II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
21. srp 2009

kal díky, ach jo, s tím Německem je to risk to věřím. to já si budu op měnit co budu moci, v únoru asi totiž pojedeme na Slovensko.
beryl venku je opravdu šíleně, i cesta domů byla děsná. jak opravují Místeckou jela jsem po ní místo 10 minut 35 pořád na jedničku a pak jsem ještě chytla kolonu v Mošnově, no cesta místo 35 minut cca 1.10. ael jsem doma to je hlavní a mám tu společnost - mého pejsana Bessinku tak nejsem sama 🙂

petule83
21. srp 2009

Týnko hezky odpočívej 😉

Niki vítej mezi náma!Hezky si začínej užívat volno 😉

Kalei no já myslím,že nanejvýš vás vrátí zpět.

Fuj to vedro mě pěkně se.. 😠 Jenom posbírám prádlo z balkonu a můžu se jít koupat 😝 Odpoledne jsem si lehla s tím že se prospím a samozřejmě jsem v tom horku neusla 😖 Už ať leje!!!!! 😀

nika
autor
21. srp 2009

holky nevím jak si zvyknu ale snad brzoooooo. no stejně v po vstávám brzo k doktorovi, pak frčím do Ovy pro kočárek, pak dom a an dovolenou takže odpočinek asi první týden moc nebude. ale ten další jak se vrátíme to snad bude lepšííííí

nika
autor
21. srp 2009

petu na déšť si asi budeme u nás muset počkat do noci, nebo rána.

kaleihat co by se mohlo stát nevím, 😒

berryl
21. srp 2009

kalei já bych to asi neriskovala,nikdy nevíš! Niki to musela být cesta,jeste,že už jsi doma. My s Rádou ležíme v ložnici já se dívám na tv a on i bára spí : o)

nika
autor
21. srp 2009

já jsem se právě vrátila z venku s Bessi, obě tu funíme 🙂 jdu si najít chladný kout, ikdyž to jde ve vyhřátém bytě těžko.

jinak venku 33, na slunku mi ukazuje teploměr 45 a v bytě 29 tak kde jenelíp.

berryl
21. srp 2009

to je mazec! Zítra máme jít grilovat,toz jsem zvědavá jestli bude pršet nebo ne. Kde je rosnička Dan at mi napíše jak je u nich? Podle toho budu vědět jak bude zítra u nás :o) niki můj pes nechce ani ven,tak půjde az večer.

nika
autor
21. srp 2009

Bessi je zvyklá na denní režim, dlubala do mne .-) tak nebylo zbytí pak vyrazíme až než půjdem nakutě a ráno. to víš ji je už 13, 5 let,

kaleilah
21. srp 2009

jé holky zrovna koukám jak vám naskakujou týdny, to je teda fofr 😉 koukám že u vás bylo všude teplo, u nás teda dopoledne šílená buřina a celý den poprchávalo, tak vám to teplo i docela závidim, nemohla jsem se jít ani pořádně projít

berryl
21. srp 2009

no bára právě režim nemá tak je to fajn! To už má dost můj první pejsek měl minulý rok 17let,ale museli jsme ji nechat utratit už se trápila bylo to zrovna před vánocema tak to bylo takové smutné! Kalei tak to nám tady přijde taky,no snad az v neděli. Teď je tady šílené dusno,jako před bouřkou a pokud nebude pršet,tak se bude špatně spát.

kaleilah
21. srp 2009

dala jsem fotku pupíku, připadám si jako kombajn, mám nahoře 11kg 😉 ☹

berryl
21. srp 2009

kalei jsi hubenour máš jen bříško moc Ti to sluší!

nika
autor
21. srp 2009

tak u nás se trochu ochladilo ale nic moc.
to bude noc co.

nika
autor
21. srp 2009

tak si brouzdám po mmb a narazila jsem na krásné látky, fkat super, asi tam objednám, toto:

je tam krásné ušité povlečení na inspiraci, kukněte

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20654227&ta...

ten proužek je supr, ale už ho nemaj, kytišky jo, asi je koupím a zelenkaovu k tomu a ušiju. jde to pro kluka i holku co myslíte?

berryl
21. srp 2009

to jo je fakt dusno ach jo

nika
autor
21. srp 2009

mají krásnou látku na holčičí věci, asi neodolám a koupím a něco ušiju kamarádce. moc s mi to líbí, písnu ji jestli z toho enchce povlečení.

