II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

dandulka1
12. črc 2009

Najdu leták a napíšu ti to.

k.jolanka
12. črc 2009

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat jsem teprve na začátku II. trimestru, koukám že vy všechny už jste o hodně hodně dál 😉 ale jestli jste to taky tak měli, že vás po třetím měsíci přešly příznaky jako je pocit na zvracení, bolesti v břiše jako při MS a ani ty prsa mě už tak nebolí...děkuju za odpověď 🙂

nika
autor
12. črc 2009

ahoji k.jolanko, klidně se k nám přidej.
asi je to indivuduální, mne pocity zle od žaludku přešly, bolesti bříška na pár týdnů taky, teď už zase sem tam jsou, aelje to tím jak mimi roste, na konci II trimestru už hodně roste samo mimi tak je to znát.

nika
autor
12. črc 2009

tak jsem zpět z kauflandu a jsem děsna nasupená. už podurhé se mi stalo že mi někdo umyslně čohl košík i s nákupem - měla jsem tam teda jen brokolici a broskve, ale i tak. vydělal si někdo desetikačku. hnus. minule mi čohli taky tak.
dneska jsem to po pěti minutách vzdala a šla si pro druhý.

ale alespoň jsem vychytala prázdné krabice od ovoce na uložení těch našich věcí

k.jolanka
12. črc 2009

Ahoj Niko,děkuju za odpověď i za pozvání do skupiny. jo jo s tím břichem to mám podobně, chvíli bolí, pak to přejde..koukala jsem, že nechcete znát pohlaví miminka, to tě obdivuju, já jsem taky chtěla, ale asi to nevydržím a nechám si to říct 😠 na konci šestého měsíce už musí být mimčo veliké a pěkně kopat co? 😀
Co? tak to se mi teda ještě nestalo..no člověk může být rád, že nedělal nějaký větší nákup a neměl ten vozík už plnej... 😖

endie
12. črc 2009

niki 😀 ty máš fakt pech 😀,

dan: je to suepr s toho lidlu dík moc,

k.jolanko vítej

dandulka1
12. črc 2009

jolan - jojo, kolem 12-14 týdne vše ustane. Bolesti se pak objevují a začne tě i pálit žáha. Mimčo už má kolem 30 cm a kope děsně, zrovna tam kam nepotřebuješ 🙂 Začala jsem nosit intimky, protože když kopne do močáku tak...... 🙂 Dneska kopala od 2-4 v noci v jednom kuse.

endie - tak v tom globu - je to Giant pack- 369,- kč - mini 108ks- 3,42kč, midi 96 ks- 3,84kč. Jestli pojedeš do kaufu, koukni na kolik vyjde 1ks tam, jo?

dandulka1
12. črc 2009

endie - není zač 🙂 Nevím jestli jsi vzala oba, ale ten na zrcadla a skla je taky supr. Umyju okna od špíny a pak jen tímhle domyju a doleštím.

dandulka1
12. črc 2009

endie - mluvila jsem se sousedkou a říkala že ty pampers slep play jsou dobré jen ta nejmenší velikost když přebaluješ často, jak je dítě větší tak ta plína je slabá a nepobere moč takže musíš přebalit častěji a tím proděláš, mám jich 6 balíků tak už budu dokupovat tyhle a nebo ty fialový z tesca, prý jsou dobrý.

dandulka1
12. črc 2009

berryl kde si???? Včera jsem ti poslala odkaz na aukci krásných 3 kusů ani nevím jestli si na to koukla. Neděle je od slova nedělat ale napsat nám můžeš 🙂 😉

nika
autor
12. črc 2009

nojo globus u nás není, nejblíže v Opavě a pak Olomouc. toje dobrá cena 🙂

k.jolan jde to vydržet, když už jsem to vydržela do teď vydržíme dokonce. za ten zážitek to stojí.

zítra se těším jdu na ten 3D utz, tak Vám se konečně hodím nějákou fotečku mimiska. a i sebe protože se jdu ostříhat 🙂

nika
autor
12. črc 2009

dandul s tím kopáním mimíska domočového měchýře jsem na tom stejně 😒

dandulka1
12. črc 2009

No to bys mohla hodit fotku, sebe i pupíku 🙂
Už se těším až se otočí jinak 🙂 Kolikrát mám pocit že mi nožička kouká ven 🙂

endie
12. črc 2009

dan: jasně jak tam budu tak na to mrknu

já budu asi fakt zadržovat vodu protože včera po tom melounu jsme nešla skoro na záchod a ni v noci mě to nebudilo, takže přestani solit

dandulka1
12. črc 2009

endie díky, pak se rozhodnu který koupím. Já chodím v noci každé 2 hodiny po melounu i bez něj. A to v noci nepiju.

