Husičky, husky,... Jak se jmenuje tahle kniha?

januskaababoo
13. led 2008

Holky sorry, ale uz nevim na koho se obratit, nebo kde to hledat...

...internet se na me vyflakl slovy...objekt nenalezen!

Ukazka z knizky (a nazev si nepamatuji), jako mala jsem ji milovala...byla to asi smesice pohadek, ale mozna nektera budete vedet...

takze......

HUSICKY, HUSKY, KUDY JSTE LETELY, KOHO JSTE VIDELY,
VIDELY JSME V LESE JAK VLK HOUSATKO NESE, UKRAD TO NEJMENSI, UKRAD TO NEJHEZCI...

JO A BYLO TO MOC PEKNE MALOVANE, JSEM ROCNIK 78...TAKZE MOZNA JSTE MELY, NEBO MATE TU KNIHU DOMA sorry caps lock!!!

potrebuju nazev holky cokoliv, diky moc!!!

januskaababoo
autor
13. led 2008

Jo, jeste jsem si vzpomnela...na obalu je nejaky medved...

lukynek
15. led 2008

🙂 Ahojky Jani, no tak o téhle knížce slyším prvně a koukám 😲 . Snad si některá z maminek vzpomene. 😝 . Pa

natalie77
15. led 2008

Jani 😵 😵 já jí taky měla , jsem ročník 77 a možná jí moji rodiče ještě někde mají....zkusím to zjistit!
Jooooo ta byla krásná!!!

A byla tam básnička...
Okurčiiko, okurčičko, nechoď k lesu na políčko, myška tam má domeček, ukousne Ti koneček.-).
Jak se to jmenovalo!!!!!??????

...mám úlně slzu v oku 😀

dashak
16. led 2008

Ahoj holky, já jsem ročník 78 a název knížky vím, heč heč 😀

Ten úryvek o husičkách mě absolutně netrkl, ale že je na obalu medvěd, to jsem hned věděla, že tu knížku jsem měla.

Nevím jestli teď přesně napíšu ten název, protože zůstala v autě, jelikož babička mi vyčůraně naložila knížek nakonec plnou bednu, ať si je laskavě odvezu 😅

Takže mělo by to být:
Veselé pohádky a říkadla
autor Michail Bulatov

doufám, že je to přesně, večer až půjdu pro bednu, tak to ještě zkontroluju 😉

dashak
16. led 2008

Jo, jinak asi bude problém ji sehnat, ale tady je snad na prodej... obal je už ale jiný

http://www.antikvariat-atlas-alfa.wz.cz/recomme...

natalie77
16. led 2008

Ahoj Jani,
tak já dneska jela kvůli Tobě k rodičům!! 😀 😀
a Dashak mě předběhla... 😉 ☹

Je to tahle, viď?
http://reklamninoviny.aukro.cz/item297912472_ve...

krista
16. led 2008

Jé já jsem si myslela, že zase nějaká prudička založila kontroverzní téma a ono je to přitom tak hezký 🙂 😀

jitka83
16. led 2008

Ahoj holky, tak tuhle knížku mám s holkou už přečtenou. Měli jsme dokonce dvě. Jednu má ségra a jednu mám já. Tam sou opravdu krásný pohádky a holce se nejvíc líbí o koblížkovi. A mě vlastně taky. Vždycky sem chtěla, aby mi mamka udělala koblížek s ručičkama a nožičkama. ☹ 😉

sisstin
17. led 2008

januska: tuhle knížku máme.. 😉když najdu..tak pošlu 😉

chechta
17. led 2008

tu jsem taky milovala, ale při přerozdělování knih ji dostala ségra ☹ , ale já mám zas jiný 🙂

jitka taky jsem milovala o koblížkovi a pak ještě o čápovi a lišce 😀

morusa
17. led 2008

Jéé, ted jsem zamáčkla slzu, tu jsem taky měla někde doma, ta je krásná.. 😵

januskaababoo
autor
18. led 2008

Vy jste ale sikulky!!!!

natalie77...moc dekuju holka, moc mi pomahas 😉

sisstin...milionar nejsem, ale za nu dam fakt co si reknes!

krista...ja pisu jenom hezkyyyyy 😀 😀 😀

dashak...tu bednu projed od shora az dolu...a jak ji najdes, tak se usmej, bo mas velikananske stesti!

Vsem fakt diky! 😵

alcatko.j
19. led 2008

jani, tu maaaam😵, ale nedam, neva???? 😅

januskaababoo
autor
19. led 2008

alus 😨 😵

draga
19. led 2008

jé Jani já jsem ročník 72 sice mi nic ta báseň o husičkách neřekla ale o okurce už mi blýskalo a jak jsem viděla ten náhled hned se mi rozsvítilo úplně...možná jí někde mám doma na půdě u taťky mezi knížkama z dětství 😀