II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
17. srp 2009

tak jsem dorazila domů a jsem úplně hotová,ten parak je šílený! Asi už nevytahnu paty z domu dneska 🙂 půjdu si dat sprchu a lehnout si. Zatím pa

berryl
17. srp 2009

no prý se to stává,hlavně,že tam nebyla krev,prostě mi jen tělo naznačuje,že se chystá k porodu :o) jinak jsem si pospala a je mi fajn,ale ven do toho paraku nejdu!

berryl
17. srp 2009

kde jste kdo?

adellaide03
17. srp 2009

Já jsem tady byla jsem si sednout ven na terásku a dát nohy do mimčové vaničky. Dneska mi jí mamka s přítelem koupili. A taky koupili komodu, ale tu přivezou až zítra spolu se sedačkou co si koupila mamka tak jsem zvědavá.

nika
autor
17. srp 2009

já jsem tu, u nás krásně prší, ale já mám pocit že mi praskne hlava, jen pro zajímavost, v ově při odjezdu z práce 33,5 stupnů u nás teď prři dešni 21,8, děs.

adellaide03
17. srp 2009

Niky tak to je mazec. Tady máme taky zataženo tak snad trochu sprchne.

nika
autor
17. srp 2009

asi půjdu zalehnout do polohy ležícího střelce s nohami nahoru, 🙂 ten můj nizský tlak nejde dokupy s tou změnou.

berryl
17. srp 2009

mi je nějak hrozně nevím jestli sedět nebo ležet,malý kope,je mi dusno! Jo jinak v tescu je akce na niveu dětskou kosmetiku

nika
autor
17. srp 2009

já se natáhla a doplnila půl litru vody a je mi lépe, jdu makat do spíže, manža to dneska dodělal. huráááá

berryl tu používá kamarádka moc si ji pochvaluje, před tím měla büdchen či jak se to jmenuje.

dandulka1
17. srp 2009

Ahojky, celý den makáme. Už máme vymalovanou 1x jídelnu a zapojenou elektriku v celém baráku. Manža brousil sádroš tak jsem všude uklízela a vytírala, je to jak křída, leze to i do klíčové dírky 😝
berryl to jako směřuješ k dřívějšímu porodu????
Dnes taky trpím, břicho zas na prasknutí a bolí mě nohy od kolen dolů a chodidla, chodím si je namáčet do ledové vody.

nika
autor
17. srp 2009

uf ukládám věci, nevím kdo vymyslel změnit mi spíž, nevím co kam ach jo to zase bude než si zvyknu na nový systém.
a pálí mne žáha jak čert, jdu si dát lok píva.

nika
autor
17. srp 2009

papa holky krásnoou dobrou noc a krásné sníky, páček.

berryl
18. srp 2009

krásné dobré ráno všem
spala jsem celou noc a je mi zatím(hned to zaklepuú dobře :o)

Dan prý to nesměřuje k dřívějšímu porodu, tělo se jen připravuje, ale vše je uzavřené a v pořádku, určitě budu přenášet uvidíš. No a Ty už víš, jestli půjdeš znovu císařem?

petule83
18. srp 2009

Ahojík maminy 🙂 Koukám že tady zase někteří lidé makají a nešetří se,že Dandulko?! 🙂 Ale mě včera chytla uklízecí mánie u mamky doma,aspoň jsem vyhodila nepotřebné věci z mého pokoje a pomalu budem předělávat.Ale byla jsem mokrá jak myš,fuj 😝 Jo a byla jsem včera u zubaře,tak samozřejmě dva kazy a ten jeden byl dost velký a mám ten zub teď úplně citlivý a moc na něm nemůžu kousat 😖
A dostala jsem včera od milého krásného roztomilého plyšového medvěda,že prý se s ním mám mazlit když on nebude doma a pak se s ním bude mazlit Vojta,až bude větší 😀

berryl
18. srp 2009

Peťul to je od přítele hezké!!!

