II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
13. črc 2009

další utrpení, nejsi sama, já se nedivím ta masáž močáku je děsná.

jiank máme akdobata miminko, na všech fotkách ej hlava a noha - chodidlo.

endie
13. črc 2009

😀 to bude atlet a nebo atletka 😀

nika
autor
13. črc 2009

jo pozměnila jsem si profil termín porodu 🙂 střeba se ten manžel dočká a mimi se narodí na jeho svátek 18.10 😅

endie
13. črc 2009

to by bylo pěkný, mě moje drahá tchyně řekla že by bylo dobré kdybych porodila v srpnu 😠 jsem myslela že vyletím s kůže, prý aby se to slavilo v jeden den, jelikož manža a tchýně jsou v jeden den akorát o pár let od sebe 🙂

nika
autor
13. črc 2009

no můži si vybrat, praděda (můj děda) je 1.10, děda - můj táta je 4.10, synovec 16.10, druhý synovec 20.10, 18 má manžel svátek, takže je nás tam více. 😉
tchýně je praštěná tak brzo, nenene

nika
autor
13. črc 2009

je slunko už pomalu zapadá, krásný západ, bude konečně snesitelněji.

zítra musím něco upect, pak stěhovat, mi se tak nechce. ach jo.

endie
13. črc 2009

jo je ujetá až na půdu, však její reakce jak jsme jí to řekly že bude babičkou tak ne že by pogratulovala a měla radost jak naši se zasekla a první co bylo že neexistuje že ona babka být nechce a to zařídíme, tchán byl radostí bez sebe ale ona je fakjt praštěná a pak za týden na to přišla že se budou st chánem brát( nejsou svoji) tak at nepočítáme že nám něco pro malou dají

endie
13. črc 2009

taky bych měla něco upect ale co ?

nika
autor
13. črc 2009

endie jsem na tom podobně, prostě to tak je, já už se smířila.

nika
autor
13. črc 2009

já upeču bublaninu s borůvkami. pak musím ještě zpracovat ty meruňě co dovezl Manžel a udělat marmeládu z rybízu.
fakt skvělá dovoelná co, ael měla bych už skoro 3 den válím šunky a jsem nesvá 😵

endie
13. črc 2009

tak já už nereaguju an nic ohledně jí a jejich kecuu jsme zjistila že se jí líbí když mě může vytočit, se vždycky směju přikývnu a je klid ale nechápu že lidi toto dovedou 😒

endie
13. črc 2009

ty prdo 3 dny nejsi nemocná 😀

já má mchut na štrudl nebo něco s tvarohem

nika
autor
13. črc 2009

hm tak tvarohový štrudl s borůvkami a druhý s meruňkami jsem pekla včera a pálí mne z něj žáha, ach jo, manžel si dá do nosu.

jojo u mne neobvyklé 😒

salikova
13. črc 2009

nika: tyjo, fakt pěknej účes!!!Úplně prokouklas...

nika
autor
13. črc 2009

sali díky🙂 hele budu se červenat 😅

dandulka1
13. črc 2009

Ahojky, tak mě je dneska skvěle. Nic mě nebolí, jen učůrávám při kopancích, od včera nosím vložky. Jo a měla jsem depku, jak jsem tak viděla v zrcadle stehna jak se třou o sebe a tu prdel tak jsem se rozbrečela ☹ Šlo to samo.
Byla jsem v kauflandu - endie, koupila jsem pleny, pravé pampers 3-6 kg vyjde na 3,10 kč jedna, v globu 3,45. Jinou velikost neměli. Zastavila jsem se v Kika a dělali inventuru tak měli vše pod igelitama, tak jindy.
Já budu zítra taky péct, malej chce perník s čok.polevou a ořechama a mám udělané těsto že udělám na odpoledne mini pizzy.

dandulka1
13. črc 2009

nika - máš pěkný a praktický účes, konečně vím jak vypadáš, ještě pupík.............. 🙂
petul - moc ti to na fotkách taky sluší! 🙂

nika
autor
13. črc 2009

dandul nedepkuj, pěkně se usměj na svět.

jojo mne intimka taky doprovází 🙂 jinak z toho horka se mi oprudily stehna, nevím jeslti to znáte, tak já jo. no co nadělám. zaléčím a bude. taky mám své bolístky ale nebojte s nadhledem to jde líp 🙂

prostě je to tak a basta.

dandulka1
13. črc 2009

Myslíš jako odřený stehna?

nika
autor
13. črc 2009

jojo i v tříslech, někdy stačí nesprávně oblečené kalhoty a je to.

