II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

petule83
29. črc 2009

Vidíš to mě nenapadlo,že mě v noci mohl píchnout komár 😠

berryl
29. črc 2009

Dan super odsávačka
Peťul ten kočárek je parádní!!!
holky budete masírovat hráz? někdo píše, že to je zbytečné a hrozí infekce jiné si to pochvalují co myslíte?

petule83
29. črc 2009

Berryl děkuji 🙂 Já asi masírovat moc nebudu s těmi mými problémy 😖

dandulka1
29. črc 2009

Já asi taky ne. Uvidím až se doktor rozhodne jestli to bude zase císařem. Když ne tak si pak o tom masírování něco přečtu a uvidím.

berryl
29. črc 2009

no manžel se už těšil, že bude masírovat, ale nevím poptám se na to zítra doktora,ráno mě čeká ta cukrovka a poradna 😲

petule83
29. črc 2009

Já jdu taky k doktorovi 🙂 Berryl budu na tebe zítra myslet,ať ti není zle.Mě se dneska v noci zdálo,že jsem ten roztok pila znovu a že mi dokonce chutnal 😀 😝

berryl
29. črc 2009

no známá mi říkala, že jí to chutnalo 🙂 tak uvidíme, horší bude ten hlad 😢

adellaide03
29. črc 2009

Ahoj holky,
tak já jdu do poradny dneska po obědě 🙂
Berr neboj já jsem si taky myslela, že budu mít hlad, ale dalo se to zvládnout, spíš jsem měla trochu problém se žízní, ale i ten nápoj mi trochu od žízně pomohl. Určitě to zvládneš.

salikova
29. črc 2009

Mne to piti teda nechutnalo:(Navic me z toho strasne brnel jazyk a patro..Holky,ja dnes byla nakupovat malymu a 2000Kc v coudu!Ale musim rict,ze uz to neni co to byvalo-pekne me to zmohlo a chvilema mi bylo na omdleni..Za chvilku jeste razime s babi do cukrarny,tak se tesim na zmrzlinovej pohar🙂))Ad,jak dopadl doktor?

berryl
29. črc 2009

ahoj holky byla jsem do teď venku od rána a do hodinky přijde manžel a půjdeme zase,jsem rada aspoň se hybu a utíká mi rychleji celý den :o)

salikova
29. črc 2009

Berryl,teda vy budete vyvetrani🙂Endie,jak je?Doufam,ze uz je lip...

nika
autor
29. črc 2009

holky ahojki jen Vás zdravím, jdu to zapíchnout do pelechu dneska jesm totálně grogy. u nás v práci u práce je nové staveniště, celej den hluk, děs, asi se rozhodli mi těch posledních pár dní v práci pořádně znepříjemnit.

berryl
29. črc 2009

ahoj právě jsme dorazili,no Sal lítam každý den a jsem rada aspoň se hybu a nemyslím na to,že mi není nejlépe,dám sprchu a půjdu zkustit spát ráno brzo vstávám. Dobrou noc všem

salikova
29. črc 2009

Tak at ti to zitra rychle utece,dobre dopadne a at ti z toho neni spatne!

adellaide03
30. črc 2009

AHoj holky,
Sali neříkám, že mi ten nápoj chutnal to rozhodně ne, ale dalo se to zvládnout a trochu mi to zahnalo i žízeň, kterou jsem měla.
Já byla včera v poradně. Pan doktor mě prohmatal zeptal se jak se cítím, sestřička poslechla ozvy a ultrazvuk budu mít příští poradnu za 14 dnů.

berryl
30. črc 2009

ahoj holky,tak mi ráno vzali krev a poslali na testy,pokud by tam bylo něco zvýšené tak mi pošlou sms a přijdu vypít tu sladkou srajdu,jinak ne. Tak dobrý ne :o)jinak prcek je v pořádku a trochu mě mudr.zprdnul,že nepřibiram mám nahoře 5kg což mi přijde akorát. Chtěla jsem fotku,ale nepodařilo se nám malého vyfotit.

