II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

dandulka1
5. srp 2009

Já taky vařím hrozně ráda a jelikož všichni známí a příbuzní jsou z paneláku a jezdí na návštěvu + občas zedník atd.prostě pořád někdo, tak vařím a peču snad pořád 🙂 Vložila jsem vám fotku nedělního oběda před 14 dny 🙂

kaleilah
5. srp 2009

Jé, dan taky bych si dala 🙂 já taky pořád peču, vždycky ulítnu na jednom receptu a poče to pořád dokola 😀 teď jsem tři dny za sebou dělala rybízovek koláč, na linecký těstě, ale už nemáme rybíz, zase bych si dala 😝 😀 jen na vaření nesnášim krájení cibule, to fakt nemusim, manža mi koupil takovej ten kráječ jak do toho dáš cibuly a tlačíš na to a ty nože se točí do kola, ale je to naprd, dělá to veliký kusy a je to taková spíš rozdrcená cibule 😒 ale mám na to takovej ten železnej "hřeben", to je super vylepšovák 😀 jdu nafotit věcičky pro adrianku, aby se mi taky zaplnilo album 😀

dandulka1
5. srp 2009

Jakto že ti nejde bramboračka?

dandulka1
5. srp 2009

Já mám na cibuli toto http://www.domacitechnika.cz/levne-sencor-shb-4320 a neměnila bych a navíc to dělá pomazánky, koktejly atd.... jen tam vše dáš a 4-6x zmáčkneš. Mám ho z MMB za 200 kč.

kaleilah
5. srp 2009

dan já prostě nikdy neudělám takovou jako dělá babička, každý jí dělá jinak a ta moje prostě nemá tu správnou chuť, takže tomu říkáme polívka s houbama 😀

berryl
5. srp 2009

:o) teda Dan to byl oběd tomu zedníkovi se od Vás ani nebude chtít odejít

ten zlepšovák na cibuly je super

dandulka1
5. srp 2009

No máš pravdu, občas si odskočí na týden na melouch a vždy když přijde tak vzpomíná na obědy 🙂 ted dělá už měsíc vedle na baráčku rodičů tak mu nevařím. To byla svíčková, chtěla bych se naučit malé knedlíky,ale vždy mi lezou z hrnce 🙂 Jsem po obědě. Jdu se natáhnout a vyrazíme pro kluka. Petr říkal at jedu, že mu to bude líto tak budu trpět, je hrozný vedro.
berryl - taky máš pocit že ti praskne břicho? Připadám si jak když mě někdo dofukuje pumpičkou.

kaleilah
5. srp 2009

Dala jsem pár foteček do alba, ale hodně se mi jich rozmazalo tak večer nafotim znovu, kupovala jsem všechno v růžový a holčičích barvách, protože modou a neutrální bude mít po bráchovi 🙂

kaleilah
5. srp 2009

jé, já to mám všechno focený opačně, tak večer přefotim 😀

berryl
5. srp 2009

Dan mám a hlavně večer, si vždycky říkám, že už asi rodím 😀 😀 😀 tak se napne jak by mělo prasknout a pak to přejde

berryl
5. srp 2009

kalei krásné věcičky, na ty holčičky je tolik nádhernách věciček

kaleilah
5. srp 2009

berryl to teda jo, na loupežníka jsem minulý rok lítala jak blázen aby vůbec měl něco prďáckýho na sebe 😀

berryl
5. srp 2009

to je pravda :o)

berryl
5. srp 2009

tak jsem se trochu prospala a je mi zase o něco lépe!

endie
5. srp 2009

nazdar maminy 😀

kaleilah
5. srp 2009

ahojky endie
berryl há se najedla a taky mi je líp, za chvíli byrážim s dětma do parku na hřiště

nika
autor
5. srp 2009

čauky endieee,
a ostatní ukecané baby 🙂

berryl
5. srp 2009

ahoj já jsem byla taky venku, ale už jsme doma
celkem mi natekly nohy a měla jsem tenisky, tak tak jsem došla domů

nika
autor
5. srp 2009

tuk tuk to klepu to mi nedělá naštěstí, ochladit a bude líp.

co nákupy byly dneska?