endie
13. črc 2009

no odřený stehna jsem měla taky, jak jsem byla stebou niki jenom v těch šatech jsem došla domů tak tak a to jsi mě nmaštěstí odvezla a pak jsem musela malé vzít mastičku na opruzeniny 😀

endie
13. črc 2009

se msuím pochlubit 3 litry vody dneska , můj rekord ale na záchodě jsem byla jenom párkrát 😠

dandulka1
13. črc 2009

Jo, ted to znám, nosím na doma 3/4 elastáky a pod šaty nohavičkový kalhotky, jinak bych ve vedru nemohla chodit. Pod břicho jsem pořád stejná, jen vyrostli prsa, ale vše mi jde do stehen. Z velikosti 38 mám 42. Dneska jsem vynadala manžovi že mi rozsvítil v koupelně 🙂 tak pochopil že se stydím a pořád chodí a lichotí jak mi to sluší, že prý bych mohla být těhu pořád, že jsem na sebe hodně tvrdá tak že nevěří že nezhubnu 🙂 co by prý za to dal být aspon z poloviny tak přísný na sebe. Já mám vyzkoušené i bobule na hubnutí, hodně jezdím na bruslích, ale nějak to na mě přišlo. Vždyt já brečela za těhotenství teprve podruhé, hormony mě nezlobí tak mám nárok 🙂

endie
13. črc 2009

dan tak to jsme na to m úplně stejně já taky s 38 na 42 no spíš 44

já řvu celé těhotenství, denska taky ani nevím proč, co mi začřal ten 7 měsíc tak sjem nějaká litostivá a ubrečená

nika
autor
13. črc 2009

dandul proto nechodím v šatech. nohavičkové kalhotky nepomáhaj.
proto jsem si koupila bílé leginy, trochu je zkrátím abych mohal vytáhnout těhu šaty comám podarované, je mi to líto.

taky používám indulonu proti opruzeninám, ale dnesk ajsem šáhla na framykojin, může se v těhu místně na malé plochy, nesmí při kojení na bradavky tak to snad přežiju. a hned je to lepšíííí

dandul jsi kočka, opravdu, a neboj s miminkem to půjde dolů.

já vím asi si řekneš že se mi to mluví, ale vím o čem je řeč. já bývala taky normální pak mi hormony a Ha udělaly čáru přes rozpočet, a taky to že jsem přestala sportovat tak jako před tím.
já se těším na jaro, na brusle s kočárkem, na kolo, na vše co teď nemůžu, ale hlavní je že budu mít mimisko.

já těhu odkládala kvůli váhy, nadváhy, chcete li obezity, shodila jsem asi 5 kilo pak jsem se na to vykašlala a hlavní je že jsem spokojená, relativně bez problémů.

prostě s usměvem jde vše líp. věř mi. co by můj muž a kila dal, xx let se snaží přibrat a nejde mu to. a to je ještě horší, přibírat, než hubnout.

dandulka1
13. črc 2009

Já ho začínám příští týden, chceš říct že mi začne uřvaný období ? 🙂 Já tomu i věřím. Mě za poslední 2 dny začali chutnat sušenky, takové ty čajové z plusu tak jsem si dnes řekla dost a ted tu sedím a dívám se na ně a mám pevnou vůli.

nika
autor
13. črc 2009

endie hormony jsou šílené, já taky bulím. dneska mi manžel oznámil že o víkendu jede pryč, ukecaly ho děcka z tábora na víkend na hory, nevím jesli závidím a nebo žárlím ale jsem pěkně nasupená.
další víkend jedeme na tábor za známýma, a pak je srpen, jsem zvědavá kdy budeme bydlet jako lidi 😀

nika
autor
13. črc 2009

dandul klobouk dolů, jsi dobrá, já pevnou vůli pozbývám

sháníš jaké kalhotky na plínky?????? budeš používat látkové?

endie
13. črc 2009

tak to sji dobrá já takovou vůli ted v těhu nemím na co příjdu to sežeru 😀 jsem ted takové malé pjasatko 😀

dandulka1
13. črc 2009

nika - díky za poklonu 🙂 máš pravdu, dneska mi panimáma říkala že švagrová jak jsem tu o ní psala se musela oholit do hola, po 3.chemošce jí začali slézat vlasy, co je proti tomu váha.

Ale sušenku si nedám, u kaufu měli točenou zmrzlinu pomerančovo-vanilkovou, i té jsem odolala, jen jsem si od kluka lízla.

nika - nebudu požívat látkové, jen je budu dávat jako u kluka ze začátku - papírovou, látkovou a kalhotky, než mi řekli na kyčlích že je vše v pořádku, to se chodí snad kolem 6-8.týdne na utz. kyčelního lůžka. Ale nemohu ty kalhotky sehnat. Na mmb jsou ale nechce se mi dát to poštovný.