II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
13. črc 2009

neboj švagrová to zvládne, sestřenice jde na třetí chemu zítra, hrozně zle to zvládá, je to děsný, ale musíme věřit. přesně tak, jsou jiné problémy, horší.

takže nahoďte 😀 🙂 😵 a jdeme dál. se mnou to nebudete mít jednoduché počkejte.

dandulka1
13. črc 2009

Já koukám, jsi velký optimista. Ještě že tě máme 🙂 🙂 🙂 úsměv jsem nahodila a jdu do postele, manža šel po půl roce na pivo tak kluk spí se mnou a huláká na mě at mu jdu škrábat záda 🙂 Takové 9 leté miminko 🙂 papa a hezký sny.

nika
autor
13. črc 2009

jasan, skládat naširoko, na kyčlíky se chodí přesně tak v 6 týdnech.

já budu brát nějáké z netu, chci látkovat, takže jeslti máš nějáké vybrané a byly by tam tak ti je vzmu a pak pošlu normálko poštou az pár kaček. písni doIP jaké chceš a zkusíem se domluvit.

dandul nekecej že sis nedala, ty jo. tak to ne, to já bych neodolala, sice pomerančovou asi ne, ael vanilkovou jo, alesoň malou. v tom vedru. obdivuji tě a klobouk dolů, chtěla bych mít alespoň půl tvé vůle.

sice men ze sladkého pálí žáha, ael malinkou si dám jednou az čas. musíš si to uměl obhájit 😀

nika
autor
13. črc 2009

dandul tak že papa, krásné sníky 🙂

jojo počkejte dávám si za ukol vás tu pěkně nakazit, a basta.

já se taky loučím jdu ještě pověsit prádlo paček.

endie
13. črc 2009

taky se loučím doboru noc

dandulka1
13. črc 2009

No fakt jsem si nedala, přísahám. Objednala jsem prostěradla do postýlek, povlečení mám všechny starý tak aspon prostěradla -takové http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3582488 a takové http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3582485 napsala jsem mu jestli mi je nechá za vyvolávací cenu a on napsal že jo, jinak je prdává za 140. Tak už vážně, dobrou noc.

nika
autor
13. črc 2009

dandul paráda, dobrou

salikova
13. črc 2009

Já se musím taky přiznat, že se na sebe teď nemůžu podívat...Zvlášť tchýně pořád, jak švagrová byla v těhotenství krásná a že teď je ještě hubenější... No děs běs - ta umí povzbudit 😠 Ale jinak je fajn...
dandulko, fakt obdivuju tvé sebeovládání! Já teda nikdy neměla silnou vůli a teď je to se mnou ještě daleko horší...To sladky si prostě neodpustim a neodpustim! Navíc mám sklony k tloustnutí a teď jak nesportuju, sem taková celá dolámaná a zkrácená. Ale je fakt, že váha je NIC oproti jiným starostem.

Taky vám přeju dobrou noc, i když vy už asi všechny i s prďolatama chrupkáte, co? Tak snad se vám něco hezkého zdá..Dobrou!

berryl
14. črc 2009

dobré ráno,tak můj pohodový spánkovy týden skončil, dneska opět ve 3h vzhůru ach jo! Já mám taky depky.hlavně,kdyz vidím ty hubenoury co kolem nás chodí :o) tak si vždycky připadám jako tank mám 68kg a to jsem v životě neměla mám sice silné kosti,ale vždy jsem měla max 57 :o) no jo no snad to pak půjde dolů,ale je pravda,že mi to leze do stehen a zadku. Dan jak dělás těsto na pizzu a co pak na mi všechno dávás? Jo a můžete mi poslat odkaz na ty kalhotky o kterých tady píšete? Jsem mimo 🙂

salikova
14. črc 2009

Dobre ranko!Tak ja sedim v laboratori a mam za sebou tu sladkou tekutinu.Nebylo to tak strasny teda...

berryl
14. črc 2009

jééé Sal tak to Ti nezávidím já zrovna baštím tvarohový koláček :o)

berryl
14. črc 2009
berryl
14. črc 2009

tak a mám 100 dní do porodu 😎

nika
autor
14. črc 2009

krásné ráno, je někdo má chuť na střechu, výborný mlsanec.

sali testy přežij v poho 🙂

jinak beryl my se krásně střídaly ve spánku já zabrala až ve tři a spala do pěti a pak do sedmi, ale je to tím horkem. ještě jednu noc a pak bud spát na chatě tam bude líp.

