II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

petule83
15. črc 2009

Berryl asi nebude lepší vzduch,já tady úplně umírám 😝 Já už se taky těším 🙂 Kdy jdeš na tu cukrovku?

berryl
15. črc 2009

no už je po dešti a stále jsem bez kyslíku ach jo,na cukrovku jdu za 14dní 30.7 se nemůžu dočkat :(

petule83
15. črc 2009

počkej a to budeš v kterém týdnu?Mě sestra řekla,že se to dělá mezi 24 a 26.týdnem,tak přemýšlím,jestli musím zítra nebo mi stačí v pondělí,to budu 26+6tt.Zítra se mi nechce 😝 A v pátek tam nejsou

berryl
15. črc 2009

tak můj mudr to asi neřeší! Asi 27

berryl
15. črc 2009

tak budu 28+0

petule83
15. črc 2009

já to prdím,jdu v pondělí.Potřebuju se vyspat,jsem dneska opět jak přejetá parní lokomotivou,poslední noci nespím nebo se pořád budím a jsem už fakt unavená a nedovedu si představit,že bych vstávala zítra v 5 ráno,to zase beztak teprve usnu 😝

berryl
15. črc 2009

já jsem se v noci 2h snažila usnout, už jsem byla hotová a pořád nic, když jsem usnula tak jsem se kolem 3h zase vzbudila, ráno jsem vstávala k mudr celá dolámaná, to je to dusno a vše kolem s rostoucím bříškem rostou i problémy ☹

petule83
15. črc 2009

berr to je na mašli ☹ ať už je říjen.Ale já si myslím,že to cvičení nám pomůže,protože budem unavené a snad večer usnem 🙂 Ještě se nacpeme té pizzy a bude 😀

salikova
15. črc 2009

Na ten cukr mi rikali v laboratori,ze mezi 24.az28.tydnem se to dela...Ja teda musim zaklepat-mne ty dusna zatim nevadi.ŤUK ŤUK

berryl
15. črc 2009

čtvrtek pro nás bude svátek 😲 😀 😀 😀
no nic jdu zkusit zalehnout 🙂 dobrou noc

petule83
15. črc 2009

sal že jo,mě už jedna těhulka taky říkala že 24-28tt.Buď ráda,já jsem k.o.z těch veder 😝

berryl tak hezké sníky a ať se spinká dobře tobě i Ríšovi 😉

adellaide03
15. črc 2009

Ahoj holky,
tak já dnes byla v poradně mimišek je v pořádku, poslouchali mu srdíčko a cukrovku nemám tak jsem strašně ráda. Tady ještě nepršelo vedro jako blázen

petule83
15. črc 2009

Adélko gratuluji 🙂 Tady už leje a je perfktní vzduch,nejradši bych si šla stoupnout ven na déšť,ale kdyby tam nehřmělo 😕 😅

salikova
15. črc 2009

Ad:Tak vyborne!Ja mam z toho cukru trochu strach...Dobrou noc,berryl a vsichni ostatni-jak velci,tak mali!

dandulka1
15. črc 2009

Také přeji dobrou noc. Přišlo mi zase 55 kilo tepláků tak mám co žehlit a fotit a prodávat, jen mě štve že to nejde tak rychle jak bych chtěla. Nemám sil a jsem opatrná. Ale každá koruna se hodí. Jdu zalehnout s nohama nahoru. Papa, dneska budu asi spát jak špalek 🙂

berryl
16. črc 2009

hojky tak já spala celou noc jsem asi přespaná, tím, že pršelo a přočistil se vzduch tak jsem usnula hned :o)
manžel je dneska pracovně v Praze a mi přijedou segry jen nevím co budeme dělat nějak se mi nechce chodit 😲

berryl
16. črc 2009

měla bych něčímpřekvapit manžela snad se mi podaří sehnat levnější

http://www.saxana.sk/pre-mamicky-145/nocne-kosi...

