II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
3. srp 2009

kalei máš krásné bříšenko, já takové krásné těhu nemám, paráda.

no nic holky, bude devět takže pádím do pelechu, slibila jsem si to, tak to musím dodržet že.

papa uspěšnější noc na krásný spánek, papa

kaleilah
3. srp 2009

niko to mám ale ještě malinký, když jsem čekala danýho tak jsem měla v tomhle týdnu dvojnásobný 🙂 ale už mám naoře 9kg 🙄

salikova
3. srp 2009

To já sdupla meloun🙂 Dobrou holky.A ať vás honí jenom pěkné sny!

salikova
4. srp 2009

Tak už sem zase hodinu vzhůru ☹ Já se snad vyspím až v hrobě či co!

Dobré ranko!!!

adellaide03
4. srp 2009

Ahoj holky,já už taky nemůžu spát a přitom je tak dobrý vzduch venku, no co se dá dělat

salikova
4. srp 2009

Ahoj, ad! Aspoň v tom nejsem sama 🙂

berryl
4. srp 2009

dobré ránko já jsem právě odlepila oči a spala jsem celou noc,tak jsem moc ráda, protože to se mi stává jen občas
na dnešek mám navařeno, takže pohodička
chci uklidit skříň, ale co o víkendu tady bude takový bordel kvůli té koupelky, že to asi kašlu 😀 😀 😀

kalei pěkné bříško :o)

adellaide03
4. srp 2009

Berr tak to my Ti se Sali tiše závidíme. 🙂

berryl
4. srp 2009

neboj příště budu zase já, teď jsem se dlouuuuuuuuuuho dobře nevyspala

salikova
4. srp 2009

Já už třetí noc. Snad už se dnes konečně vyspim... Nic, jedem k babi - má dnes 80, ta jí dem popřát... Hezkej den holky!

berryl
4. srp 2009

Tobě taky Sal

adellaide03
4. srp 2009

Sali užijte si oslavu.
Ber kdyby to šlo abychom se střídaly tak bych byla spokojená 🙂

berryl
4. srp 2009

tak to já taky, tady je teda celkem chladno, ale to mi max vyhovuje 🙂

adellaide03
4. srp 2009

U nás je taky chladno a pofukuje příjemný vítr. Je to fakt super po těch vedrech co byly. Já si teď zacvičila cviky pro těhulky a je mi bájeeně 🙂

petule83
4. srp 2009

Ahoj holky,tak jsem trochu na nervy 😒 Řekli nám na matrice,že pokud se nám miminko narodí do 300 dnů od nabytí právní moci mého rozvodu,tak je automaticky mého exmanžela ☹ Takže jsme to počítali a pokud se prcek narodí dříve než v termínu,tak bude brán jako jeho dítě.No přítel zuří jak tajfun 🙄 Se mu nedivím,mě to taky děsně sere! 🙄

berryl
4. srp 2009

😲 Peťul a nedá se to nějak obejít?

petule83
4. srp 2009

Berryl nedá 😖 Prý je to takhle ze zákona 😒 No prostě když se Vojta narodí dřív,tak budou muset můj přítel a můj exmanžel oba k soudu.Jeden přizná že je otec a druhý zase že ne a bude.Akorát je to hnusné,že jsou s tím takové problémy a tahanice 😖

berryl
4. srp 2009

tak to je nepříjemné, no nezbývá Ti nic jiného než se dole zašpuntovat a nepustit Vojtíška dříve ven 🙂

petule83
4. srp 2009

no,už mu domlouvám,aby vylezl nejdřív 20 října 😀 Ale zase přenášet moc nechci 😠

berryl
4. srp 2009

prý prvnorodičky hodně přenášejí nechávají max 9 dní ,tak uvidíš - je to nepříjemné, ale jinak to nepůjde a budete to muset řešit přes soud, ale co půjdou tam jednou a budete mít klid ne 🙂

adellaide03
4. srp 2009

Petul ano bohužel je to tak. Jsou tzv. tři domněnky otcovství a podle toho se otcovství určuje takže bohužel jak píšeš pokud se Vojtíšek narodí dřív než říkáš tak budete muset jít k soudu. My když jsme se ty doměnky učili na zkoušku tak jsme se docela nasmáli, ale věřím, že je to nepříjemné.

