II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

kelly1983
22. črc 2009

endie pracuju jen tak z lehka, dělám finančního poradce,takže to je v klidu...taky se bojím porodu, to zvládneme, musíme🙂

endie
22. črc 2009

jsme si dala spršku a je mi fajn 😀

salikova
22. črc 2009

No,ja sem se rozhodla,ze kdyby to moc bolelo,tak proste rodit nebudu🙂Tak si Filipka proste necham v brisku🙂Manzel se mi smal a prej ze to chce videt!No,ale zvladly to jine,zvladnem to taky!Je teda fakt,ze nejlepsi by bylo,kdybysme se vzbudily a prcek by byl s nami.Proc uz vlastne nenosi deti capi a vrany?

endie
22. črc 2009

ty já nevím proč to ti blbci zrušili 😀 asi by sme měly napsat že tuto metodu chce me zpět 😀

berryl
22. črc 2009

Peťul tak zítra v 15h na vozovně přistoupím do 17 že?

endie ty tam dorazíš?

nika
autor
22. črc 2009

čusko, jsem doma, naštěstí pofukuje tak jde udělat průvan, ael v práci to byl nářez a zítra bude hůř 😝

nika
autor
22. črc 2009

cestou dom jsem se stavila pro nanuka a koupila v kaufu bodyčka, krásné 4 ks za 179,- koupia jsem zelené ale měli pěkné i růžové a modré.

berryl
22. črc 2009

ahoj Niki venku je mazec, já byla celý den doma a už se hrozím zítřejšího cestování na to cvičení.

nika
autor
22. črc 2009

no připrav se bude to nářez. u nás se ale ženou mraky, ale nevím jestli z toho něco bude.

jestli jedeš tramvají tak láhev vody sebou, nebo lépe rozprašovač nebo tělový spery s vodičkou ten je nej na horko.

jdu vyfotit ty bodyčka

berryl
22. črc 2009

vodu mám pořád bez ní bych to nedala :o)

jo jo foť 😀

nika
autor
22. črc 2009

je to tam

nika
autor
22. črc 2009

je mi horkoooooooooooooooo

berryl
22. črc 2009

je to moc pěkné, navíc já jsem na zelenou ujetá
co kočárek ještě se díváš?

já už mám všechno pro mimi koupené, tak už nemusím nakupovat 🙂

nika
autor
22. črc 2009

berryl fakt jo. to já ani náhodou.

jo dívám, včera jsem o tom chvíli debatovali, prý zkusíme to Polsko, ten obchod co tu psala cestu Endie včera, jen nevím kdy, možná příští týden. pak se rozhodne.

Lukimu se líbí nejvíce ten Per Peregro co jsem tu dávala včera, jen ho chci vidět jak se dává do lehu, aby tam šla ta taška na mimi. zatím je to favorit. kdom ceny.

když ne on tak nevím, možná V - kros, fkat nevím.

dandulka1
22. črc 2009

Ahoj holky,jsem k.o. vezli jsme v půl 8 kluka do prahy na letiště, v 9 jsme tam byli. V praze úplně jasno! Na chcípnutí. Po cestě domů jsme prolezli Ikeu, jenže mi celou dobu tvrdlo břicho tak jsem si to neužila. Po příjezdu ve 2 hodiny jsem si dala studenou sprchu, já která nemá ráda vodu. Polehávám, břicho mě pobolívá a tvrdne pořád. Brečela jsem, na letišti jsme zjistili že ten náš trouba zapomněl doma telefon ☹ ☹ tak brečel taky. 15 dní o něm nebudu vědět ☹
Jak jsem tak odpočívala v posteli tak jsem si všimla že mi teče žluté mléko....když zmáčknu bradavku. U kluka jsem kojila jen týden, odsávačka byla zbytečná tak jsem zvědavá jak budu kojit ted.

nika
autor
22. črc 2009

dandul to vedro dělá své, co, neboj kojit budeš, pozor na mne, pozitivní vlna začne zase utočit. idkyž než to láamt přes koleno tak raději spokojené dítě, že.