juj kazy to není příjemné! jo zaregistrovala jsem se v tom dm jak si mi poradila, děkuji

petule83
18. srp 2009

Týnko ale už na něho včera žárlil,protože jsem si ho vzala k sobě a spala s ním 😀 No ani mi nemluv o těch zubech,doufám,že už mi do porodu vydrží 😖 Tak to je fajn,že jsi se zaregistrovala a měli ještě ty nivea ubrousky v akci?

berryl
18. srp 2009

jééé tak to jsem se nedívala 😲

berryl
18. srp 2009

ahoj tak v tescu je výprodej oblečení pro prcky, dneska jsem byla pořád venku a jsem pěkně unavená,jinak mi bylo dobře 🙂 jdu spát dobrou noc

nika
autor
18. srp 2009

ahojki veposlek, dneska mám sakra pozdní příchod domů 🙂 byla jsem s našima.
potvrzuji že je v tescu výprodej ael halaně modrého a růžového, právě jem tam byla koupit něco k jídku po cestě dom.

zítra bude v práci peklo, holky změňte někdo na poslední dny počasí dám vám za to vše, jestli bude ve čtvrtek 32 tak se asi usmažím zaživa.

berryl
19. srp 2009

ahoj holky, v noci se mi nedařilo usnout, opar stále roste ach jo

dandulka1
19. srp 2009

Ahoj holky, jsem hotová, včera jsem byla s klukem na kontrole, pak v globusu nakoupit jídlo a věci do školy, všude plno lidí, horko, přijeli jsme ve 12 a byla jsem k.o. Celé odpol.jsme makali. Takhle je mi dobře, ale bolí mě pořád nohy od kolen dolů a chodidla, už i ted ráno.
Těším se na poštáka, má mi přijít autosedačka co jsem vyměnila za trička 🙂
Přeju vám hezký den, půjdu ustlat a vařit a manža už maluje obývák.

berryl
19. srp 2009

ahoj Dan ty jsi taky pořád v jednom kole :o) kdy máš kontrolu?

dandulka1
19. srp 2009

Ahoj berryl , 28.8. jdu k obvodní ukončit PN, 1.9. jdu do poradny + dostanu papíry na mateřskou a 3.9. jdu na ten velký povinný utz.

berryl
19. srp 2009

aha já jdu 27.8 na kontrolu a dostanu papíry na mateřskou

petule83
19. srp 2009

Ahoj holky,dneska bude pařák 😝 Mě se blbě spalo,večer mě bolely žebra a nevím proč,ale v noci se budím bolestí kyčlí 😝 A teď mě bolí kříže 😠 No já jsem lazar 😀

Dandulko ty jsi šikulka 🙂 Pořád jsi v jednom kole 🙂 Hlavně taky odpočívej 😉

Týnko jak daleko jste s tou koupelkou?Už je to lepší?

berryl
19. srp 2009

Peťulko Ty jsi stejný hypochondr jako já :o))))))))

no už jen skříňka a bude hotovo :o) a pak se pojede pro skříň do ikei a pro postýlku a začnu pomalu prát a chystat, kdybych to nestihla, tak se postará moje zlatá maminka, tak jsem aspoň klidnější

vypadá to na pařák, já mám za hodinku scuka s kamarádkou, zjistila jsem, že je těhu a má termín o týden dříve než já tak jsem zvědavá 🙂

berryl
19. srp 2009

hodila jsem včera pupek do alba

petule83
19. srp 2009

Tak to je fajn,že už to skoro máte hotovo 🙂 Já dneska dopírám naše věci a od zítřka začnu taky prát pro prďolku 🙂 Jsme hypochondři 😀Ty jo to by bylo fajn,kdyby jsme rodily všechny stejně 😀 Jo a chtěla jsem se tě zeptat,co všechno za věci na oblečení bereš prckovi do porodnice?Jenom na odjezd z porodky,nebo i na nošení tam,nebo budeš používat to jejich erární?

berryl
19. srp 2009

Peťul budu používat jejich erární, protože sestra ti najednou odnese malého převléct a tvé oblečení hodí do společné prádelny a už ho těžko najdeš, takže jejích
no a doma nachystám 2 kupky oblečení a pak mi to Ráda doveze

berryl
19. srp 2009

kamarádka má malého v nemocnici nafoceného v růžovém body a tak :o) došlo jim modré :o))))