II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

kaleilah
4. zář 2009

Ahojte, niko to je fajn že máš kočárek, už si jen odbýt posledních pár týdnů amůžeš vozit 😵 prosím proím, až budeš mít náladu a časík, písni nám sem ten receptík, myslím že i berryl ho chtěla. já jdu žehlit a jukat na troju, trvá přes tři hodiny tak to mám akorát tak na tu hromadu 😠 😀

nika
autor
4. zář 2009

jo vím, jdu ho vykouzlit z hlavy, ikdyž jsem dneska moooc utahaná.

nika
autor
4. zář 2009

máte ho tam ten recept, pokud se vám to nebude zdát písněte, možná jsem zapoměla na něco důležitého 🙂 netuším, jak to píšu z hlavy.

kalei já jsem ráda že je doma, ten kočít, protože to uteče jak voda a bude mimi tady.

nika
autor
4. zář 2009

fuj žehlení, taky půjdu, ani nevím co tam je v té telce, ikdyž jsem dneska hooodně utahaná, tak ještě uvidím.

zítra chci jít v jedenáct večer na koncet k nám na náměsní na čechomory, tož nevím jeslti vydržím 🙂

berryl
4. zář 2009

holky tak já taky žehlila uf,ale mám to za sebou. My se díváme na novu.

nika
autor
4. zář 2009

😒 berryl závidím, já tu mám kopu že to denska nedám, budu pokračovat zítra.

blecha001
5. zář 2009

dan: jsem už skoro na konci.. 39+2 ale líbilo se mi jak se tu podporujete.. a to bych taky potřebovala 😅 jsem původně z OV, ted žiju s manžou v Pze.

berryl: no asi 14dní nebo tak nějako.. nebo už to jsou 3týdny? Holky, též tak blbnete?

holky, já měla taky šílenou noc.. spíš brzo ráno... vzbudila jsem se před 4h.. to že mi tvrdne břicho a pak přestane, to už jsem si zvykla... ale ted mi tvrdlo asi hodinu s malýma přestávkama.. jako po minutě.. jsem nevěděla co se děje, byl to hrozný pocit... nepomáhalo ani chodit, ani dýchání do břicha... tak jsem vlezla do vany a pouštěla na sebe horkou vodu.. tak to možná pak pomohlo.. ale asi po hodině.. to byl fakt děs..
Jako na porod. bolesti už jsem jakž takž připravená, že to člověk nějako prodýchá, ale to jsem nevěděla co dělat a co to znamená... ted už je mi dobře.. břicho zase tvrdne jen raz za čas a hned to pak poleví..
nevím jestli nemám brát ještě hořčík jako na křeče.. ale před porodem by se už asi nemělo ne?

jinak přeji hezkou sobotu 🙂 teda tu je kosa 11C a silný vítr.. brrr.. ale prý by se to mělo zlepšít na 18C tak uvidíme..
a děkuji, že jste mě přijaly 🙂

petule83
5. zář 2009

Ahoj holky 🙂 Tak dnešní noc zase nic moc 😝 V pět ráno wc,pak šílený hlad a pak šílení poslíčci 😠 Někdy si říkám,jestli už to nepříjde... 😕 😅 Ale ještě nesmí!!!! 😒

Bleško ty už to máš vážně za pár!!!!! 🙂 Tak to budeme držet palečky s holkama a prožívat to s tebou,když to na tebe příjde! 😉

Holky já se loučím,my vyrážíme směr Polsko dokoupit co potřebujem a pak k mojí mamce na grilovačku.Dneska se ale bude asi grilovat v troubě 😅 Tak papa kočenky a ještě nerodit! 😉

blecha001
5. zář 2009

petule: ty jsi hodná, děkujuuu... no ve st mi vyšla hlen.zátka a něco jeste ve čt... takže asi to je fakt už na spadnutí, ale ted jsem zase OK, tak nevím co to bylo 😒
a ty jsi ted kolik tt?
tak si to užijte 😉 a dobře nakupte. 🙂

nika
autor
5. zář 2009

ahojki holky, je blecho to máš fakt za pár.
hořčík určitě neber, tuším že semůže brát jen do 36,nebo 37 tt, kvůli malátnosti miminka - ovlivňuje to jak klid dělohy tak i na mimi. sem to někde slyšela.

já byla kouknout na městě na slavnosti, potkala jsem spoustu známých fakt paráda. a koupila miminku dvě hračky a jedno krásné puzzle na později.