berryl
4. srp 2009

holky já jsem lenora nic se mi nechce 😵

petule83
4. srp 2009

Adel děkuji za info.No je to mazec,hlavně přítel je z toho fakt špatný 😖 A to jsem zvědavá co můj ex na to,až se to dozví,kdyby náhodou se fakt narodil prcek dříve.Ho asi trefí šlak 😅 No co,tak půjde k soudu,jemu takové šoky jenom prospějí 😀

Berryl já jsem taky lenora,dneska se mi nechce absolutně vůbec nic a mám hrozné chutě.A hlavně mě zas přepadla chuť na zelí 😅

dandulka1
4. srp 2009

Ahoj holky, tak jsem doted ležela. V noci jsem docela spala i když jsem chodila čůrat a budila jsem se. Od rána jsem si jen udělala oběd a vysála, jinak jsem ležela a spala. Je mi pořád divně. Brní mě ruce, břicho mám na prasknutí a cítím se taková jakoby na omdlení. No prostě po dlouhé době zase invalida. Už mě to zase dole tlačí.

petul - je to tak. Mají to známí a i když oba chlapi dali prohlášení, zašli na úřady spolu tak bohužel. Ted po 3 letech soud rozhodl že vyžaduje test DNA a že ho mají zaplatit (10tisíc) tak se odvolali a zaplacení jim zrušili ale pořád to není vyřešené a kluk se jmenuje po ex. Jsou to zákony na h........o. Úplně tvýho přítele chápu. Jsem v podobné situaci, sice říkám manžel ale nejsme oddaný a musíme na matriku, pokud porodím a nebudu mít papír z matriky tak se malá taky bude jmenovat po ex takže v pondělí tam jdeme protože se může narodit kdykoli.

berryl
4. srp 2009

to je holky teda mazec!!!

můžu se zeptat u jaké jste pojišťovny? já jsem u hutní a teď mi známá říkala, že prej neproplácí preventivní prohlídky a celkově, že krachuje a mudr moc nechtějí ošetřovat lidi co jí mají,neslyšela jste o tom některá?

dandulka1
4. srp 2009

Já jsem loni přešla od české národní k vojenské. O hutní jsëm nikdy neslyšela.
Holky vymyslela jsem zlepšovák, vložím fotku, že neuhodnete z čeho to je? 🙂

nika
autor
4. srp 2009

dandul šikovnáááááá 🙂 já tady viděla u jedné maminky podobý s plastovými boxy na přebalovák ve dřevě - psala jsem ji mají to z ikey, tak kuknu jak tam pojedu, jeslti nejdu odkaz tak vám hosem dám.

petul, bohůžel toto řešila i kolegyně s dvojčaty, naštěstí měla lhůtu v půli těhu, a tak jsou malí po ní, te%d už vlastně společně vzali se pak.

je to těžko, zákon je postavený na hlavu, ještě jsem na to dneska koukala. prostě malý nebude spěchat.
jinak co nejdříve dohodnout postup. ale pokud se ex vzdá a přítel prohlásí že jo, neměl by být problém. držím pěsti aby to vyšlo jak má.

ke včerejšímu dotazu ti hned písnu jo. včera jsem byla unavená a pracovně se mi něják nechtělo.

holky byli jsme kouknout na kočárky, vyředila jsem Quinny - je moc uzský - spor%ták má jen 30 cm sedačku. manželovi se zamlouvá dorja - 4 kolka s aretačními, mi pořád Peg perego - jen ta cena ☹ nurse dakar jsme vyloučili z důvodu barvy.

berryl
4. srp 2009

dan nevím z čeho to je, ale vypadá to dobře

ahoj niki

nika
autor
4. srp 2009

já jsem nově od 1.7 u ZP ministerstva vnitra. zvažovala jsem i hutní a nebo revírní ala nekonec jsem šla tam. přepíšu tam i manžela jak sekne s podnikáním, tedy k 1.10 a pak i mimouš samo.

berryl
4. srp 2009

no já jsem teď četla že můžu přejít jen kvartálně k 1 v měsíci a na kartičku se čeká měsíc takže bych mohla přejít k říjnu jestli to dobře chápu a tak nechci riskovat, kdyby byl nějaký problém kvůli porodnici