II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

endie
23. črc 2009

jak je ten kruháč u krušky tak směr Petřvald, jedeš jedeš 😀 a pak tam je stará sámoška a popelnice na tříěný odpad za kousek ještě rovně a pak tam je slepá tak tam úplně vzadu

petule83
23. črc 2009

berryl chudáčku,tak to nějak zvládni,já jsem už naopak zase 4 dny nebyla 😠 Můžeš si vzít smectu,kdybys ten průjem měla moc.Máš ji?

endie
23. črc 2009

a nebo banán, mě teda zabere ikdyž průjem nemám, taky jsem už enbyla 4 dny 😠

petule83
23. črc 2009

Endie tak to vůbec nevím 😀 Já tam znám hřbitov a místní hospodu na Lapačce 😀

berryl
23. črc 2009

už je líp :o)
holky vezmu foťák jo

petule83
23. črc 2009

Berryl tak to je dobře 😉 Jééé foťák?Tak to abych se vyšňořila 😀

berryl
23. črc 2009

to každopádně :o)

endie
23. črc 2009

aby ti ze mně nepraskla čočka 😀

berryl
23. črc 2009

sakra to se může stát 😀 😀 😀 nestraš suchare!

petule83
23. črc 2009

Ti praskne klidně i ze mě,jestl ještě i dneska nepůjdu na wc,tak budu dvakrát tak víc těhotná 😀

berryl
23. črc 2009

tož já dneska tak kilo na wc nechala :o) holky co bude navíc vyretušujeme ne 😀

salikova
23. črc 2009

Ahoj,holky!Tak si to dnes uzijte!A pokud se dozvite neco zajimavyho,tak doufam,ze to tu prozradite!Jinak ja vcera cele odpoledne zvracela a mela krece,jak blazen.A vinik?Broskev.Tak berryl,at je lip,at si to dnes uzijes!Endie:To je fajn,ze nebudes sama..Zvlast kdyz to mas uz za par!Ale doufam,ze se tu obcas stejne ukazes!A co pejsek?Stehuje se s tebou?

berryl
23. črc 2009

ahoj Sal já včera valila broskve a meruňky atd. no ale už bylo třeba zase jsem 5 dní nebyla ,že

berryl
23. črc 2009
petule83
23. črc 2009

ahoj Sal,jejda,tak snad už je ti lépe! 😕 Já sežeru klidně kilo broskví,nebo nektarinek a v pohodě 😀 Ale je fakt,že někdy to prostě člověku nesedne.

petule83
23. črc 2009

já mám VZP

salikova
23. črc 2009

Ajo,tak to jo🙂Me z te broskve zacala strasne palit zaha a protoze sme na chatena samote a nic sem si na to nevzala,tak to bylo..No a ted?Dala bych si broskev zas!Ona byla tak strasne moc dobra!

berryl
23. črc 2009

to je teda pech Sal, já strašně miluju melou a teď ho nemůžu protože mi sedí na žalůdku a zvracím :O(

petule83
23. črc 2009

jééé Sal tak to je jasné.Já okamžitě zakročím,jakmile mě začne pálit žáha,protože to už pak jde až do krku a to je konečná,ble 😝 Ještě že mám ty svoje hasiče na žáhu 😀

salikova
23. črc 2009

No,vzdyt ja je mam diky tobe taky!Ale doma:(Tak jeste do nedele musim vydrzet.Si tu pripadam jak lemra.Sme tu i s tchyni a me je blbe,zatimco manza pracuje na baraku a krmi psa i potkana,tchyne furt neco uklízí a pere manzovi veci,nosi mu pivo,obdivuje jeho praci a ja lezim..

salikova
23. črc 2009

A malej me kope furt do zaludku,tak je to asi tim..Teda,ten mi ale dava!

petule83
23. črc 2009

Sal jsi těhotná a ty horka jsou náročné,tak hezky lež a nech se obskakovat 😉 Můj prcek je v těch horkách nějaký neaktivní,sem tam kopne,akorát večer je aktviní hodně.

dandulka1
23. črc 2009

Ahoj holky, jsem ze včera vyřízená 😝 Sice v půl 8 jsem už byla na pc a pila kafe ale od 10 do 11 jsem zase usnula. Mám od rána v pračce prádlo a nejsem schopná ho jít na zahradu pověsit. Je mi divně. A to máme v baráku chládek. Ale asi je špatný tlak. Navíc mě od včera malá tlačí dolů a tvrdne, tak zase plaším ale koukám že petul to má taky. Dnes začínám 7.měsíc. Pantáta mi dnes přivezl z nemocnice postýlku dolu do přízemí, takovou tu kovovou, ta vám je veliká! Asi si koupím barvu a nějak jí nazdobím. Já taky 4 dny nebyla 😝 co bych dala za posr..............í. 🙂

petule83
23. črc 2009

Ahoj Dandulko,tak hezky odpočívej a nic nedělej!Já už bych taky chtěla postýlku 🙂 A hezky už nachystanou a nazdobenou 🙂 Zaplacenou ji máme,jen je hezky ještě schovaná v obchodě,já ji zatím nechci dávat domů.V srpnu začnu vše prát a žehlit a ukládat do skříňky a koncem září už postavíme postýlku 🙂 Jinak prcek talčil na spodek jen včera a zrovna když jsem byla pryč a měla nějaké pochůzky 😠 Jsem si chvilkama připadala že jdu jak kachna,co se mi špatně chodilo 😝 Ale dneska dobrý,ale od rána nosím podpůrný pás 🙂

dandulka1
23. črc 2009

Mě včera taky hodně, taky přemýšlím že si ho vezmu ale minule jsem se z něj osypala ☹ Já už mám i postýlku do ložnice ale nemám jí na místě, ještě je brzo a bylo by to zaprášené. Mám starou od sousedky. Ale jsem ráda, když jsme procházeli Ikeu tak jsou ted ty postýlky hrozně malý, já mám obě staré ale veliké. Trochu se zatáhlo tak jdu pověsit konečně to prádlo.

berryl
23. črc 2009

mi je horko, to je mazec chci déšť

endie
23. črc 2009

já ted přišla s banky a jenom tam sjem strávila půl hodinky bez klimatizace no hnus jsem ted na omdlení, jenom jedna bab za přepážkou plno lidí mě málem jeblo 🙄

jinak když už sváma nebudu tak budu psát niki a nebo berryl aby jste veděli jestli jsem celá a nebo už poloviční 😀

berryl
23. črc 2009

Endie a jak to máš před porod bude tady manžel?

endie
23. črc 2009

jo a v tetě mají aci na pampers sleep and play za 199,- je tam 70 ks tak sem vzala, vyzkouším uvidím