II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
17. črc 2009

aha tam je to na kila sakra já fakt nevím ani kolik jich budu potřebovat!!!

dandulka1
17. črc 2009

berryl já mám jen jedny, ze sekáče, koukni u vás, určitě je seženeš. je to na papírovku a látkovou tak se neušpiní a jelikož to nedáváš pořád tak je stihneš vyprat.

adellaide03
17. črc 2009

No vidíš danudl já mám nejmladšího rok a půl 🙂
Endi a máš bazén u domu nebo jdeš někde na koupák?

berryl
17. črc 2009

aha děkuji za radu

endie
17. črc 2009

bazen mám u rodiču u baráku 😀 na sídlišti by mi ho někdo lohl 😀 na koupák to nechci riskovat kvůli těm mým kvasinkám chtěla jsem sice do aquaparku ale ee nikam

berryl
17. črc 2009

holky mi příjde ta komoda co chci strašně malá,nízká co vy na to???
http://www.sambaby.com/79-detske-postylky-12060...

# KOMODA moderní trendová zásuvková komoda
# rozměry v cm: 81 x 80 x 48 (74) v x š x h
# rozměry přebalovací plochy v cm: 72,5 x 49,5

adellaide03
17. črc 2009

Ale tak Endi třeba i na sídlišti by to bylo zajímavé mít bazén 🙂
Já se teď dívam na rychlozavinovačky a nemůžu se rozhodnout kterou objednat

berryl
17. črc 2009

adel já mám zatím 2 prcek z toho rychle vyroste, ale mám teplejší, když bude ta zima :o)

adellaide03
17. črc 2009

Já jsem na netu právě objevila takovou teplejší tak jsem si taky říkala, že to asi bude rozumné. Takže děkuju za typ objednám si jednu teplejší a jednu normální a bude to 🙂
Teď dělám meruňkové knedlíky a ten malý smrad s prominutím (synovec) že to nejí. Ale jak on to hnusně řekne to je děs. Já když něco nejím řeknu prostě že to nejím, ale on s takovým odporem "Fůůůůj to je hnusné blééé" je to je fakt děs ta dnešní skoro mládež 🙂

dandulka1
17. črc 2009

berryl - to je akorát. To je jako když stojíš u linky.
Byla jsem na poště a je mi hrozně. 😝

dandulka1
17. črc 2009

Já mám jednu rychlozavinovačku a jednu deku takovou jak se z ní dělají župany, tu teplou jemnou.

dandulka1
17. črc 2009

Dneska mi přišel fusak, je 1000x hezčí než na fotce, mám radost 🙂

berryl
17. črc 2009

no uvidíme ještě to omrknu v tom obchodě, příjde mi to nízké víš :o)

adellaide03
17. črc 2009

Teda venku je ale dneska fakt hrozné 😝

berryl
17. črc 2009

to jo jsem doma, ale po 16h vyrážíme ven na procházku na myslivnu je to cesta lesem, tak by tam nemuselo být takové horko 😝

adellaide03
17. črc 2009

Tak já jsem si dneska užívala u bazénu. Byla jsem tam třikrát voda super 27 stupňů no paráda.

berryl
17. črc 2009

tak právě jsme dorazili to horko je šílené,ke konci mi už tvrdlo bříško, toz jsem rada, že už jsem doma 🙂

dandulka1
17. črc 2009

Já jsem ostuda, kluci jsou od půl 3 na koupálku, tak jsem žehlila a uklízela a v půl 5 jsem usnula u novin a v půl 7 jsem se zbudila. 😕

berryl
17. črc 2009

tak to se Ti teď nebude chtít spát! Já jsem příjemně unavená tak uvidíme,ale venku je dusno. Jinak sledují co jiného než Angeliku 🙂

petule83
17. črc 2009

Holky to je hnus,žádný vzduch,blé 😝 Dneska jsem byla 4 krát ve sprše 😝

Berryl dali jste si tvarůžky? 🙂

berryl
18. črc 2009

dobré ráno,to je zase parak, my máme jít odpoledne grilovat tak doufám,že to počasí vydrží. petul dali.

petule83
18. črc 2009

Hezké ranko,dneska se mělo ochladit a nic 😖 Ach jo 😝 Jsem chtěla dneska jet do centra znásilnit obchody,ale v takovém pařáku asi těžko 😠 Možná se juknu do tesca,ale nevím v tom vedru 😖

berryl
18. črc 2009

kdyz řeknou že má pršet počítám s tím vždy az o den později :o) někdy i o dva ! Sed doma je tam na chcipnuti!

petule83
18. črc 2009

Berryl asi mi nic jiného nezbyde 😖 Chtěla jsem se tě zeptat,budeš si odněkaď objednávat nějakou tu košilku? 😉

dandulka1
18. črc 2009

aHOJ HOLKY, POSÍLÁM NEPĚKNÉ POČASÍ, VYDRŽTE, JDE TO K VÁM. TADY JE 17 ST A KAŽDOU CHVILKU PRŠÍ. pRŠELO CELOU NOC A BYLA HROZNÁ BOUŘKA. Ještě že jsem odpol.spala, klukovi bylo do 1 hodiny špatně tak jsem lítala kolem něj.

petule83
18. črc 2009

Ahoj Dan ježiši bobek a už je mu lépe?

berryl
18. črc 2009

jo jo čekáme to tady zítra i jsem ráda, už je toho horka moc

dandulka1
18. črc 2009

Jo na koupališti se prý plácal - nanuky, langoše, párek.... ještě bych mu dala na prdel. TTady pořád prší. Večer jsme seděli na zahradě a seděla jsem v mikině. bylo chladno. Máme jít k bráchovi na zahradu tak nevím, nevím.

berryl
18. črc 2009

petul no asi budu objednávat v pondělí to pořádně na netu proberu tak Ti dám vědět

petule83
18. črc 2009

Berryl tak jo,já jsem se už koukala na netu,ale vyloženě těhotenskou pěknou sexy košilku nemůžu najít 😖 Jenom normální a do toho zas nevím jestli se vlezu 😝