi taky líbilo,ale tohle mi stačí

sisstin
autor
4. lis 2008

jitie: tak 4nejsou zas tak nereálný...ale dá to docela zabrat 😝

sisstin
autor
4. lis 2008

no nic..jdu na ty těstoviny..tak až se vrátim, at je tu mrtě příspěvků 😝

luucia
4. lis 2008

siss, dej si do nosu 😝

jitie, 4 kila jdou dolů docela dobře, ale spíš jde o to, je pak udržet 😒 mě váha lítá pořád + - kilo

jitie
4. lis 2008

neni to nereálný,jen to vydržet 😀
ale já se vzmůžu a půjdu do toho!!nejhorši je fakt to pak udržet,kort o Vánocích..

pekkra
4. lis 2008

Ahoj holky,tak já bych potřebovala dolů taky ještě tak 4-5 kilo,ale už jsem překročila tu magickou 30 😅 ,tak to snad půjde 😀
Siss: Sluší ti to,taky bych potřebovala se vybičovat ke cvičení 😕

petrunka01
4. lis 2008

mně jde zase docela dobře to udržení váhy...spíš se mi to zasekne a nehnu s tím,ať dělám,co dělám.No a teď bych s tím ráda hnula o něco dolů a nejde to(moc).

luucia
4. lis 2008

Nojooo, Vánoce 🤐 🤐 to bude zas mazec. já moc nemusím cukroví a tak...spíš bramborovej salát, chlebíčky, jednohubky,... 😝

pekkra
4. lis 2008

Vánoce jsou moje zkáza,po cukroví se můžu utlouct,budu si muset dát na hubu zámek 😀

jitie
4. lis 2008

to já taky spíš salát a řízky 😅

luucia
4. lis 2008

a to objíždění návštěv. všude si něco musím dát, abych neurazila 😅 😝 ale ještě že existuje cvíčo! o se pak vypotí 😉