II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

petule83
14. črc 2009

Tak už mám fotky v albíčku 🙂 Já musím jít vařit 😝 Vůbec se mi v tom horku nechce stát u toho sporáku 🙄

nika
autor
14. črc 2009

petul tak neco hodně rychlého a u čeho nemusíš stát 🙂

salikova
14. črc 2009

Tak já sem se místo vaření pustila do bonboniéry...

kelly1983
14. črc 2009

Ahojky

Peti mooc pěkné věci jsi koupila, to je s tesca, že? Jsou tam teď velký slevy, taky jsem tam nakoupila věci na malou 🙂

berryl
14. črc 2009

sal mňam taky bych si dala, ale asi by mě pak pálela žáha

no já jsem nedříve měla chuť na palačinky, ale nakonec zvítězily francouzské brambory :o)

dandulka1
14. črc 2009

Tak já už budu mít oběd hotový. Jsem taky ráda že je mi stejně jako vám. Od večera mě pálí žáha, tak mám v sobě tabletku a těžce se mi dýchá. Byla jsem sebrat h.... po psovi a myslela jsem že padnu, je tam fakt prádelna. Už jsem zase unavená, půjdu si lehnout, včera jsem neusnula, kluk mě 3x probral a pak sousedka. Dneska se někam zamknu.
ted mi přišel těhu pás, černý, bez zapínání, pěkný za 234,- i s poštovným, tamta se neozvala na ten za 100,- připojuje se a neodpověděla. Je bezešví a s elastanem a můžu přes něj nosit kratší trička.
petul ty brindáky mají ze spodu igelit nebo jsou jen látkové?

nika
autor
14. črc 2009

berryl taky bych si dala.

dandulka1
14. črc 2009

Já dělám taky franc.brambory 🙂 Poprvé tam dávám i vajíčko na tvrdo a zalila jsem to šlehačkou, zkouším nový způsob.

berryl
14. črc 2009

vajíčko dávám taky, ale bez šlehačky to bychom se posr.... 😲

tak to je super, že už máš ten pás :o)

no já jsem spala 30min a je mi fajn

nika
autor
14. črc 2009

nonic taky něco vymyslím, než vše vystěhuji a pak nevím nevím kdy nastěhuji, večer ještě manželovi nakoupím a bude, aby mi tu neumřel hlady 🙂

dandulka1
14. črc 2009

Já už se nemůžu dočkat, dám klukovi a zedníkovi najíst a jdu.

petule83
14. črc 2009

Tak já dělám bramborový guláš na dva dny a hotovo 🙂

Berryl ze šlehačky byste se pos...? 😀

Kelly děkuji,jojo tesco,mají fakt moc hezké věci a slevy 🙂

Dandul né,bohužel ty bryndáčky jsou látkové z obou stran 🙂

Holky já už mám skoro 2 litry vody v sobě a asi si za chvilku s takovou sednu na wc a budu tam sedět,nemá cenu vstávat 😀

berryl
14. črc 2009

já nemůžu šlehačku, smetanu nic takového to je pak den na wc 😲

já dneska taky více piju, je horko tak mě suší

berryl
14. črc 2009

niki ty si sledovola maovou že? já teprve teď zjistila, že rodila teď 3.6 a malý to bohužel nezvládnul, ještě teď tady brečím jak moc mi to je líto!!!

nika
autor
14. črc 2009

berryl vím o tom, bohůžel. ej to hrozné tak už po třetí přijít o miminko.

petule83
14. črc 2009

Berr to je hrozné ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢

endie
14. črc 2009

tak jsem si schrupla na chjvilk a je líp

ježiš marja bobeček malej 😲 to je hrozný, chudak holčina ☹

taky mám pro malou dvě body s toho tesca 😀

berryl
14. črc 2009

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

pořád bulím jak želva to je tak nespravedlivé, kolik se rodí dětí feťákům, kolika dětí se rodiče zbaví a Ti co by si tak moc prcka přáli mají takovou smůlu

petule83
14. črc 2009

Endie no já se právě inspirovala tebou 😀 A to jsem tam včera po tom tescu lítala a plašila,že už ty bodýčka nejsou,nemohla jsem je najít 😀 To růžové co máš na Adélku je úžasné,moc se mi líbí,ale Vojta by v tom vypadal blbě 😀 Tak jsem vzala zelené 😀

Berryl já to taky nesnáším tu nespravedlivost ☹

berryl
14. črc 2009

holky máte už některá zbalenou tašku do porodnice?

já jdu zítra k mudr na vyšetření, po tom krvácením tak doufám, že je vše ok

salikova
14. črc 2009

Já sem maovou sledovala a moc sem jim všem přála, aby jim to vyšlo... No je to strašně smutny a nespravedlivy... !!! I teď, když se podívám na její album, mám knedlík v krku.Bohužel, i tohle se děje...

berryl
14. črc 2009

berryl
14. črc 2009

kamarádčina Victorka je v pořádku, každý den za ní dojíždí do nemocnice a tam jí kojí a je s ní, ale vypadá to moc dobře, ale ona se narodila ve 29tt to už je přece jenom o trošičku více než malý od maové

nika
autor
14. črc 2009

berryl to je dobře že je v pořádku, už podle jmena je bojovnice.

já tašku nikoli, ani nemám všechny věci které do ní patří, budu balit až po 32 týdnu.

berryl
14. črc 2009

no já od toho pobytu v nemocnici tašku nachystanou mám, ale ne všechno jen pár věcí kdyby náhodou

nika
autor
14. črc 2009

tak jsem zdárně upekla bublaninu, umyju nádobí a pro dnešek než přijedu dom konc práce, makat budu až večer.
večer jedu pro synovce do Ovy. snad se neupeču v autě.