II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
11. črc 2009

endie nevypadá to taky zle.

já pevně doufám, že budu kojit, když tak koupíme při problému kdekoliv, že.
teď mi říkala kamarádka že v nemocnici v jejich lékárne prodávaj i jednotlivě balelé dávky sunaru, či jiné UM. pro jistotu a je to lepší než doma velká pixle. sice kojí plně, ještě odstříkává a dokrmuje odstříkaným MM, ael todle má doma pro jistotu, co kdyby.
jak měla vysoké horečky ze zánětu prsu hodilo se.

dandulka1
11. črc 2009

niko jestli si ty katata nevezmete tak si je asi vezmu já, má hodně krásných věcí v albu tak koukni a dej vědět. Malá už mě zase dole tlačí že nemůžu ani chodit tak jdu do postele. Papa

nika
autor
11. črc 2009

dandul ok, upaluj odpočívat, já dostávám taky masáž močového měchýře, takže valím spát.

nika
autor
12. črc 2009

krásné ránko🙂

endie
12. črc 2009

dobré rano

tak zas a opět sama, doperu, vytřu a projdu se do Tesca at zabiju čas

nika
autor
12. črc 2009

endie krásné ráno, já jsem taky sama, a už od šesti straším a uklízím, pak se pustím do vaření.

pěkně nakup v tescu a moc neutrácej 😀

endie
12. črc 2009

chci se ještě bodívat na ty bodička ale ted uvažuju potřebuju totiž prášek na práni a tady u nsá ve Sparu amjí Perwol 3 litry za 189,- tak že pro něho skočím a pak zajdu do toto tesca ale zas chci tam prášek a drogerku moc se mi nechce tahat v rukou nemám to zrovna kousek, no uvidím každopadně si tam zajdu aspon pro housky můžu se jich ujíst

dandulka1
12. črc 2009

Hezkou neděli.....

endie
12. črc 2009

dan Ahojík

holky co je nejlepší na čistění van a umyvadla abych to nermusela drhnout jak blbec

lucajdak
12. črc 2009

Ahoj holky 🙂
Endie ja mám osvědčený cilit bang 🙂
taky bych potrebovala radu, myslíte že se mužou v těhotenství cucat pastilky Tamtum verde?Jsem nemocná, pod peřinou, teplotu nemám, ale v krku bolí ☹

dandulka1
12. črc 2009

endie - já používám takovou pěnu, kupuju jí v Lidlu, mají jí i na okna a zrcadla, takže používám obě, drbat to musím ale po nastříkání to jde krásně dolů.
luca - tohle je v příbalovém letáku - Těhotenství a kojení
Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat
jakýkoli lék. I když studie neprokázaly účinky poškozující plod,
přípravek by se měl v těhotenství užívat pouze po poradě s lékařem.
Tantum Verde P nesmí užívat kojící ženy.

lucajdak
12. črc 2009

dan díky já ten příbalák totiž nemám ☹

endie
12. črc 2009

dan dík Lidl mám kousek tak tam skočím, mám totiž samé písky atd a to než vyrhnu a pak to stejně stojí za prd

dandulka1
12. črc 2009

Já to pořádně protřepu, nastříkám, nechám tak minutu a pak vezmu houbičku jak má tu druhou stranu drsnou s tou drátěnkou a přejedu to. Snad mi nebudeš nadávat že ti to nefunguje 🙂 nastříkej to komplet i s baterií a dlaždičkama, ale znova opakuju, nestačí to jen spláchnout, musíš to přejet houbičkou. A pokud máš zašlé spáry nebo takovou tu plísen co se dělá po obvodu vany na tom těsnění, to používáme savo proti plísni.

dandulka1
12. črc 2009

A ještě jednu radu i když se netýká úklidu - nekupujte v lidlu vlhčené ubrousky na mimi. Koupila jsem si je do kabelky a když jsem na gyndě šla na wc a utřela jsem se s nima tak jsem myslela že mám v ruce feferonku, hrozně pálí. Vyzkoušela jsem to i na klukovi a pálela ho prdelka.

kelly1983
12. črc 2009

Ahojky holky

Dani já kupuju plynky i vlchčené ubrousky jen od Pampers, myslím si,že jsou dobré.

nika
autor
12. črc 2009

endie já neporadí, používám ekologické přípravy z Eurony, dají se sehnat jen pres dealera nebo na netu. jsem s nimi spokojená. nemusím nic drhnout a krásně voní, a jsou šetrné.

endie
12. črc 2009

tak perwol koupený a ted jsu do lídlu, jasně že to přetřu houbičkou, tak plísen musím zatukat se mi teda nedělá, jinak jsem šla i pro sáčky do vysavače a bylo m řečeno že si mám koupit novy že do toho už se sáčky nedělají a toten vysavač mám 2 roky 😀 jako pecka ještě že máme jediný kousek koberce a to v obýváku pod stolkem takže polezu po čtyřech a hadrem, pojedu jak drak

nika
autor
12. črc 2009

endie jo je mazec, c to máš za vysavač. my máme asi 4 roky a taky doněj přímo nedělaj ale používáme nějáké univerzály z Hypernovy. zkus podobbý tip sáčku, větišnou to vyjde.

já vím že teď maj v akci v kaufu persil, klasický. za dobrou cenu.

todle jde mimo mne, já nakupuji tak jak jsem psala jen jednu značku a tu používám. Euronacerny.cz, kdyby jste některá chtěla kouknout.

nika
autor
12. črc 2009
dandulka1
12. črc 2009

kelly - já taky zůstanu u pampersek ale tohle jsem chtěla na rychlo do kabelky, malá občas kopne do močáku, nebo zrovna potřebuju na wc někde ve městě tak na utření ale to mě překvapilo jak to pálí. Ted mají akci na pampers v globu i kauflandu, ale u těch v kaufu není počet kusů tak to musím zjistit a propočítat.

endie
12. črc 2009

niki tak ten prášek tam nebyl už v 7 hopdin ráno taky sjem pro něho letěla jak správný důchodce a bylo mi to prd platný protože nenažraní lidi braly i po 10 kusech 😠 byl to Ariel za 189,- 6 kg

endie
12. črc 2009

dan: v tom kaufu mají za 289,- a ty 2 je tam myslím 90 kusu ale ted to nevím jistě

nika
autor
12. črc 2009

endie to sis ho měla hned zamluvit na recepci, jak jim příjde tak ti zavolají a máš ho za akční cenu. jde to tak domluvit.
u nás naváží zboží do kaufu ještě v uterý. tak se zkus poptat.

endie
12. črc 2009

jo to jde? to ani nevím 😲 moc díky za info zajedu tam k večeru a poptám se ,

nika
autor
12. črc 2009

vím že to dělala kolegyně nedávno s alkoholem, chystají svatbu a bylo vše hned pryč, tak si to zarezervovala a jak přišel tak ji volali, bylo to za týden a půl a měla ho za akční cenu.

zkus, nic za to nedáš, že.

já taky vyrážím na nákup, jen dám ještě pračku, snad nezačne pršet a uschne mi to.

endie
12. črc 2009

tak já idu do tého Lidlu 😀

zatím pa

dandulka1
12. črc 2009

endie - na informacích si takhle zamlouváme mlíko, asi se v našem městě hodně pije, pravidelně není když je akce. V globu mají ten pack - krabici, tam jich je hodně, ale z letáku to nejde vyčíst.

endie
12. črc 2009

jo a za kolik v tom Globusu? v kaufu mají jenom balíky