II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
18. črc 2009

dneska jsem si zkoušela plavky mám je dobré,ale ty stehna a zadek, tak jsem v životě nevypadala no hrůza,raději jsem je zase schovala! Já se modlím at neprší chci na to grilování!

salikova
18. črc 2009

Ahojik!Tak my vcera opikali a zahnala nas bourka.Od te doby ĺije a lije.Berryl,vem si ten dest!Byt zavrena celej den na chalupe je teda pekna nuda..

berryl
18. črc 2009

no pořád čekáme,ale začíná se zvedat vítr tak zvažujeme zda jet nebo ne,je to v Opavě tak nevíme

nika
autor
18. črc 2009

ahojki vespolek, vy jste toho ale nakecaly 😅

nika
autor
18. črc 2009

kukám že nikdo nikde, no nic jdu hajnout k telce pak se ukážu papa

nika
autor
19. črc 2009

teda krásné ráno, sice zatažené ale nám to nevadí že, holky.
mám v bytě jako po boji, jdu uklízet, sice se bude zítra zdít ale nelze v tom fungovat.

adellaide03
19. črc 2009

Ahoj holky,
tak dnes konečně suprová noc, krásně chladno, mírný deštík do toho bubnoval, no super 🙂

nika
autor
19. črc 2009

já se bohůžel nevyspala, byt byl celý dva dny zabedněný, tak tu bylo na zdechnutí, trochu se to podařilo vyvětrat ale nic moc.

jsem ale krásně odpočatě unavená z chalupy a malýho od bráchy, byl to zápřeh, ale paráda, byli jsem každý den na dlouhé prochajdě cca 10 km, na hřiby, na borůvky, atd, fakt super.

adellaide03
19. črc 2009

Niky tak to muselo být super. My tady taky hlídaly s mamkou synovce od čtvrtku, ale on chtěl být hlavně v bazénu tak jsme si užívali takto.

nika
autor
19. črc 2009

to věřím, dětičky jsou skvělé.

byla to pohoda, a teď už zase jen do práce, zítra, fuj, ještě ráno jdu do poradny, tak snad bude vše ok, určitě 🙂

jdu vařit houbovou omáčku, to bude dobrota, mňam. mňam.

nika
autor
19. črc 2009

mám pak ještě v plánu upect něco z borůvek, nějákou dobrou buchtu či něco podobného. 😉

nika
autor
19. črc 2009

adel jak ty jsi na tom s kočárkem? máš nějákého favorita?

salikova
19. črc 2009

Tady je nejaky mrtvo!Jee-vy si urcite vsechny uzivate toho ochlazeni,co?Ja se dnes celej den valim v posteli..Spim v podkrovi a tak dest romanticky bubnuje do strechy...

nika
autor
19. črc 2009

sali to věřím, tojsem si na chatě taky ve středu v noci užívala, jak byla bouřka. paráda,

berryl
19. črc 2009

ahoj holky,tak jsme se právě vrátili,byli jsme včera grilovat u známých na penziónu a zůstali jsme tam spát. Sice pršelo,ale kluci grilovali pod střechou a nosili nám masicko, byla zábava a malem mi praskl pupek od smíchu. Dneska jsme si vyjeli na oběd,už nepršelo,tak jsme vegetili venku. Teď bastim chleba s rajčatkem a chystám se spát,jsem vyčerpána! Pěkný večer pa pa

nika
autor
19. črc 2009

berryl fajn že sis to užila, já dneska jen trochu poklidila a taky odpočívala. zítra do práce, blééé. ale těším mne že už jen an chvíli, to uteče, protože je hodně práce doma - ty přestavba tak nebudu mít čas zahálet a bude to utíkat o 106 což už utíká teď, že.

