II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
15. srp 2009

jojo to jo, a jak to má chlap bude mít možnost být v té době déle doma? nebo s tebou půjde k porodu někdo jiný? mamka nebo třeba já neívmkdo?

nika
autor
15. srp 2009

hlavně pro nás, doprovod ať se postará 🙂 🙂 🙂

tak jsem dovařila na zítra, teda jen brambory a zelí, maso upeču asi večer, teda záleží v kolik příjdeme,

ach jo chlap slíbil že tu bude do sedmi, vidím že tak v osm jsem na oslavě, ach jo, tulák jeden.

endie
15. srp 2009

bud musím rodit o víkendu a nebo pak počkat a tlačit malou zpátky než dojede ze školy půl roku ted bude v Jihlavě 😀, v září nastupuje a na škole si musí domluvit jestli mu dají týden volna aby mohl být snáma po porodě

nika
autor
15. srp 2009

no zase Jihlava je blíže než Praha že.
uvidíš řešení se najde, a víkend ti přeji aby vyšel. já bych si taky přála rodit o víkendu, to mám jistotu že manžel stihne dozatit z práce 🙂

nika
autor
15. srp 2009

ach jo já tu pořád zvažuji tu autosedačku kterou koupit - z inzerátu. a jestli tu vloženou tašku nebo nakonec tu originál navetu korbu.
ach jo já nerozhodnáááá 🙂

nika
autor
15. srp 2009

a co jste dneska prováděli? byli jste někde na výletě, když bylo tak krásně?
my s mamkou na té svatbě, sestřenka byla krásná, moc moc moc. chtěla jsem se tam domluvit s fotografkou co ji fotila na fotky bříška ale nebyl časík. vyškemrám na ni telefon 🙂

salikova
15. srp 2009

Uf, tak sem dnes celej den strávila na návštěvě u babičky a asi prasknu 😅

nika: Super odkaz! Celej sem ho přelouskala a už mám představu, co teda zabalím až budu balit 😀 Teda, díky vám v tom neplavu jak blbec. Tak moc děkuju a sem za vás moc ráda!!!!

No a když sme u té vody - manžovi navlhl na Vltavě mobil, tak sme bez kontaktu 😢

berryl
16. srp 2009

dobré ráno kočky, tak my byli včera na chatě a bylo super, bylo mi i fajn jen mě z toho sezení bolela kostrč, mám s tím problémy už než jsem otěhotněla, buď ze stání nebo sezení dlouhého, takže si nevyberu :o)

na kurzu nám říkala, že stačí kopie oddacího lístu

mi zase poradily holky abych si koupila v lékárně intimní gel z dubové kůry, je výborný na hojení atd :o)

dneska budeme dodělávat koupelku a určitě půjdeme ven, má tam být krásně

Dan jaká byla oslava?

dandulka1
16. srp 2009

Ahoj holky,,,berryl - oslava se povedla. Petr sice řekl jen děkuju, tak jsem v kuchyni bulela, čekala jsem asi větší nadšení a hormony zapracovali, ale od rána mi chodí pořád děkovat, hladí mě a asi mu to teprve došlo co dostal a už u něj sedí a ani nedutá. Jen se vždy otočí a poděkuje za oslavu a za dárek 🙂 Byla jsem vyřízená, sice jsem si dala ven vše (nádobí, konvici, příbory...) ale jak bylo horko tak jsem chodila doplnovat jídlo do ledničky aby to venku nezteplalo tak mám pocit že jsme byli na túře a zrovna mi celý den tvrdlo břicho a měla jsem dost velký bolesti. Ale dnes mi nic není, jeen asi usnu po obědě 🙂 Mám radost.
kal - co je to ten Capu?

nika
autor
16. srp 2009

ahojki holky, dan vítej v klubu, já to měla včera taky náročné, no až jindy ale jsem uplně mrtvá, taky jsem si pobečela. ale to je na dlouho.

měli jsme jít se známými na hory- jenže někteří vyspávaj opici, takže zase nic a budu sedět doma. achjo. dala jsem znovu namočit ty staré plenky, pořád to nechce pustit. dneska jsem je dala do sava. nemáte někdo recept co s nimi, jsou to staré plíny po mne atd, jsou zažloutlé, sem tam flek, ale jinak uplně ok, tak je chci používat.