berryl
14. črc 2009

to určitě tam se Ti bude lépe dýchat a vše prostě

niki jak dělat tu tvarohovou buchtu to co jsi tady psala, já moc nepeču a je třeba začít

dandulka1
14. črc 2009

ahojky...........já čučela od půl 2 🙂
U nás prší, takže se nasnídám a zalehnu ke klukovi k pohádkám. V půl 10 dávají film tak budem lenošit a koukat se. To co budeš péct už jsem dělala, je to moc dobré. Jen jsem dala jen světlé sušenky, hnědé jsem neměla.
Ty kalhotky já myslím obyč. na plenky, nika myslí nějaké lepší protože chce dávat látkové pleny. Myslím takové igelitovo-látkové na knoflíky nebo suchý zip, jako byly na nás. Ale v sekáči jsem viděla i klasické bavlněné s vyvýšeným pasem což by možná bylo lepší když bude mít papírovku aby se nezapařila. Jsou nové a stojí 5-10 kč.

nika
autor
14. črc 2009

dandul nemyslím, maj tam i ty, se mi zdá že jsem je viděla.

jinka u nás je mají v babyshopu, normálně namelém městě.

nika
autor
14. črc 2009

berryl kterou myslíš? tu buchtu? peču dost tak netuším kterou.

berryl
14. črc 2009

aha a Dan když narazím můžeš mi poslat odkaz ať vím, jak to vypadá,fakt netuším to jak budete dávat látkovou plenu, pak pampers a ještě něco???

tu střechu bebe dělám často je dobrá :o)

niky no já asi myslela závin s tvarohem :o)

dandulka1
14. črc 2009

U nás je celé město v obležení vietnamců, je tu je chicco a tam chtějí za 1ks 140kč, to nejsem blázen. Kouknu ještě v tom sekáči.
berryl - já kupuju směsi na různé chleby a pizzu v německu v kauflandu do domácí pekárny a na to dám co najdu - salám, sýr, kečup, česnek, olivy, prostě podle fantazie a co je v lednici. Pekárnu používám hodně, dělám v ní těsto na knedlíky, sekanou....

dandulka1
14. črc 2009

berryl toto - http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24810986&tab=1 - dám pampersku, přes to látkovou a na to tyhle katata. Dítě se lépe drží a do 6 měsíců se vyvíjí kloubní jadýrka tak to dávám jako prevenci. Po vyšetření už ne.

berryl
14. črc 2009

aha tož já pekárnu nemám, ale napíšu ježíškovi

jo normálně jsem uvažovala, že půjdu letos na dárečky v srpnu nebo v září, protože kdy potom s prckem ???

dandulka1
14. črc 2009

a pak ještě něco podobného, ale ne vlněné http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24807039&tab=1

nika
autor
14. črc 2009

aha, tak klasika, koupené těsto, vyválet, potřít tvarohem (já dala čistý bez vajíčka a cukru) jen trochu pocukrovala, pokladla ovocem, zabalial a dala pect.

ty jo dandul to je vymoženost. já když je krize tak někdy koupím těsto na pizzu v sáčku a udělám.

jinak plenku na široko - kvůli kyčlím jde dávat i bez druhých kalhotek, pěkně to drží i dupajdy.

berry dává se pemprska, pak látkovka aby držely nožky dál od sebe k vůli vývinu kloubních jamek u kyčlí.
vyšetření kyčlí se provádí hned v porodce a pak v 6 tt, pokud je problém tak i později.

preventivně se doporučuji i kdyř v porodnici řeknou že ok, dávat právě plínku složenou tuším na čtvrtiny, záleží jakou máš.

pokud jsou problémy dávaj se i dvě, později kšírky,..... takže raději prevenci než toto. ale taky to jde přežít. ale není to pohoda.

nika
autor
14. črc 2009

dandul když na to příjde tuším že tu mám dovje kalhotky po sobě, mám se dojít kouknout. 😀

berryl
14. črc 2009

aha tak už tomu rozumím děkuji dan, bobek tolik vrstev snad nebude opruzený!!!

niki děkuji

nika
autor
14. črc 2009

pekárna je super věc, já ji site teď moc nevyužívám, protože bych z domácího chleba kynula o 106.
dneska ji prubnu na marmeládu.

nika
autor
14. črc 2009

berryl naštěstí budeme mít mimísky v zimě, to půjde, pohoda, co maj říkat mimouši teď v těch vedrech.

berryl
14. črc 2009

to je pravda, já právě nikoho neviděla, že by to prkovi takhle dávali, no možná jen po doma tak to neuvidím, že 😕

dandulka1
14. črc 2009

nika - můžeš ale nespěchá to. Potřebuju ty nejmenší.
Dej pak vědět jak si tu marmeládu dělala - program a postup, já o tom jen slyšela, prý jde i škvařit sádlo a dělat pudink. Sekanou mi doma jinak nechtějí než z pekárny. Směsi v německu vyjdou hrozně levně. 1kg - 70 centů v akci - slunečnicový, dýnový, tmavý, sladký..........Tady stojí kolem 20kč/polovina. Vždy si nakoupím od každého 5 kusů a mám zásobu. Chci tam jet kvůli plínám.