k.jolanka
12. črc 2009

dandulka: s těma intimkama jsem to četla na jedné diskuzi, nějaká slečna tam psala, že prý mimčo jí do močáku vždy koplo v tu nejmíň vhodnou chvíli 😀 v kolikátém měsíci o sobě vůbec takhle dávají vědět? čtvrtý, pátý? od 2-4? tak to ses asi moc nevyspala co? 😉

nika: Jdeš na 3D? a to je v rámci nějakého většího vyšetření v nemocnici, nebo se na to dá jen tak objednat? Na fotku jsem zvědavá, jak je mimčo velké, koukala jsem že poslední jeho fotku máš ještě jako "flíčka" 😀 já jsem si sem chtěla dát také pár fotek z utz, ale nechtějí se mi uložit☹

nika
autor
12. črc 2009

jolanko, je to jak u koho, já mimíska vnímala jak kopká tak od 19 týdne už určitě že je to on.

na 3D i na nahrávku 4D jdeme proto že nemám žádnou fotečku z UTZ. na skreringu v I trimestlu mi pan doktor odmítl dát foto. na FECHO - vyšetření srdíčka UTZ miminka zase mimouš stávkoval a schovával se, když už se povedlo mělo miminko ruce před obličejem takže smůla.

a můj doktor má utz sice v ordinaci, pokaždé mi dělá utz ale fotečky tiskne tak 3x3 cm. takže jedinná volba je si zaplatit a zkusit to u jiného lékaře. ale nevadí mi to. manžel se mnou na FECHO nebyl a viděl tak miminko naposledy v 12 tt, tak se na zítra těší.

u nás se dá objednat, dělaj fotečky a nahrávku DVD - to už je vlastně 4D utz. doporučuje se od 24 tt do 30, později ne, už je mimi velké a moc namačkané v bříšku.

já budu platit 750,- fotečky i dvd.

nika
autor
12. črc 2009

jolan nemáš to vyfotky moc velké? pak sem nejdou nahrát, stačí trochu ubrat na velikosti a je to.

endie
12. črc 2009

ted jsem 10 minut naháněla Endiho 😀 uklízím a říkám si ten pes je nějakej hodnej a on ten hajzlík ukradl ze záchodu můj tampon , se na něho podívám hubu měl jak kreček a z tlamy mu vysela jenom šnůrka 😀

k.jolanka
12. črc 2009

Aha, tak koukám, že se teda vůbec nechce fotit co?🙂Ale teď už tomu neunikne... 😀

A objednáváš se normálně v nemocnici, ve které budeš rodit, nebo v nějakém speciálním centru? Myslím že ten 3D ultrazvuk je moc fajn věc, mimčo na něm bude asi hodně detailně.

Právě že mi to nehlásí, že by fotky byly moc velké, ale dám tomu ještě jednu šanci a zkusím je zmenšit a dát je sem ještě jednou🙂

Tak se zatím mějte, já musím do práce..a venku se zrovna udělalo celkem hezky po dlouhé době☹

nika
autor
12. črc 2009

koukám že se s ním nenudíš co 😀

nika
autor
12. črc 2009

jolan díky měj se a ať ti to v práci uteče rychle.

já se najela na net a hledala kdo z doktorů to tu dělá, není to nemocnice, ani specilaka, normálěn praxe jednoho lékaře, ale má atest i na NT v I. trimestru atd.
tak uvidíme.

dandulka1
12. črc 2009

Jolan - já už jedno děcko mám takže jsem cítila pohyby dříve, kolem 16.týdne. Já mám poslední fotku ze 14.týdne kde bylo mimi vidět celé, ted už si o ní neříkám, je to špatně vidět. Takhle silně mě kope asi měsíc. Neboj, taky se nevyspíš, budeš se budit i bez kopání, každou chvilku některá z nás nespí a v noci čučí i hodinu, dvě a ne a ne usnout
🙂 🙂 Tak at ti to v práci uteče. Já si jdu po obědě chrupnout.

endie to tě muselo pobavit, když sem to četla tak jsem se musela smát 🙂

berryl
12. črc 2009

ahoj holky, my včera vystěhovali celý obývák a dneska jsme byli pro koberec a vše dávali zase dokupy! Jsem připojena jen pres mobil pc jeste není zapojeny. Jsem hotova to víte chybí mi denní půl hodinky spánku 🙂 Dan na odkazy se z mobilu dostanu jen těžko je to strasne pomalé,tak se podívám později jo,ale moc děkuji!!!

nika
autor
12. črc 2009

berryl to nezávidím, ale neboj brzo to budete mít v cajku, ještě koupelnu.
já právě balím spíž do krabic, ale mám náladu že bych se na to vykašlala.

endie
12. črc 2009

manža už je doma protivný jak prdel 🙄 ani do obchodu se ted už nedostanu, tak jsem vyfotila aspon pupík 😀

nika
autor
12. črc 2009

koukala jsem endie, pěkný .-)

nika
autor
12. črc 2009

já tu počítám kolik koupit těch látkových plínek, to je maturita 🙂

endie
12. črc 2009

no a kolik jich teda budeš potřebovat? budeš dávat jenom na nožičky a nebo místo jednorázovek?

nika
autor
12. črc 2009

právě místo jednorázovek, jsem nalomená na 80 %,

počítám že klasických čtvrcovek tak 30-40, k tomu kalhotky asi 4 ks, a pak chci koupit ty vše v jednom - na parádění, ze začátku se moc nehodí, a taky pro manžela, abych ho neodrazovala skládáním. 🙂

plus nějaké doplňky. to bude nákup 🙂