II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
4. srp 2009

jinak jsme koupili mimoušovi overalky na spinkání - krásné, byli jsme v tescu ve Valašském meziříčí měli tam uplně jiné věci než v tescu v Kopřivnici a ově, paráda, 3 ks za 200,- dvoje rukavičky 25,. a jedny botičky - 57,- jsem spokojená.

nika
autor
4. srp 2009

berryl nene, já byla 30.6 v ostravě v centru zašla do ZPMV a kartičku jsem měla během 10 minut i s papíry, přejít se může vždy k 1. dni čtvrtletí, a to jedenkrát ročně.

nika
autor
4. srp 2009

dali mi i papíry na mimi - přihlášku, tu jen vyplním, a pak pošlu chlapa do pobočky u nás v NJ. tam musíš do 8 dní a nevím jeslti od porodu či obdržení RL.- rodného listu.

berryl
4. srp 2009

takže tam můžu zajít teď? a kde to je v centru? děkuji

nika
autor
4. srp 2009

jo myslím že můžeš, vyřídíš to a oni ti dají kartu platnou od 1.10. škoda nevím kde mám jméno paní co mne vyřizovala. byla super.

naní to přímo centrum ale Přívoz - http://www.zpmvcr.cz/cz/pobocky/kde-nas-najdete...
je to Hlávkova 2, je to hned jak je zastávka tramvaje - nám. S. Čecha, hned v pravo po směru an hlavní nádraží.

http://www.zpmvcr.cz/cz/pojistenci-a-verejnost/...

nika
autor
4. srp 2009

ale pokud chceš ještě žádat svou starou poj a onějáké příplatky pozor mají všechny do jedné, že proplácí jen v případě že nemáš daný přestup - samo si to hned mezi sebou musí nahlásit.

takže jestli budeš chtít něco proplatit po hutní tak hned vyčerpej a pak zajdi udělat změnu.

nika
autor
4. srp 2009

dandul je to super vylepšovák, tipuji starý košík z mražáku, nebo nevím, co?

berryl
4. srp 2009

niky děkuji já po své pojišťovně nic nechci, stejně všechny výhody vzali, tak je to jedno kde jsem, ale už si na ně hodně lidí stěžuje tak chci přejit tak tam zajedu děkuji moc

nika
autor
4. srp 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

figl Jana 83 snad odpustí půjčenou fotečku :-

berryl
4. srp 2009

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3694514

holky je to dobré??? máte nějaké lehátko do vany?

dandulka1
4. srp 2009

Ty jsi hlava, je to ze starýho mrazáku 🙂

nika
autor
4. srp 2009

pěnové je super, já zatím nekupuji, uvidíem co bude lepší jestli vůbec vaničku budeme používat, není to nutnost. ale sestřenice používala a malá to milovala, krásně si mohla jak byla větší sama čachtat rukama. jinak stojí okolo 100,-

nika
autor
4. srp 2009

no vidíš, ale ty jsi hlava že tě to napadlo, super. já chci sehnat ty kyblíky či čo to je - viz odkaz výše, prý z ikey a tálo to okolo 300,-

berryl
4. srp 2009

niki to je super, ale nic takového jsem v ikea neviděla a teď jsem projela jejich stránky a fakt nic ☹

dandulka1
4. srp 2009

Já lehátko nemám, nepoužívala jsem ho. Ale tohle vidím poprvé. Viděla jsem jen to anatomické jak má mezi nožičkama tan hrbol aby mimi nesklouzlo.

nika
autor
4. srp 2009

berryl na stránkách to není to jsem taky hledala, psala že v oddělení kuchyní, je to superní co.

to pěnové je lepší než plast, nasaje vodu a je teplé, a měkké, paráda. pokud lehátko tak toto. lepší než látkové, nabo tvrdé plastvé.
k lehátku jsou ještě vždy dvě zvířátka či co - houbičky.

dandulka1
4. srp 2009

Dostala jsem taky takový velký přebalovák a ještě se na straně vytáhne velká podložka a naní si dám ty košíky z alba a do nich co potřebuju. Pantáta dělá v nemocnici a rušila se jedna čekárna a dětské oddělení tak přijela postýlka i přebalovák včetně té omyvatelné podložky. 🙂

berryl
4. srp 2009

aha tak to tam omrknu až tam pojedeme 🙂

Dan kdy přijede prcek?

nika
autor
4. srp 2009

dandul neříkej že ten přebalovák ten obří co bývaly v čekárnách? taková ta skříňka - jestli jo ten je fakt veliký

salikova
4. srp 2009

Tak už sme doma.. Uf - celej den sem seděla a stejně mě nějak bolí nohy ☹

Dan - tyjo, dobrej nápad!

berryl
4. srp 2009

takže oslava se vydařila
mi se to taky stává prosedím nebo proležím celý den a stejně mě bolí nožičky 😲

salikova
4. srp 2009

No, babi byla moc ráda, že sme přijeli i s manžou - ona ho úplně miluje a on většinou nemá čas k nám se mnou jezdit...

kaleilah
4. srp 2009

Ahojte holky, jak se projevuje tvrdnutí bříška? v prvním těhu jsem to vůbec nezažila a ted mi stačí trochu námahy, stačí jen vytřít a mám ho tvrdý, ale jen spodek, kde leží malá, je to jako by se tlačila přes břicho ven

dandulka1
4. srp 2009

nika - jo ten velkej, až ho dám do kupy a zrekonstruuju tak nafotím.
berryl - zítra jedem do prahy na letiště, právě nevím jestli pojedu, pořád je mi divně a je to přes hodinu cesty, uvidím.

nika
autor
4. srp 2009

teda sal ty se máš, já prosedím taky celý den ale v práci.

holky co já a sím kočárkem, na manželovi jsem dneska viděla že není nadšen mým výběrem hlavně z důvodu ceny. tak koukám po starších, nebo na mmb. normálně stojí sporťák a korba okolo 18, mi se povedlo sehnat sporták za 9990 a korbu za 3699,- to už je lepší, zabukovala jsem si to a po polsku se rozhodneme.

dandulka1
4. srp 2009

kaleilah - to je ono, jako kámen v podbříšku.

dandulka1
4. srp 2009

Mě to začalo hodně zlobit, několikrát denně taky začátkem 27.týdne a doktor mi dal magnesium s tím že pokud to nezabere do 3 dnů tak mám přijít a zmizelo to. Až ted se mi to objevilo včera 3x a dneska1x, ale pokud je to snad 5x denně tak je to v normálu.

nika
autor
4. srp 2009

kaleilah přesně tak, zobni magnezium - normálně si ho kup, nic tím nezkazíš, ale určitě řekni i Dr. aby věděl.
mne to taky dělá, asi všem, jen u nás se přesunulo tvrdnutí do oblasti žaludku a pupku 🙂

dandulka1
4. srp 2009

Tak jsem vyžehlila koš prádla a mám pocit jak když jsem skládala uhlí 😝 Dneska manža říkal že mi za poslední 4 dny vyrostlo hodně břicho, mám pocit že prasknu.

nika
autor
4. srp 2009

přesně, jo mi hodně pomáhá změnit polohu, hodně mi tvrdlo při ležení na zádech, vlastně prvně mit o udělalo u Dr. při vyšetření a utz, až jsem se lekla.
hned jak se to stane lehnu si na bok, většinou levý ten zabírá, a je took.