uvidíš já vím že to půjde. malý je pěkný lumpík, co, třeba zavolá od někoho, co? nemyslíš.

dandulka1
22. črc 2009

jinak kamarádce se malá z trojkolky vyklopila, prý je to nestabilní, tak nevím. Taky už mám nakoupeno, chybí mi jen olejíček a pěna na koupání a rektální rourka a chtěla bych ten teploměr jak se dá do ucha a hned to pípne teplotu, ale je drahý 😒 ale měřit miminu teplotu když mu není dobře je děs.

nika
autor
22. črc 2009

dandul nevím sestřenka měla trojkolku, kluka raubíře, od 8 měsíce stálo v kočárku a díval se přes boudu,na kšírech a v poho, je to asi i na zvyku.
pro nás ale zase z hledisla sportování atd je výhodnější. ani mi nemluv já nerozhodná, se asi zblázním, jojo to jsou ti vodnářiiii.

nika
autor
22. črc 2009

tak to mám co dělat, krom oblečení a pár hraček nemám nic. no co ještě je čas.

budu an tomít klid jak budu doma a ne v práci. tak se do toho pustím, zrujnuji během týdne účet a bude. 😀

dandulka1
22. črc 2009

Nevím jestli mu někdo půjčí zavolat. Manža mě pořád uklidnuje, protože je to takové ckáně, loni byl 2 měsíce v ozdravovně a po 4 dnech jsem tam volala jestli se něco nestalo, že nevolá domů a prý neměl čas, tak snad u toho moře to bude stejný. Kdyby to bylo týden, ale tak dlouho, no musím na to zapomenout. Je to supr, ve 12 odletěli a v 13.20 tam byl. Jak vzlétali letadla tak mě to dojalo a brečela jsem že nemůžu letět taky, dneska hormony pracují 🙂

berryl
22. črc 2009

dan právě jsem se na to dívala :o)
http://www.emimino.cz/modules.php?name=Forums&f...

to je teda pech s tím mobilem, ale třeba napíše od někoho jiného!!!

no rektální rourku teda nemám 😒

dandulka1
22. črc 2009

Ona měla starší model, samozřejmě už to zase pokročilo, já taky chci na sport, prodávají přímo jogging kočár, ale většinou je dovezený a už jsem 2 inzeráty nechala být, protože je brzo, chci to až na jaro, ale viděla jsem ho a existuje a nestojí moc. Potřebuju ho na brusle a za kolo koupíme asi ten vozík. to víš, my jsme doma tak máme čas nakupovat, doženeš to.

nika
autor
22. črc 2009

dandul škoda že jsem to nevěděla v tom sam baby ho měli s tou slevou 30% mohly jsem ti ho koupit a poslat.

dandulka1
22. črc 2009

Je k sehnání i do 500,- kč. Ale fakt je to super, já to viděla poprvé v nemocnici když jsem tam ležela s klukem jako malým, to byla novinka a je fakt že dítě nebudíš, nemrská se ti a nemusíš ho svlékat kvůli měření do zadečku.

berryl
22. črc 2009

tak to je super cena ono je asi jedno jestli to je tefal nebo ne :o)

endie
22. črc 2009

nazdar jasně že jdu v kolik vás mám čekat na zastávce?

berryl
22. črc 2009

já už mám, pokud některá nemáte do autosedačky:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25011399&tab=0

nika
autor
22. črc 2009

dan právě já včera koukala kolik vyjde vozík za kolo. na aukru dobré okolo 3 tisíc, ael na brusle se trochu pronese má jako kořárek 16 kilo.
právě pořád zvažji jestli třeba V-cros ve verzi 4 kola arevační a vozík nebo jestli drahší Per Peregro, nevím.

zae dva krámy doma taky na ně namáme tolik místa. vozík by musel do garáže, není sice daleko ale ne v domě.