ráno jsem si všimla že jsem se včera na té svatbě přismahla - ramena, měla jsem takvou tuniku a jak nejsem zvyklá, no taky, stát půl hodiny na slunku při obřadu v 11:30 se dalo čekat, pak ještě cesta zpět k autu, ale bylo to fajn, s mamkou jsme pokecaly.

berryl
16. srp 2009

dan ten můj je to samé,ale je tak naučeny z domova,taky jen děkuji a nic víc,tak mi to je pak líto,že nedá najevo více radosti,tak pak někde v koutě bulím a řeknu mu že už mu nikdy nic nekoupím :o) pak mu to dojde a taky chodí a říká jak je rad,no prostě vím jak Ti bylo! Niki tak s plenkama nevím!

salikova
16. srp 2009

Dobré ranko! Tak já dnes spala jak zabitá... Pes má zase průjem, tak je doma veselo 😀

dan a berryl, já to mám úplně stejně - za dárek taky jenom děkuje 😅 - sice u toho má roztomilej výraz, ale stejně to vypadá, že z toho nemá radost nebo mu je to jedno... No chlapi, no!!!

nika: Tak snad to bečení nebylo kvůli něčemu vážnymu....

endie
16. srp 2009

dobré ranko¨

tak mi včera večer jely do Klimkovic projít se po sanatoriich pak jsme tam zapadly do krásné hospůdky, pěkně si pošmákli a domů jsme dojeli kolem 23 hod 😀 vyřízená jak hrom,

petule83
16. srp 2009

Ahoj holky,tak my včera dokoupili věci do porodky v DM a rovnou jsem se zaregistrovala,takže super a měli tam ještě dvě balení těch nivea ubrousků,tak jsme vzali 🙂 Akorát kalhotky po porodu měli jen velikost L-XL,tak jsem sice vzala dvoje balení,ale asi si koupím ještě menší,mám to přeci jen malinko velké 😀 Jinak za hoďku vyrážíme smět Orlová k mamce,bude grilovačka 🙂 A já tam budu spát,v pondělí jdu hned ráno k zubaři,mám kazíky a bolí mě zub,tak mi držte palce ☹ Asi se na vás mrknu až v pondělí večer,tam mi jde blbě net.Tak užívejte víkendu,papa 😉

adellaide03
16. srp 2009

Ahoj holky,
tak my včera grilovali maso a byla to sranda jak mě vezli k tomu ohni 🙂 Taky fakt nemůžu ze své švagrové (manželky od bráchy). Nikdy jsme se nemusely, ale že tohle řekne před všema fakt holky takového bezcitného člověka jsem v životě nepotkala. Nejdřív když jsme seděli na terase a mamka říkala, že mě tam nějak dostanou na to řekla !však může sedět tady ne." ne aby třeba řekla, že nám pomůže nebo tak něco. To jsem ješště byla z ticha. Pak jsem řekla nahlas Martinovi (to je můj přítel), že mi slíbil, že tvrdé pít nebude aby mě odstal zpátky a ona. "však teď vidíš jaké to je když jedete k nám a on řídí a Ty piješ." tak jsem se naštvala a řekla jí, že přece nejde o to pití normálně, ale o to, že mě pak poveze nahoru. No prostě tohle chování nechápu. Nevím proč se ke mě tak chová. Nikdy jsem jí nic neudělala, pomáhala jí s dětmi a i teď je často hlídám a ona prostě musí být taková. Vím sice, že je taková a vím, že jí spousta lidí nemá rádo za to jaká je, ale vždycky mě to mrzí. Tak jsem si postěžovala a už je mi líp. 🙂

salikova
16. srp 2009

ad: Nic si z toho nedělej! Někdo se holt neumí chovat a je bezcitnej.. Já mám taky takovou celkem sobeckou švagrovou (manželka manžovyho bráchy), ale chci s ní vycházet dobře a i když mě někdy její chování vytočí nebo zamrzí, už sem si zvykla to ignorovat. Rodinu si prostě nevybereš ...

salikova
16. srp 2009

Tak já se jdu pomalu balit - za chvíli vyrážím do Prahy... Mějte se tu, holky, moc pěkně! Dávejte na sebe i na malošky pozor!

