II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
7. kvě 2009

to je krásné, moc pěkné fakt

endie
7. kvě 2009

ale je to spíš pro chlapečka

endie
7. kvě 2009

a dívala jsi se do Quelle, mě přišel katalog miminko a já nádherné věcičky 😵

berryl
7. kvě 2009

ne nedívala,mrknu na net, děkuji za radu

nika
autor
7. kvě 2009

ahojki vespolek, jdu se s vámi rozloučit, balím a ještě sprcha a valím k našim a na chalupu, taaaaak se těším. hurááááá, tak se tu mějte krásně a v so večer se na vás kouknu, to asi přijedu dom. papa krásné počasí a pohodu.

dandulka1
7. kvě 2009

Tobě taky.....

berryl
7. kvě 2009

mi to nějak blbne a nemůžu tady psát ach jo

berryl
7. kvě 2009

je to nějaké divné, Endie ty věci jsou krásné, ale ta cena už moc ne

dandulka1
7. kvě 2009

Věcičky jsou supr ale drahé. Berryl ty mě mateš, co to tam máš za fotku ? 😉

berryl
7. kvě 2009

takového malého buřta :o) takového budeme mít jestli bude po tatínkovi

nika
autor
7. kvě 2009

to je fakt, věci superní ale ceny ☹

jo já dneska po cestě do práce navštívila tesco a koupila troje body s dlouhým rukávkem větší, ponožky a čepičkua sobě triko. parádaní nákup.

adellaide03
7. kvě 2009

Berr no jo zatím bříško moc neroste, ale to mám asi po mamce do šestého měsíce skoro nikod nevěděl, že je těhu. Já už teda úplně ty malé oblečky na mimi mám. Koupila jsem krásné od jedné holčiny tady na koníkovi a za dobrou cenu 🙂

endie
7. kvě 2009

niki tak se měj pěkně

jo jo nádherné věci ale taky brutálni ceny 😒

berryl
7. kvě 2009

adell na mojí mamince to taky nešlo vidět až ke konci, za to na mě už to vidět je :o)))

holky víte, že nejím sladké,ale teď jsem dostala takovou chuť,že jsem snědla čokoládu, ale kdybych ji snědla jako člověk, já jsem si ji narvala do pusy div jsem se neudusila, 5min skvělý pocit a teď mě začíná pálet žáha, no nejsem k sežrání

endie
7. kvě 2009

😀 holky jsem zde a náš kindrouš se na nás smála měl překřižené nožičky, dr. ho nemohl ani zabrat pořádne lítá tam jak šídlo. doktor byl hotovej s prcka 😀 naháněli se tam jak dva blbci a když už ho dostihl tak nám zamával a zas byl fuč 😀

berryl
7. kvě 2009

jeee Endie tak to bude holka ví, že nemá nic ukazovat :o)

endie
7. kvě 2009

no 😀 uvidíme znovu tam jdu 28.5 a bude mi k tomu dělat gen.vady a půjde to přes pojištovnu ale super zážitek.
měříme 16 cm a vážíme 186 g

berryl
7. kvě 2009

endie já to trochu nechápu teď jsi byla na placeném ult z dvd? A pak jdeš znovu a platí to pojišťovna, děkuji,že to vysvětlís své trochu natvrdle kolegyni

endie
7. kvě 2009

jo byla jsem na 3D a ten si platíš ty a když půjdu v tom 21tt na ty vyvojové vady tak se to dělá přes pojištovnu takže neplatíš nic ale kdybych šla zas jenom tak tak bych znovu platila

já to taky nevěděla a le sestrička mi to řekla a že to udělá přes pojištovnu je tam fakt super přístup a navíc je tam ten dr. co byl i na pohotovosti ve Vítkovicích jak jsem spadla a ten je super se sním vždycky nasměju kdyby mě i rodil tak bych neměla řčas myslet na bolesti sním by to nešlo 😀

berryl
7. kvě 2009

a jak se jmenuje ten mudr?

berryl
8. kvě 2009

tak jsem usnula někdy kolem 2h a v 6h opět vzhůru a to máme dneska oslavu, tak jsem zvěděvá jestli neusnu :o)))

endie
8. kvě 2009

jeje děvče ty to teda nemáš jednoduché stím spaním 😠

endie
8. kvě 2009

jo tak méno si ted nevzpomenu a na fotce ho enmám počkej najdu ho

endie
8. kvě 2009

jo tak je to dr. Gráf

endie
8. kvě 2009

jo a fotky mám v albu 😀

berryl
8. kvě 2009

aha tak toho neznám jdu se mrknout

berryl
8. kvě 2009

fajnové :o)
manžel mi řekl, že jsem jeho kinder vajíčko 2v1 a připadalo mu to pěkné a já se rozbrečela ani nevím proč
jdu do krámu pro papa pak pisnu