II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

salikova
31. črc 2009

A kdo hraje?

nika
autor
31. črc 2009

nevím, oni maj dvouměsíčí holčičku, tak tatka vyráži a oni byli pod kopcem kde je koncert tak pokecáme. je to spíše asi nějáký letní fesťák. fakt netuším.

dandulka1
31. črc 2009

Holky tak jsem vložila fotky, fotila jsem se sama 🙂 Jede nám návštěva ☹ já chtěla jít do postele.... tak papa zítra

nika
autor
31. črc 2009

dandul moooooooc ti to slušíííí 🙂

salikova
31. črc 2009

No fakt,dandulko-si kočka!

salikova
31. črc 2009

Já mám tak strašně velkou chuť na čokoládu..Ještě,že doma žádnou nemáme-už by totiž nebyla🙂

nika
autor
1. srp 2009

krásné sluníčkové ránko maminky.
jsem docela nevyspaná, u kamarádky jsem zkecla do polnoci, paráda. dneska pojedu prohlídnout dva obchody ve vedlejším městě a pak na svatbu kolegyně z práce ale jen na čumendu. odpoledne netuším ale jestli bude vedro - což u nás asi bude, tak někam zalezu.

salikova
1. srp 2009

Ahoj! Dobré ranko!!!

Já už sem vzhůru od šesti - probudil mě děsný hlad.. No a už dvě hoďky tu brouzdám na netu a přemýšlím a hledám, kde vlastně koupíme přebalovací pult a kočárek a další zásadní věci...

Dneska za mnou k našim přijede manža, tak se moc těším - budem tu celej týden a jezdit na výlety do okolí...

Tak hezkou sobotu 😎

nika
autor
1. srp 2009

sali to je fajn, že budete dovolenkovat a výletovat.

joo to mi povídej. neboj vybereš dobře, vše asi budeš kupovat v Praze že. co ten shop, majitel dělal reportáže do Loskutáka,

dandulka1
1. srp 2009

Ahoj holky, já docela spala. V 7 už jsem zapla pračku, návštěvu jsem slušně včera vyhodila 🙂 v půl 11 jsem začala hrozně zívat, jenže oni si s manžou dali víno tak tu nechali auto a jela jsem je odvézt. Jsou to příbuzný vedle ze vsi. Seděli jsme na zahradě a mám zeštípaný nohy ☹ Dneska si přijdou pro auto tak to je využiju a pomůžou manžovi přestěhovat tu ložnici a přinést postýlku. Odpol.jdeme k nim na zahradu, švára tam slaví narozky. Přeju hezký víkend. Tady bude asi vedro. Nika koukni co jsem našla http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3652749 už jsem paní psala, je to ten přímo na sport.

nika
autor
1. srp 2009

dan pěkný, bude super.

já si právě dala vanu, pěkěn jsem si ji užila, jdu ze sebe udělat pěkného člověka a vyrážím, vůbec nevím co si obléct. ale asi lehce, už teď je ve stínu 18 stupňů svatba je sice v kapli ale trochu zimy přežiju, že jo.

salikova
1. srp 2009

nika: V kapli bude aspoň chládek 😎

nika
autor
1. srp 2009

tak se u nás zatahuje ale je děsné vedrooooo.

jinak jsem nakukla do tesca a koupila pár maličkostí, a představte si některé byly ve slevě a na pokladě to namarkovili za ještě méně.

petule83
1. srp 2009

Ahoj holky,tak já mám dneska uplakaný den ☹ Zemřel mi králíček,já vím že je to jen králík,ale přece jen jsem ho měla 6 let,takže mi bude chybět.V poslední době se hodně mazlil a já na něj neměla čas,tak si to dávám za vinu 😢 Ve čtvrtek jsem ho viděla na posled,protože jsem ho měla u mamky doma a zdál se mi moc smutný.A dneska jsme byli s přítelem v Polsku pro kočárek a jak jsme odjížděli,tak mi volala mamka,že Miki nedýchá ☹ Tak jsme ho jeli pohřbít 😢 No jsem z toho úplně v háji,já obrečím vždycky každého živého tvorečka ☹ ☹ ☹

Jinak Nik,určitě do toho Těšína zajeďte,my jsme sice měli vybraný kočárek z toho obchodu v Polsku,ale nakonec jsme koupili na té tržnici u řeky.Mají tam velký výběr a super ceny.Sice mám obavy,že je korbička moc úzká,ale doufám že ne.Příteli se moc líbil,byl z něj nadšený,tak jsem mu vyhověla.Mě už se nechce nic shánět,jsem ráda že už ho máme,dali jsme ho ke švagrové.Přes týden tam pojedem ještě pro zbytek věcí co nám chybí,mají je tam hezké a levné.Za kočárek+sportovní verzi+vajíčko a zdarma pláštěnka jsme dali 7000,-.U nás stojí tahle trojkombinace 9 300,- nejlevnější.Máme tenhle i tu barvu:
http://nejbaby.cz/d.D002.Kocarek_Dorjan_Danny_S...

nika
autor
1. srp 2009

petul to je mi líto, ☹

jiank díky za tip, je fajn něco ušetřit a neboj Dorjan není zase až tak uzský působí tak díky té bílé volné látce coje vevnitř. dneska jsem ho měřila a je širší než x lander.

my se tam chystáem příští sobotu, uvidím, v týdnu chci ještě objet obchody taky s manžou. aby jsem alespoň předvybrali. je to hrůza. fakt nevím.
pořád zvažuji pro a proti. jo dneska jsem si nechala ukázat Per perego gts a nejde spor´ták otočit takže varianta s vloženou taškou padá. no uvidím co manžel.