kaleilah
16. srp 2009

ahojky holky, Dandulko, ty chlapi už jsou takový, nic si z toho nedělej, radost má určitě velikou. ten CAP je centrum aktivního porodu, u nás jich moc není, jedno je právě v Kadani, je to o tom že rodíš přirozene, bez léků, nástřihu, je to pro mamky co ví jak chtějí porodit a není jim to jedno,máš k dispozici vanu, sprchu, žíněnku, porodní židličku, vak-na tom jsem rodila já, i personál k tobě přistupuje jinak, je to tam mnohem intimnější než na klasickém porodním boxu, nikdo tě neruší, nechodí otravovat, ani nemusíš ležet na monitoru, většinou se PA zkroutí třeba pod míč a měří ozvy na míči 🙂) je to prostě centrum pro přirozený porod. 😵

kaleilah
16. srp 2009

Ještě se chci zeptat jestli některá nechcete babyvak, já budu kupovat manducu a babyvak moc nevyužiju, tak kdyby jste měli zájem 😉

berryl
16. srp 2009

ahoj tak jsme zpět s chaty, bylo super, jen mě začalo strašně bolet břicho a pak i hlava, tak jsem si musela lehnout a počkat než to přejde
jsem pěkně unavená, dám sprchu a půjdu si lehnout všem přeji pěkný zbytek večera

nika
autor
16. srp 2009

berryl asi je nějaký divný víkend, nebo spíše neděle. já jsem dneska hotová, taky mne bolí hlava, a mám děsně nízský tlak. celej den jsem mezi prací polehávala, a taky jdu na kutě.

zítra do práce, fuj, ale představa že je to poslední týden mne drží nad vodou, a v docela dobré náladě. jen aby to uteklo a nebylo moc smutné loučeníííí, ach jo.

dandulka1
16. srp 2009

Jdu taky spát, 4 hodiny jsem žehlila 🙂 papa a hezký sny.

kaleilah
16. srp 2009

holky vy jste nějaký ospalý dneska 😉 já právě drhnu koupelnu, ale musim po chvilkách na vzduch, jak je to malý prostor a mám pořád ruce ve vařící vodě tak se mi dlá špatně ☹ Zítra mi přijede na pár dnů kámoška z intru, dva roky jsme se neviděly tak celý dnešek dělám generální úklid 😀 uffff, už mě to nebaaaa 😝 😀 😀

berryl
16. srp 2009

tak jsem se oholila jeste pořád to zvládám sama a ráno jdu k mudr,jsem zvědavá kolik vážím :o)ale budu mit hodně nahoře, cítím to na sobě! Niki už ses rozhodla jakou budes mit tu autosedačku? My jsme koupili maxi cosi. Další rada do porodnice sebou kuchyňské úterky na utirani spodku holky jich spotřebovaly hodně a je to levné a nezničite hned ručník

kaleilah
16. srp 2009

berryl ale zase ty utěrky se trhají jak jsou mokré, ne?

berryl
17. srp 2009

no právě si jich uthnes více a jsou silnější než toaletní papír no já si je vezmu a uvidíme :o) jinak dobré ráno děvčata já se chystám k mudr. Malém jsem zapoměla na moč to by zase bylo keců 🙂

berryl
17. srp 2009

nesnáším smradlave lidi v tramvají,to je ale síla, nechápu,kdyz se tak potí,proč nepoužívají antiperspiranty!!!

adellaide03
17. srp 2009

Ahoj holky,
jak se daří? Tak to dnes vypadá na pořádný pařák a já nemůžu do bazénu ach jo ☹
Ber tak ať u mudra dopadne vše na jedničku.

berryl
17. srp 2009

ahoj holky,jeste jsem ve městě, tak hl.zatka mi odešla,ale jinak je vše v pořádku. Nahoře mám celkově 7kg a malý se z ničeho nic na nás podíval a zamrkal :o) jo a koupila jsem si knížku první rok dítěte a budu poctivě zapisovat

adellaide03
17. srp 2009

Berr tobě už odešla zátka to je teda brzy ne? Tak na sebe dávej pozor. Tu knížku si chci taky koupit 🙂