salikova
30. črc 2009

Ahoj!Je!Tak tys tomu dobre unikla!

berryl
30. črc 2009

no uvidíme hlavně ať nic není v krvi jinak mě to nemine

tam je pařák příjela jsem z toho centra úplně hotová 😝

salikova
30. črc 2009

Ja byla dneska jen na chvili v obchode a nejak je mi z toho na spani..

adellaide03
30. črc 2009

Berr já mám taky 5kg a můj dr. mi včera nic neříkal, mě to taky příjde tak akorát. A já myslím, že z té krve se dá poznat jen kdyby tam byl nějak ten cukr mě to taky brali, ale před tím než jsem pila tu vodu, nenašli nic, ale stejně jsem jí pila tak to se máš že jí jinak pít nemusíš.

berryl
30. črc 2009

no uvidíme hned Vám pak napíšu, ale i tak jsem na to byla psychicky připravená a nic noc

salikova
30. črc 2009

No,ja stejne jak ad...Jinak vam s tema kilama zavidim!Ja jela tak pomalu,ale ted se mi to rozjelo a mam 8kg.-zacinam to dost pocitovat teda...

dandulka1
30. črc 2009

Ahoj holky, byla jsem ráno v 7 pro lístek na peníze, vzala jsem to přes Tesco, Kaufland, přes kamarádku a jsem k.o. 😝 Dneska jsem se vážila a mám nahoře 13 kilo i přes veškerá omezení tak jsem se naštvala a snědla pytlík esíček. Fotila jsem se v krtečkových a krásné brindáčky z tesca tak až to stáhnu tak vložím. S endie se něco děje? Co psala že má teplotu tak se neozývá.

salikova
30. črc 2009

Snad je OK a jenom leží..Taky sem na ňu myslela.

berryl
30. črc 2009

Sal, ale mi příjde, že taky začínám přibírat a na další kontrole to bude mazec, začalo mi růst bříško atd,

Esička mám taky ráda :o)

Dan tak se na fotky se budu těšit

Endie nevím nepsala

nika
autor
30. črc 2009

ahojki v horkém podvečeru,

endie tak kdepak jsi oslavenče 🙂

endie
30. črc 2009

nazdar holky

konečně jsme vylezla s postele bez horečky a skoro bez krečí, jsem tak hladová, odvodněná, za ty 3 dny jsem snedla celkově 2 rohlíky a 4 banány a voda skoro vůbec ani čaj sem v sobě neudržela 😠 hnus nepřeju vám to a do těch křečí ještě m,alá busšila jak kdyby mě chtěla ukopat 😀

niki: díky moc za přání 😵

nika
autor
30. črc 2009

huráááá endišku hlavně že už je ti lépe, doporučuji doplnit tekutiny opatrně a postupně nepřežeň to, a hlavě se opatruj.

to víš malá věděla že ti není dobře, no tak upozorňovala.

endie
30. črc 2009

do plnuju ale sjem schopná i dvě sklenky ody najednou, furt sucho v puse, strašná žízen 😀 , manža mi udělal špagety trošku omáčky ty jo dobrota, doufám že mi to už neprožene 😀

jinak můžu říct nebýt manža doma tak teda nevím jak to zvládnu, pomahál mi i na záchod do vany, k doktorovy, fakt se o mě postaral moc pěkně 🙂

nika
autor
30. črc 2009

to je dobře,
jasně pij ale ne že lukneš půl litu naraz, je to nápor na ledviny, poskrávej. uvidíš brzo budeš uplně ok.

manža je skvělý, mi ten můj zase utekl do práce, ach jo. ael mám vytřeno, ještě uklidit přístupovou cestu do komory - kuchyň a chodbu aby mohli zítra kluci v klidu nosit desky a ráno to začne. do oběda prý nemaj co dělat. to su zvědavá