Hubnutí řízené počítačem. Funguje to?

luciek9
28. bře 2009

Ahoj, ráda bych věděla, jestli některá z Vás nemá zkušenosti z hubnutím řízené počítačem. Je tato metoda opravdu dobrá - zhubne se nebo je to jen tahání peněz. Našla jsem zatím dvě metody - je jich víc, ale tyhle dělají v blízkosti mého bydliště. Je to Bodyter a Corpo - 02. Obě jsou vychvalované na stránkách salónu a obě jsou docela dost drahé. Vyplatí se do toho investovat cca od 3 tisíc za 6 pocedůr nebo je lepší cvičet. Neznám nikoho z mého okolí, kdo by to vyzkoušel a mě se to za ty peníze zkoušet nechce. Nevím, jestli to funguje a jestli člověk opravdu zhubne a zbaví se tuku. No a když by se to povedlo, tak jestli to vydrží nebo to zase nabere zpět. Prostě potřebuji po porodu schodit na léto pár kg.

mimikyky
28. bře 2009

moja osobná skúsenosť : vyskúšala som hypoxitreiner, a vakum masage a záver : vyhodili sme do luftu 12000skk
ja teda zázračným strojom neverím........už viem, že sa mám spoľahnúť len sama na seba, cvičiť, a pekne papať a ide to😀
radšej si zaplať osobného trénera vo fitku 😉

bibula
28. bře 2009

aj mne by sa pacilo,keby za mna stroj dvihal nohy,toiez som po tom pokukovala,no nastatsie ma to presloa pekne si ich dviham sama.....niekedy aj nie 😀

mywiel
28. bře 2009

Som kozmeticka a v salone kde som pracovala sme mali vselijaké stroje, masazne atd. Ak ti mozem poradit cvic, netreba vela 15 min. denne napr. jogu, zdravo sa stravuj, nejedz velké porcie radsej castejsie pocas dna mensie, nejedz neskoro vecer a vela pi, caj neosladeny, voda, pripadne chod na nejaku rucnu masaz to ti urobi dobre a kila pojdu dole samé. 😉

slunicko552
28. bře 2009

bibula to by se líbilo i mi.A nejlépe,kdybych u toho ani nemusela být 😀

lindda
28. bře 2009

Ja som prave schudla 11kil a mozem z osobnej skusenosti povedat ,ze jedine co zabera je nezrat a vydrzat

nikirad
29. bře 2009

Ja by som tiez rada schudla, mam po porode este asi 6kil navyse. Mam doma aj stacionar a dala som si ho do obyvacky ze zacnem obcas pri telke ked to moje srdiecko dovoli. Ale vobec ma to nebavi, a vydrzat tam najmenej 30minut,aby bol niaky uspech,tak to sa neda. Moja mala akurat zacina sa staviat na nozicky a lozi po celom byte a treba byt neustale v pozore.Ved to poznate urcite 🙂 .Za domom nam otvorili male studio s lymfodrenazou a su tam stroje ze vakupres a vakupower.Ked sa mi podari tak dam tu pristrojovu lymfodrenaz,ale neviem moc si od toho neslubujem. Ale stretla som sa tam s kockou,ktora tvrdila ze na tom stroji-vakupres zhodila par centimetrou , a to z tych problemovych partii.Tak neviem 😕

mimikyky
29. bře 2009

nikirad ja to mám vyskúšné,dokonca som držala aj nimi doporučenú stravu, a zbytočne vyhodených 12000

tereziep
29. bře 2009

Ahoj, taky jsem o tom přemýšlela. Potřebuji zhubnout. Mám 6 kg ještě od porodu a nejde se jich zbavit. Nejhorší je, že každý den chodím na procházky cca 6 - 8 km - dělám to tak za 45 - 60 min. Taky se snažím jíst méně a nic sladkého - až na čokoládu. Taky se snažím cvičit na břicho - to mi vždy vyleze z kalhot a přetéka mi přes pásek - dost mi to štve. Podle všecho bych měla hubnout, ale nedaří se to. Kámoška byla na nějaké procedůře zakončenou lymfomasáží a myslí si, že zhubla. Paní jí říkala, že cvičit po porodu na břicho nemá cenu, stejně to prej nepomáhá. Tak nevím, jestli to nemám taky zkusit.