blecha001
5. zář 2009

nika: aha, tak děkuji 🙂
a vy jste tu všechny z OV?

jsem to konzultovala s jednou "porodní bábou" já ji tak říkám, měla nás na cvičení a profilaxi..a taky je porodní asistentkou v jedné porodnici a ona říkala, že to je jako už ono.. ale že by to nemělo být takto v kuse, ale měla by být i úleva.. že je možné, že to bylo po fyz.zátěži, nebo tlakem apod.. ale pokud by se to opakovalo a bylo to v kuse třeba jen pulhod tak že mám pro jistotu do nemocnice jet, aby mi natočili monitor a zjistili jak se daří miminku..
no já si to holky teda představovala jinak.. jako silnou MS bolest.. ale toto mě fakt překvapilo.. tak uvidíme co bude dál. Ale furt jsem si říkala, že jak mám chut na jídlo, tak to není ono.. prý to už ani ta chut na jídlo není.. a taky co nám porod.bába říkala, že pokud máte 2x svižný průjem nebo pocit na zvracení, tak máte taky odjet do porodnice.. znamená to svižný porod.

nika
autor
5. zář 2009

ty jo to jsou infa.
já nejsem přímo z Ostravy ale z Nového Jičína v ově jsem pracovala a studovala, jinka hodně holek je z Ovy.

blecha001
5. zář 2009

tak to je super.. po 6ti nedělí tam dorazím na delší dobu tak se můžem vidět 🙂
a kdy má kdo termíny?

nika
autor
5. zář 2009

bleško to by šlo.
hele termíny zjistíš jak najedeš myší na naše ikonky s fotečkou ,tam je vše, můžeš si to nastavit, nahoře v nastavení.

blecha001
5. zář 2009

nika: aááha tak to jo.. no vidíš to. ... to jsem nevěděla.. tak už jsem taky o něco chytřejší 🙂
a jak ty se cítíš?

blecha001
5. zář 2009

akorát mě to nějak blbě počítá ten termín porodu ☹

nika
autor
5. zář 2009

já to mám taky trochu jinka, neřeš to.

já superně, sice sem tam je unava- to ale k tomu patří, ale vzhledem k tomu že jsem ještě do předminulého týdne pracovala, nimulej byla na dovolené, tak makám o 106 abych měla vše připravené.

jinak já i moje okolí tvrdí že bych měla být těhotná pořád, že vypadám dobře a já přidávám že se tak i cítím 🙂

nika
autor
5. zář 2009

tak jsem akorát likvidovala letýky z týdne a našla jsem Schleckera - v akci maji Huggies premium mega pack za 319,- plus vlhčené ubrousky v cestovním pouzře zadara.

a pak dětské ubrousky 4x 64 kusů ale Johnson baby za 149,-

blecha001
5. zář 2009

nika: tak to já se cítím podobně... musím říct, že mám pohodové těhu 🙂 jsem zvědavá na ten porod 😅
a ty ubrousky jsou dobré nebo blbé od Johnsona?

nika
autor
5. zář 2009

no spíše jde o to že klasická kosmetika Johnson sedí málo kterému miminku, nedávno jsem to tu probíraly, používaj ji sice v porodnicích ale co vím z okolí se po ní všechny děti osypaly. tak nevím, já narazila na podobou akci na nivea, ty jsou super, hodně holek si je chválí.

nika
autor
5. zář 2009

to je fajn, uvidíš i porod bude v pohodě. 🙂

berryl
5. zář 2009

ahoj holky,já jsem spala jako dudek toz jsem se vyspala do růžova. Dopoledne tu byli naši a maminka mi dovezla spoustu jídla tak nemusím vařit. Teď jsme přijeli od tchýně,tam jsme byli na obědě a teď se chystáme dívat do třebovic na fotbal,kamarád hraje,tak ho jdeme povzbudit a aspoň nebudeme sedět doma. Malý sebou dneska háze. Pan díky za pár info už Ti to závidím. Taky chci rodit. Jo a az tu budes určite Tě rada uvidím. My se totiž holky udávaly ve stejný den.na stejné radnici a po sobě,takže jsme se i viděly :o) to už je tak dávno pan že?