petule83
5. srp 2009

Ahojky,co nového? 🙂 Já jsem zrovna zpucovala třetí nektarinku 🙂 A asi půjdu do sprchy,ale musím počkat až dorazí můj drahý domů,potřebuju oholit a jaksi si tam už nevidím 😅

nika
autor
5. srp 2009

petul u mne nic, jsem zase sama, manžel zůstal dýl v prác, mám pocit že jsem e za posledních pár týdnů vůbec neviděli. 😠

jo právě mi jedna holčina potvrdila že u toho kočárku co chci - per perego jde utělat sporťák tak aby šla vložená taška namiminko. hurááááá. v prodejně mi tvrdili že ne.
musím to zítra znovu zkusit v jiném obchodě. snad mi to potvrdííííí. to by bylo řešení.

představa tahání korby - do 3 patra bez výtahu když váží skoro 5 kilo v tom mimi no posilovna hadra co.

nika
autor
5. srp 2009

další dobrá zpráva, dotazovala jsem se na autosedačku na kočárek na bazosi a je volná za 1500 i s ixofixem (ten je nám k ničemu ale co)

samé dobré zprávy 🙂

petule83
5. srp 2009

Nik neboj,o to intenzivnější bude vaše setkání a spapáte se láskou 🙂 Né sranda 🙂 Teda já jsem zvyklá,že mám toho mého chlapa denně u sebe a nedovedu si představit,že bychom nebyli spolu třeba 3 dny 😕 Měla jsem jít na léto bydlet zpátky domů,máme barák a zahradu,takže pro mě v létě ideální sednout si do chládku na zahrádku,ale prd z toho,copak bych bez toho mého chlapa usla?Ani náhodou 😀 Takže trpím v bytě 😀
No vidíš,takže nakonec bude per perego? 🙂 Teda ale v prodejně,kde mají kočárky by o nich měli vědět vše 😠

berryl
5. srp 2009

peťul já to mám taky tak jsem na manžovi závislá a on na mě taky, když spolu nejsme jsme na mobilu a tak no 🙂

to já se oholím ještě sama dolů vidím 😀

petule83
5. srp 2009

Berryl a proto obdivuju Endie,jak to zvládá bez manžela,když se budou vídat jen o víkendu 😖 Já bych to nedala 😔 A to se kolikrát hádáme jak psi 😀 Ale stejně se pak tomu zasmějem a jede se dál 🙂 No holt jsme oba střelci,tak máme živější domácnost 😀
Ty jo ty se máš,jako já si tam jakž takž vidím,ale pořádně se oholit už fakt nezvládám 🙂

nika
autor
5. srp 2009

já taky, s tím problém nemám 🙂

petul my jsme od sebe bydleli z počátku 40 km daleko, viděli se jen o víkendech, a jsem spolu už dlouho, tak jsem si letos i udělali každý týden dovču sám.

já si užila jak manžel pomáhal rozjíždět firmu kde dělá, já měla před státnicemi, před svatbou a on z půl roku byl cca 6 týdnů doma jinak v Holandsku, stále cestoval. před tím když jsem nastupovala na VŠ a začali bydlet spolu, onemocněla jsem bylo tho hodně zase dělal v praze a jezdil jen an víkendy.

byla bych raději denně spolu ale co nadělám jsme si bližší ale máme toho všeho moc, jsem zvědavá kolik z koníčků manžel po narození dítka omezí.

je počkejte, až spolu budete dýl, já svého muže miluji nadevše ale čas pro sebe potřebuji. každý si ponecháváme své, manžel má to a já to. idkyž v poslední době jsem spíše doma a on trajdáááá.

nika
autor
5. srp 2009

ty jo střelci to je nářez co a k tomu vám přibude váha nebo štírek, no pěkná kombinace.

já jsem vodnář manžel blíženec, doplňujeme se a zároveď rozčilujeme ale milujeme.

berryl
5. srp 2009

tak to my se nehádáme :o) jsem ryba a manžel býk 😲

nika
autor
5. srp 2009

ty jo holky já jsem tak ráda, asi jestli vezmeme sedačku starší a nebudeme brát korbu a necháme jen vloženou tašku jsem na cenně 12.000,- jsem ale šikovná co. a to sporťák je se zárukou nový,

nika
autor
5. srp 2009

berryl ty se ani hádat nemůžeš umět, alespoň dle horoskopu, 🙂 moje mamka je ryba, ale hádat se umí, my se nehádáme, jen někdy nahlas vyměňujeme nárzory.

jak jste spolu dlouho????