II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
14. srp 2009

já ještě nemůžu rodit!!! co bych malému oblékla zimní overal 😀 😀 😀

berryl
14. srp 2009

ta moje čeština,, s krví ach jo,,

petule83
14. srp 2009

😀 třeba mu bude zima

petule83
14. srp 2009

Vlaďka nebo jak ona se jmenuje ta PA nám to právě včera vysvětlovala všechno.Musíme se někdy sejít,ať ti povykládám 😉 A rodit nesmíš,hezky se mnou budeš chodit na cvíčo! 😀

berryl
14. srp 2009

to je pravda, co Vám včera ještě říkala poděl se o rady 😎

petule83
14. srp 2009

Je toho hodně 🙂 To musíme fakt pokecat 🙂 Příznaky porodu a pak nám vykládala z praxe,co všechno zažila a tak...Jo a 10.9.je lekce s tatínkama,budeme před nima dýchat a pak nám pustí nějaký film a pak ještě diskuze...Včera jsem se ptala Toma jestli půjde a on se nejprve culil,ale pak říkal že jo,pokud tam půjdou i jiní tatínkové 😀

berryl
14. srp 2009

hm tak to já nevím jestli tam budu Rádu brát on by sice asi šel, ale já nevím ještě si to rozmyslím 🙂

salikova
14. srp 2009

berryl: Teď sem to o té hlenové zátce taky dočetla... A fakt to může být ta poševní sekrece... No já nevím ☹

petule83
14. srp 2009

Já ho vezmu,ať se hezky na porod připravuje se mnou 😉 😅

berryl
14. srp 2009

sal já si to taky myslím, ale nikdy jsem to neměla ani netrpím v těhu na výtoky víš, tak kdo ví v pondělí uvidíme 🙂

petule83
14. srp 2009

Holky já to mám docela blbé,od začátku těhu mám ten výtok a prý některým maminám plodovka valí a některým odtíká pomalu.Což bych asi moc nepoznala,protože jsem "jako počůraná" díky tomu výtoku skoro pořád 😠

berryl
14. srp 2009

tu je další odpověď s diskuse:
mojsejovka • 2d • 1. únor 2009 ve 14:48
Která pravidla porušuje: | Zruš

u každého je to asi iné.. mne v prvom tehu odišla zátka naraz asi 2 dni pred pôrodom, teraz mi časť odišla už v 32 tt (ale to zas nie je celkom normálne, aj som sa zľakla, bola som u doktora a musela som mať kľudový režim kvô, teraz mi ešte po častiach idú zvyšky už vyše týždňa..

berryl
14. srp 2009

peťul 😲

petule83
14. srp 2009

aha,to jsem nevěděla,že ta zátka může odejít už tak brzy

salikova
14. srp 2009

jéé, berryl, pro svůj vlastní klid si k doktorovi raděj dojdi!

Peťul, já to mám to samé - sem si říkala taky, jestli to poznám.. Asi bych nepoznala ani zátku ani plodovku 😅

berryl
14. srp 2009

no, ale není to dobré, tak uvidíme no nic holky děkuji za rady já fičím k té kamarádce a pak kolem oběda se zase ozvu papa

petule83
14. srp 2009

berryl papa a užij si to 😉

Sali neboj,poznáme zátku,ale s plodovkou to asi bude horší pokud rovnou nerupne a nezačne stříkat 😀

salikova
14. srp 2009

Já prostě nechcu rodit....

salikova
14. srp 2009

Nejde to třeba lusknutím prstu??? 😅

petule83
14. srp 2009

😀 to zvládnem Sali,zvládlo to tolik ženských,tak to zvládnem taky 😉 Nějak ta naše mimina vylézt musí 😀

salikova
14. srp 2009

Jo, mohla by vylízt nějak bezbolestně a rychle 😀

petule83
14. srp 2009

sali jo 😀

kaleilah
14. srp 2009

ahojte holky, berryl ty máš teda dny te´d, nejdřív průjem, pak tohle...mě hlenová zátka odešla asi až při porodu s vodou, před porodem nic, ani jsem neměla nějak výrazný poslíčky. Včera jsem začala žehlit a prát věcičky pro adrianku, holky to nám to utíká, co? 😵 😵 😵 niko něžná náruč je super, kupovala jsem si jí taky už v prvním těhu, hlavně jsou super ty loktuše, Danýsek mi v ní spinkal. Jsem hrozně zvědavá jakou bude mít malá povahu, nějak cítim že bude klidnější než to moje šídlo, vyrovnanější, ale citlivější a větší mamánek, prostě to tak nějak v sobě cejtim 😀 Včera jsme kupovali Danýskovi první botičky, elefantíky, slevněný z 999 na 699 😀 😝 ale i tak je to dost na to že to budou botky na chvilinku. Nemají ani celou podrážku gmovou, ale po stranách je kůže, jsou vyloženě na první capkání venku a zároveň i když mimčo ještě sem tam leze 😵

berryl
14. srp 2009

tak jsem zpět byla jsem v lékárně a už mám všechno,jo a kalhotky jsem si koupila jen jedny at vyzkouším velikost a pak si půjdu dokoupit. Koupila jsem i nutrilon 2sáčky a jsou to na jednu dávku to proto kdybych chytla nějaký zánět a nemohla jsem kojit prý je hodně druhu a firem a ne každému dítěti to chutná,tak aspoň vyzkouším a jeden ten balíček stal 17kc

berryl
14. srp 2009

jo a sranda obsluhoval mě chlap a kdyz jsem mu řekla,že chci vložky do podprsenky,tak mi dál odlicovaci tampony :o)jsem se dlouho tak nepobavila,tak jsem ho poprosila,jestli by mě mohla obsloužit kolegyně,že to bude lepší :o) ta se taky pak zasmála i on.tak jsem rada mám vše a kdyby náhodou něco chybělo tak se to pak dokoupi

nika
autor
14. srp 2009

ahojki vespolek, hurááá doma, ale jen sama, ach jo.

petule83
14. srp 2009

Ahojky,tak jsem se krásně prospala a vzbudil mě šílený kopanec do žeber 😠 To moje dítě je táááák aktivní 😀 Berryl to bych se teda asi taky zasmála 😀 Asi mu bylo trapně co? 😅
Niki ahojky,zase sama?Teda já bych to fakt nevydržela ☹
Já mám dneska akci s holkama,to si zase dám do čumáčku 🙂

salikova
14. srp 2009

Ahojte, holky! Tak jak ste se celej den měly? Já sem přejezená ze zmrzlinového poháru, frapéčka a míchaného nápoje tak, že na hamburgera ani nedošlo, tak jdu teď trávit 🙂

nika
autor
14. srp 2009

teda vy si ale užíváte doma.
petul taky mne to nebaví ale nechávám manžu ať si ještě užívááááá. jeho koníček je hold sem tam náročný na výjezdy, dal se na boj tak musí bojovat 🙂 a já s ním.

petul o aktivnosti miminka mi nic nepovídej, ty kopance do řeber jsou někdy au au. a hlavně chudák žaludek. dneska jsem si dala jak jsem dojela dom buchtičky se šodó a ani jsem je nedojedla, dostala jsem kopance a přešla mne chuť.

endie
14. srp 2009

nazdar dámy 😀
jdu vás jenom pozdravit, mě malá do žeber nekope ale do kyčlí, to je bolest, nevím jak to dělá ale jsou to pecky 🙂