tento kočárek byl taky zajímavý:

http://kocarkydeniska.mimishop.cz/detail.php?zb...

jedna chyba nejde sporták uplně do lehu, jen pololehu. taky jedna z možnsotí

nika
autor
1. srp 2009

kdybych neřešila hluboký kočárek, tak se mi dneska hodně zalíbil tento:

http://kocarkydeniska.mimishop.cz/detail.php?zb... je hodně veliký, a pěkný, sice nemá brzdu atd ale super.

petule83
1. srp 2009

Nika ten je taky pěkný,ale škoda že fakt nejde úplně do lehu.Myslím,že ho tam taky měli.Máš pravdu,je jich spoustu těch značek a je těžké si vybrat.Já už dneska vzdala to přebírání těch kočárků a dala jsem na přítele a vzali jsme ho.A naštvala jsme se už na to horko a pořád jsem tam sháněla záchod jak se mi chtělo čůrat,takže jsem si řekla dost a tento měsíc je poslední na dokoupení všeho potřebného,dokud jsem ještě pohyblivá.

petule83
1. srp 2009

Dan jsi kočka,moc ti to sluší! 🙂

nika
autor
1. srp 2009

já teď probrala oblečení na mimouše, jedinné co ještě tak koupím asi 3 kusy overalků na spaní v tescu a konec. mám všeho dost. hlavně poděděného ale to nevadí.

já včera řešila s kamarádkou co má malou, potřebuji alespoň vybrat typ, koupit ho můžeme i pozdějic. i sám manžel, když budeme vědět kterýýýýý.

jo ještě jeden dotaz prosím k polsku, je tamněkde blízko směnárna? nechce se mi měnit peníze dopredu nebo neberou náhodu české???? co?

petule83
1. srp 2009

Niki nemusíš vůbec měnit penízky,oni berou normálně české

nika
autor
1. srp 2009

paráda, to jsi mně potěšila. to je super zprávička, díky,.

jak jsi psala o tom tvém králíčkovi, tak jsem šla hned zkontrolovat našeho křečka, chudák ty horka nemá rád. je mi to fkat moc líto, až bude Vojtíček větší pořídíš mu nového 🙂

petule83
1. srp 2009

Není zač 🙂 No já nevím vlastně na co umřel 😖 Myslela jsem že králičí mor,je to časté onemocnění.Ale prý neměl kolem očí a nosu bílý povlak,jen byl trochu nafouklý.V ten čtvrtek byl smutný,nechtěl vůbec běhat a měl hrozně smutné oči,to mi bylo divné... ☹ Ale říkala jsem si,že je to možná i tím horkem.Včera už prý nechtěl pít ani jíst a jenom seděl v koutě.A dneska umřel ☹ Mamka mi nechtěla volat včera,protože nechtěla panikařit,zná mě a ví že bych začla hysterčit a jela bych za ním.Snad se moc netrápil,já jsem ho dneska už nechtěla vidět,neměla jsem na to 😢 Brácha s přítelem ho pohřbili na zahradě,tak jsem mu tam dala kytičku.A určitě už nechci žádného králíka ani nic takového,akorát to pak obrečím a trápím se.Pro mě to je vždycky jako člověk,já jsem na tohle citlivka.

nika
autor
1. srp 2009

no i tak měla jsi ho dost dlouho, spíše si myslím že už byl jeho čas, 6 let je hodně dlouho na králíka. neplakej už, jo.

petule83
1. srp 2009

já vím,dožívají se 6-8 let.už nebrečím,jen je mi tak smutno.ještě mu večer zapálím svíčku a pak už bude dobře 🙂

nika
autor
1. srp 2009

a co ti ještě chybí dokoupit? pro mímíska?

petule83
1. srp 2009

zrovna si dělám seznam 🙂 prostěradla,deka a polštář do kočárku,fusak,vanička+podložka,přebalovací podložka,nějaké ty drobnosti a kosmetika a já do porodnice taky ještě nemám nic.

nika
autor
1. srp 2009

no seznam pořád dopisuju a jak se dívám moc neškrtám 🙂

prostěradla mají dobrá v ikea dva kusy za 130 tuším. vaničku mám po sobě - musím ji prohlídnout a vytáhnout z garáže jak vypadá, jinak mám koupací kyblík, jinak: co mi chybí

kočárek, sedačka, přebalovák, přebal podložka, postýlka, matrace, peřinky, mantinel, povlečení, prostěradla, fusak, zavinovačka do autosedačky, rychlozavinovačka,
kosmetika, teploměr, odsávačka na vysavač, plenky (jednorázovky, i látkovky) kojící podprda, nějáké drobnosti pro mne z kosmetiky.

takže taky dost. hodně z věcí budu mít půjčených, jen je mám napsané co vše vlastně přivést, něco ušiju sama.

nika
autor
1. srp 2009

já budu do kočárku používat zavin do autosedačky či fusak- emitex budu mít půjčený, a španělsou deku. klasické peřinky a polštářku si s podzimním dítkem neužijeme a mám doma jednu krásnou co vyšívala babičky, ale bude asi jen na ozdobu.

dneska mi nabídla sousedka půjčení koše na mimi s kolečky, chtěli jsme půjčovat druhou postýlku do obýváku, ale asi vezmeme zatím koš. a jak mimi vyroste půjčíme druhou postýlku. ušetřila bych za druhou novou matraci, a mantinel.

petule83
1. srp 2009

jo to je super s tím košem a jak tak koukám,taky ti chybí dost věcí 🙂