II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

endie
3. srp 2009

nazdar maminy

tak se sváma loučím odjíždím, kdyby něco tak dám vědět přes sms 🙂 budte tady hodné a pohladté mrnousky v bříšku za mě 😀 pa pa

P:S já spím na zádech jinak bych se nevyspala

salikova
3. srp 2009

Jé, endie! ☹

Tak ať je dobře!!! Ale máma tě bude určo rozmazlovat 🙂 A kdyby ses někde dostala na net, přiď nás pozdravit!!!

petule83
3. srp 2009

Sali v Olomouci to je na Sv.kopečku ta zoo že?Tam jsem byla,je to tam moc hezké a mají tam i žraloky 😀 Jo a bacha jak půjdete na konec,tam jsou ty opice,co běhají volně,kradou kabelky 😀 Já u nich teda nebyla,my jsme si totiž mysleli,že u těch žraloků už jsme na konci,tam jsou myslím pak ještě i šelmy.Ale končí to právě těma opicema a to jsou prý zlodějky 🙂
Já bych chtěla do té zoo Lešná ve Zlíně,ale jak říkám,už mám strach jezdit někam dál,tak nevím,jestli se nám ještě povede.A taky Dvůr Králové nemusí být špatná zoo 🙂

petule83
3. srp 2009

Endie ☹ Tak se aspoň někdy na nás mrkni a hoď nějaký řádek 😔 Měj se moc krásně a dávej pozor na sebe i Adélku a taky ji od nás pohlaď! 🙂 Užij si to u mamky 😉 A kdyby něco,piš! 😲

salikova
3. srp 2009

Peťul: Jojo... 😎 No, já už tam (na Kopečku) dlouho nebyla, ale ty opice už tam sou dlouho - ty sem ještě zažila 🙂 Myslím, že na té Lešné je to v klidu - prohlídku zvládla i má 87ti letá babi s hůlkou... Je to tam moc příjemny. Právě, že my jezdíme často do zoo - každej rok dem v Praze a na Lešnou. Kopeček mám za rohem a nebyla sem tam už leta, tak to dem dnes napravit. Berem i psa, tak sem zvědavá, co bude říkat na zvířátka 😀

berryl
3. srp 2009

no to je zoo lešná ne? tam jsme byli ta je moc pěkná, jan nám zrovna nevyšlo moc počasí, což byla škoda

normálně jsem dostala chuť na colu, nikdy ji nepiju mám po ní většinou průjem, no hádej, utíkala jsem si ji koupit 😀 😀 😀 snad to bude ok

petule83
3. srp 2009

Sali celá Olomouc je krásná 🙂 Já tam vždycky jezdila s babčou a dědou na jarní floru,oni jsou záhradkáři 🙂 Ty jo,teď nevím...Ta Olomouc,nebo ten Olomouc? 😕 pardon 😀

Berryl,já mám poslední dobou jak jsou ty vedra na studenou colu chuť pořád.A včera jsem vypila dvě malé 🙂 Akorát by se v těhu moc neměla 😖 Ale zase mi pomáhá,když mám nízký tlak a je mi na omdlení 🙂

adellaide03
3. srp 2009

Ahoj holky,
tak já mám ZOO docela proježděné a v Lešné jsem byla po dlouhé době. Je to tam krásně opravené a taky přemýšlím, že se tam ještě pojedu podívat během těhu nebo možná na ten svatý kopeček. Tam jsem taky dlouho nebyla.

berryl
3. srp 2009

já bych taky někde jela, ale jak jsou ty vedra tak se mi hůře dýchá a moc toho neujdu potřebuji sedací přestávky, hodně mě bolí nohy 😠

adellaide03
3. srp 2009

Berr mě ty vedra na delší chůzi taky vadi, ale třeba dneska je příjemně tak mám v plánu vyrazit do města.

berryl
3. srp 2009

adel tady se honí mraky, no uvidíme, já jdu dneska počkat manžela před práci a pak jedem do janíka(stavebnin) mrknout na kachličky a vanu, tak zase bude pochodovat a holky to chození na wc mě ničí, minule nebylo kde, tak jsem musela čupnout v parku za strom :o)

petule83
3. srp 2009

Berryl strom je taky dobrý 😀 Já už taky kolikrát koukám,kam se dá zalézt,když není poblíž wc 😅 S tou koupelnou tí vůbec nezávidím 😝 Nás ještě čeká předělat pokoj u mamky na baráku v Orlové,kde jsem bydlela předtím a vlastně pořád bydlím,trvalé bydliště mám ještě pořád tam.Mám tam nové letiště a skříň,tak jenom položíme nový koberec a nějaké věci vytěpeme pryč,ať se nám tam vleze cestovní postýlka,když tam zůstanem na noc,nebo když budu chtít prcka pohlídat.