http://www.tehotne.cz/produkty_detail.php?id=320

http://spodni-pradlo.emanuela.cz/materske-a-koj...
tak ta se mi líbí, protože má pevný spodek

dandulka1
16. črc 2009

ahojky, já taky spala dobře, od 12 - 8.00 jen 2x jsem byla na wc ale ihned jsem usnula. Tedy berryl, ty se nezdáš 😉

berryl
16. črc 2009

😀

no, tak po hodině jsme se dovolana na ossz, no mají tam bordel, ta co mě má na starosti je na nemocenské a bude končit přebírá to za ní někdo jiný, mají tam toho prý hodně, ale to mě až tak nezajímá,že!!!
chápu, že jsou dovolené, ale já potřebuji z něčeho platit účty

no prý do 7 dní mi příjdou peníze za květen no a za červen prý ještě nemají lístek, ten jsem posílala 30.6 tak nevím jak dlouho jde pošta do Prahy, 😀 tak se jen zasmála a řekla, že asi někde leží na hromadě, ty jo no bordel šílený!!! 😠

dandulka1
16. črc 2009

mě taky ještě nic nepřišlo, mám na ně vztek, když někde dlužíš i blbou stovku to si hned umí napsat o penále, vid?
Ted jsem četla na netu že bude prudké ochlazení až o 10 stupnů, léto těhulkám přeje 🙂
A co včera, bylo ? 🙂 🙂 🙂

dandulka1
16. črc 2009

Včera jsem v sekáči koupila 3 brindáky - kus 5 kč, nové a zespodu igelit proti prosáknutí. Jdu vařit a pověsit prádlo. Odpoledne musím s klukem na kontrolu na oční, měli jsme tam být 9.4. ted jsem našla pozvánku tak jsem lhala 😲 řekla jsem že jsem ležela v nemocnici protože ta sestřička je hnusná. Vůbec se mi do města nechce, už je venku zase prádelna 😝

dandulka1
16. črc 2009

berryl vidělas v albu capáky co jsem vyhrála? 🙂
Nevíš jak přehodit fotky do jiného alba? Nechce se mi to vkládat znova.

berryl
16. črc 2009

nechci být hnusná, ale na to ochlazení se fakt těším!!! v tom dusnu to je šílené
tady už je zase dusno!!!

o těch penězích ani nemluvím, člověk aby se doprošoval!!!

Dan kdybys někde viděla ty kalhotky co budete kupovat tak mi dej prosím vědět jo nemám ani jedny

dandulka1
16. črc 2009
berryl
16. črc 2009

nová stojí 1900,- :o) je to ona

petule83
16. črc 2009

ahoj holky,tak dneska jsem se konečně vyspala,až na to,že mě vzbudil ve dvě ráno zub 😝 ale bolel jen půl hoďky a pak jsem usla.

berryl pěkná podprda 🙂

berryl
16. črc 2009

no mi se taky líbí, mám větší prsa a takové ty látkové jsou hnusné, jen nevím, každý říká ať koupím podrprdu až týden pře porodem a o 2 čísla větší tak pokud bych ji kupovala teď nevím jakou velikost??? ☹

tak jsem se vyspaly všechno co až na ten zoubek, ale ještě, že dlouho nezlobil 😕

petule83
16. črc 2009

No mám v něm díru jsem zjistila,za ním v zubě taky(krčky),tak ani nevím,který mě to vlastně bolel 😝 Ještě počkám,snad to vydrží,začátkem srpna jdu na druhou kontrolu.Ty zuby mám fakt hnusné co jsem těhotná,normálně mi žloutnou a můžu si je čistit 150krát za den 😠 Zvažuju,že po porodu půjdu na vybělení.

Já abych ti řekla pravdu,nosím jen jednu prdu momentálně,protože do té jediné se vlezu a to už mi to překypuje na boku.Chtělo by to ještě jednu,ale nevím jakou velikost,normálně jsem měla 75B,ale teďka už to tak nebude,tak asi 80B?Ty jo já vůbec nevím 😠 Se asi poradím s kámoškou,ona pracuje v Bellindě.

berryl
16. črc 2009

no já jsem měla 75C a teď mám 80D, normálně kupuji podprdy v DIM tam jsem spokojená, ale teď když se ty prsa mění tak jsem byla na jednu v tescu a další 2 jsem koupila na hlavní třídě u vietnamcu po 80,- tož jsem spokojená !!!