endie
19. črc 2009

zdravím ženy 😀

hlásím se po sexuálním maraton-víkendu 😀 konečně jsem dostala chut na sexík tak si to ted manža užívá, díky mě chuti jsem šly spát dneska až opůl třetí ráno a ted je mi stoho zle, divně tělo si asi odvyklo 😀

nika
autor
19. črc 2009

teda endie, to tomu dáváš 🙂

já právě přebírám borůvky co jsem nasbírala a jdu si chystat na zítra svačinky do práce, aj aj jak mi se nechce. ale vydržím to, co mi zbyde.
ráno ještě poradna, tak ten den rychle uteče, když příjdu do práce později 🙂

nika
autor
19. črc 2009

takže krásnou dobrou noc kočenky, krásné sníky a papa zítra, pokud mi práce dovolí, páček a pořádně se vyspinkejte papa 🙂

adellaide03
20. črc 2009

Ahoj holky,
dneska je u nás krásně. Sice zima zatím jen deset stupňů, ale to nevadí. Chceme jít na borůvky tak je na ně ideální počasí.

berryl
20. črc 2009

Dobré ranko, Endie to je fajn že sis to užila 🙂

manžel má strach co jsem krvácela,tak teď nějak nesexujem ☹

Niki co v poradně?

adel tady je taky trochu chladnějí, ale to mi max, vyhovuje

holky to tak letí, za chviličku budem rodit 😲 😲 😲

endie
20. črc 2009

zdravím ženy 😀

no já už balím pomalu tašku do porodky a rodit budu na fifejdách, mluvila sjem s kamoškou rodila císařema druhá normál a prý super sestry mladé ochotné, pomůžou poradí, ta po cisaří kojí malý má 3 měsíce a ona furt kojí, pry ji tam vysvětlily co a jak takže sjem rozhodnutá na fifejdy a taky protž e tam budou mít zamnou ostatnmí lepší přístup než do Vítkovic

berryl
20. črc 2009

to Ti schvaluji taky jsem slyšela jen dobré o fifejdách a bude tam otevřeno? já jsem slyšela, že ne. Zkus si tam zavolat

ve čtvrtek jdeme na ten kurz tak holky nezapomeňte!!!

berryl
20. črc 2009

tady je mrtvo kde jste kdo?

dandulka1
20. črc 2009

Já tu jsem ale od včera rána mě pálí žáha, už mě vše bolí tak nemám na nic náladu ☹

berryl
20. črc 2009

já jsem potom víkendu zase úplně vyčerpána a včera mě šíleně bolela hlava,tak od včerejška polehavam a jsem rada,že nemusím nic dělat! Ta žáha je fakt nepříjemná,zkoušela jsi syrovou mrkev? Mi to třeba pomáhá!

dandulka1
20. črc 2009

Nezkoušela. Mám léky na předpis, pokaždé zabraly ale tentokrát ne. Taky polehávám. Včera jsem odpol.2 hodiny spala, dneska půl, kluk mě zbudil že chce ohřát oběd. Jen fotím a vkládám tepláky a poklidila jsem, jinak nic nedělám. Zítra budu pakovat, ve středu vezeme kluka do Prahy na letiště, odlítá do Chorvatska. Štve mě že je Praha tak daleko ale aspon kouknem do Ikei. Už se do ničeho nevlezu, začala jsem nosit lacláče ☹ V sobotu jsme byli u bráchy na zahradě grilovat a asi 6 lidí mi řeklo že mi to moc sluší to těhu ale já si stejně myslím svoje. Těším se až poprvé obléknu něco menšího 🙂

dandulka1
20. črc 2009

Kdy jdeš do poradny? Já se bojím zvážit 🙂

dandulka1
20. črc 2009

Vložila jsem fotku pupíku.

berryl
20. črc 2009

no já se taky pěkně kulatím jen mě mrzí,že to jde i do stehen a zadečku, ta žáha je previt to prý prcek na něco tlačí a tím ta žáha pálí,asi na to nic nepomůže! Já právě obědvam rybičku s bramborem a čer.zelím. Snad mi bude dobře az to všechno sním. Tak si uděláte výlet a ským jede syn do chorvatska? Poradnu mám 30.7 to mě čeká test na cukrovku :(