dandulka1
3. srp 2009

Ahoj, tak jsem vás dočetla 🙂 Vy jste ukecaný....Po teplým kakau jsem usnula jak mimino, budu si ho dávat každý večer protože fakt trpím nevyspáním. Už dva dny jsem nespala po o a večer jsem stejně nebyla unavená. Spala jsem ted od 7-10 🙂 Odpol.jdeme k babičce manži, má svátek a pak jedem koupit podlahu dokud je v akci. Venku jsem nebyla ale je pod mrakem a fouká. Já na břiše ležet nemůžu, špatně se mi dýchá a v břiše mám nepříjemný pocit.
berryl - mě to čůrání vyloženě otravuje. Už dva dny nepiju v noci abych se vyspala a stejně chodím každé 3 hodiny. A když někam jedu tak přemýšlím kde všude jsou záchody. 🙂

berryl
3. srp 2009

:o) mě to štve, že se to dělá až teď už bych chtěla mít klid a všechno hotové, ale bohužel dříve to nešlo.Doufám, že to stihnou za víkend a pak ještě zajedeme pro skříň do ikea a budu si vše pomalu chystat.

mě dneska nějak honí mlsná

Orlovou znám 🙂

dandulka1
3. srp 2009

berryl - klukse neozval ale na netu má pojištovna stránky kde delegátky průběžně vkládají info a fotky. Na 4 fotkách je i vidět. Už se to krátí, ve středu pro něj frčíme do prahy.
Vložila jsem fotku horní postýlky (v ložnici), ale zase jsem uklidila do pytlů.

petule83
3. srp 2009

Dan na břiše? 😕 Nechtěla jsi napsat na zádech? 🙂 Já dobře usnu po teplém mlíku s medem 🙂

Holky potřebuju radu.K 28.7. mi skončila smlouva v práci,měla jsem jí na dobu určitou a samozřejmě mi ji neprodloužili.Teď musím na pracák,nevíte do kdy se musím přihlásit?Je to do osmi kalendářních dnů nebo pracovních?A ještě taky nemám zápočťák.

dandulka1
3. srp 2009

jo, na zádech, spletla jsem to. petul nevím, včera jsme to řešili se švárou, ale myslím že do 7 pracovních.

berryl
3. srp 2009

já bych taky řekla že do 7 pracovních počkej mrknu na net

tede Dan to povlečení je parádní !!!

petule83
3. srp 2009

Víš co berr nehledej to,já přímo na pracák zavolám

salikova
3. srp 2009

Dan, taky musím pochválit!To povlečení nemá chybu! Sem se nad ním úplně rozplývala!!!

petule83
3. srp 2009

Dan nádherné je to povlečení!!!! 😵

dandulka1
3. srp 2009

Já ho dostala, je hodně používané ale to mi nevadí. Jinak postýlku jsem rekonstruovala, je to ta hnusná šedá z nemocnice z dětského oddělení 🙂 Díky za pochvalu. Ta co bude dole v obýváku bude dřevěná a do růžova, alr to si ještě počkám než bude obývák hotový.

berryl
3. srp 2009

malá to bude mít nádherné!!! Dan jaké jste nakonec tedy vybrali jméno?

holky, tak mi kamarádka dala do porodnice košily, ale je to taková tak jak vytáhneš prso z boku jsou v ní prostě 2 díry, tak jsem byla ráda, no, ale švagrová jí hned zkrytizovala, že to je košila na nic, že z ní ty prsa lezou ven atd, no tak jsem měla po náladě, byla jsme ráda, že jí mám zadarmo :o) tak půjdu koupit asi takovou tu na rozepínaní

petule83
3. srp 2009

Holky tak si představte,volala jsem na ten pracák a nemusím tam jít vůbec.Já to ale nějak nechápu 😕 Řekli mi,že mám nemocenskou a jsem tudíž v ochranné lhůtě a nemůžu se přihlásit na pracák.A že stejně půjdu brzy na mateřskou,tak že to nemám vůbec řešit.No ale není mi jasné,kdo teď za mě bude platit sociální a zdrav.pojištění a kdo mi bude platit nemocenskou? 😕

adellaide03
3. srp 2009

Petul nemocenská Ti jde z okresní správy sociální zanezpečení.

berryl
3. srp 2009

no sociálka, Ti kdo ti platí nemocenskou tak ti budou platit i soc a zdrav

dandulka1
3. srp 2009

berryl - jak ti z toho můžou lézt prsa když budeš mít podprdu ??? Bud ráda že jí máš, taky bych jí brala, neomezuje tě v pohybu a nezdržuješ se knoflíkama. Jsou drahé ty s těma dírama, koukala jsem na ně na netu.
petul - to bude platit sociálka když jdeš z marodního na mateřskou. Půjdeš na pracák až po těch 3 letech nebo jak dlouho budeš doma.

dandulka1
3. srp 2009

berryl - bude to Eliška. Doufám že ne s pindíkem 😀 😀 nechám si to ještě jednou říct až ted půjdu na ten povinný ultrazvuk co se chodí kolem 32.týdne.

berryl
3. srp 2009

tak to jsi mě potěšila, jsem byla hned po náladě!!!

dan kdybys narazila na nějakou cestovní postýlku v dobré ceně tak mi prosím pošly odkaz jo děkuji

dandulka1
3. srp 2009

Holky dneska jedu manžovi pro ten dárek k narozeninám! Už se těším až ho dostane.