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24554887&tab=0

a i krásné pro kluky, a dětské obecně.

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2985563&tab=0

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17756739&tab=0

berryl
21. srp 2009

niki fakt krásné a zelená se hodí pro oboji,my máme taky zelené

dandulka1
21. srp 2009

Ahoj nepracující 🙂 u nás bylo hezky jen dopol. odpol celé pršelo a dost a večer začlo být dusno. Máme pověšené a zapojené radiátory a vše vymalované, hurá. Dneska jsme šli čistit 12m vysoký komín. Manža prý spustí štětku se závažím a pročistí to a až uvidím konec tak mám říct už. Nestihla jsem to. Vysypalo se tolik sazí (3 kýble) když jsem vylezla a viděl mě tak málem spadl ze střechy jak se chechtal. Mě se chtělo brečet 🙂 Jak je to mastný tak jsem se drbala ve sprše, měla jsem to snad i mezi zubama. Ten mi dal. 🙂 Vždycky mu říkám že má vypečený hry 🙂

nika
autor
21. srp 2009

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22097107&tab=2

tuto jsme s manželem vybrali ke kytičkám.
takže si ušiju jak krémové s mravenci tak toto. mně se ty proužkované moc líbí - viz moje album 🙂 tak se pokusím to ušít taky tak krásné.
v září dám fotečky, dříve se k tomu nedostanu.

dandulka1
21. srp 2009

niki ten odkaz se zavinovačkou a ten na zelenou látku je úžasný!

nika
autor
21. srp 2009

dandul 😀 sorry ale já se taky směju, připomělo mi to naše vymetání komínu na chatě najaro. dopadlo to obdobně ale nám se tam ten ježek na čistění pro změnu zasekl. a urval špagát. vytahování byla taky sranda 🙂

právě jsem dávala odkaz, koupím ten zeelný prožek s oranžoovu a ty kytičky co jsou se zavinovačkou a budu šít.

nika
autor
21. srp 2009

dandul tu zelenou s růžovou, ta je bomba co.já teda růžovou moc nemusím ale tato je opravdu krásnáááů

berryl
21. srp 2009

dan teda se tu také smeju,ale je pravda,že to musel být mazec,chudácku! Tady je hrozně už at prší.

nika
autor
21. srp 2009

berryl jojo děsné dusno, mamka mi volala od Bráchy z Vysočiny a tam zatím neprší tak nevím kdy to dorazí k nám.

nika
autor
21. srp 2009

podle radaru sem něco leze ale kdo ví kdy doleze🙂

tak já spočítala tu látku a jsem an stejné ceně jako za koupi ušitého, ael azse takové nebude nikdo mít že jo.

kaleilah
21. srp 2009

niko a myslíš že by ty lártky šly i na závěsy? nejsem žádná švadlenka 😉 😀

nika
autor
21. srp 2009

určitě, šly, je to normlní bavlna, jen není tak tlustá třeba jako klasické dekorační látky které se pouřívaj. my máme žlutý pokojíček a zatím ho neřešíme, ale zelenou ložnici, tam závěsy musím ušít taky, nemáme je tam ale k vůli mimiču budou potřeba.

chci tam ale pevnější látku - která více zastíní.

nika
autor
21. srp 2009

a ušít to snad zvládneš,, ne nebo nemáš někoho kdo by šil?

kaleilah
21. srp 2009

tak jsem jukala na látky, a díky moc zatipy, vybrali jsme na povlešení, vyhde to minimálně o půku levněji než když se koupí v obchodě, manža slíbil že ušije, tak do něj musim hučet, rád zapomíná 😉