nika
autor
5. zář 2009

berryl ještě neroď ještě je čas. teda holky, já rodit nechci ještě, ještě není vše nachystané 🙂 a mám ještě plány na výlety kam chci s bříškem 🙂

nika
autor
5. zář 2009

holky já mám pech, řeknu vám, ve čtvrtek mi nějaký dobrý soused naboural auto, ani jsem vám to tu nepsala, naštěstí si on odřel kapotu o mou - můj lak vydržel ale urval mi gumový spojler, ach jo.
a taky pohřešuji jeden balík z mmb. paní se konečně ozvala v týdnu po 2 týdnech co jsem zaplatila dost penízek, ho konečně odeslala a dnes mi napsala že ho poslala někomu jinému, ta hodná jiná maminka se ji ozvala, že ji přišlo něco jiného.
prý v uterý odešle znovu, prý je snad vše z objednávky v obchodě tak mi to pošle. mne snad trefí. ach jo.

nika
autor
5. zář 2009

nejhorší je že v balíku jsou látkové plenky, už jsem je chtěla mít vyprané a vyžehlené a nachystané a nic, jsem nazlobená ☹ 😖 .

právě se cpu bramborovými knedlíky se švestkami, mňam mňam.

dandulka1
5. zář 2009

Ahoj maminy.... jsem sedřená jak kůn. Už mám na místě i část linky, ted mi manža zapojuje kamna. Než jsem je vydrbala, fuj, nemám ráda mastnotu, řekla jsem jim že si na ně dám dečku a nebudu je používat 🙂 Už jsme konečně společně snídali a obědvali po 3 letech, dosud nebyly podmínky. Mám z toho radost, ta rodina se víc zblíží když přes týden není čas. Ještě zdaleka není hotovo ale kdyby cokoli tak to mají kluci jakž takž zabydlený aby mohli fungovat beze mě.
Holky já mám pocit že mi břicho narůstá každou noc... 🙂 malá se hrozně vrtí ☹ Spala jsem od 11-4 ale po záchodě jsem do 5 čuměla a záviděla jak všichni spí. Přes den jsem neměla čas tak se jdu vykoupat a zachvíli zalezu. Všechno mě bolí.
Už mi chybí jen vyvařit pleny a mám pro malou vše hotový.
Dneska si bývalej přijel pro kluka a řekl mi že při klukovi jsem byla hubenější, blbec. Mám stejně jen mi to ted vlezlo do zadku a nohou.
Holky já se tak těším až se normálně ohnu když mi něco spadne a až si lehnu na břicho.......Sice pokud půjdu na císaře tak to bude těžší ale budu lehčí.

nika
autor
5. zář 2009

dandul ty jsi nezmar a ne kůň, holka musíš taky odpočíat.

kašli na bývalého, je to .... prostě jsi jiná, a krásnější než tehdy, šťastná maminka 🙂 utíkej odpočívat 🙂 já se asi večer vypravím na ten koncert, idkyž venku je pěkná zimule 🙂

blecha001
5. zář 2009

nika: no já pevně doufám.. no uvidíme. Takže Nivea je dobrá jo? Nevím co za kosmetiku pořídit, někdo říkal, že stačí sluneč. nebo olivový olej a nic víc..
jejda.. no ty máš ale věci ti povím 😒 jak s autem, tak s balíčkem.. já taky málem tu na MK narazila na jednu paní.. ale nakonec mi poslala peníze zpět a ještě byla dost nepříjemná. Neboj, všechno stihneš ;) máš ještě čas 🙂 a nedělej chutě jo? Já jak jsem se držela celé těhu ani chutě neměla, tak ted žeru 😀 asi si to tělo potřebuje obalit nervy 😀 😀 😀
na jaký koncert se chystáš?

berryl: jj přesně tak.. už je to dávno.. ale jako by to bylo včera.. si pamatuju, jak jsem na tebe mávala 😉 tak to se pak uvidíme určo 😉 no já bych už to i taky chtěla mít za sebou, ale zatím se nějak furt nic neděje.. tak nevím no kdy to tak přijde.

dan: ty víš, že půjdeš na císaře? No jinak já se taky tak nějako budím v noci a nemůžu zabrat.. a manža vedle mě jen odfukuje.. někdy je to k vzteku.. ale jak se prý ted ke konci budíme, tak takový režim bude mít i malé po narození, tak jsem na to zvědavá. A taky se strašně těším až si pak lehnu na břicho 🙂 Jinak bývalý je .. víš co.. taky jak píše nika bych se na něj vyprdla.. už s ním nejsi a on tě zbytečně trápí 😉
a běž si odpočinout 😉

nika
autor
5. zář 2009

blecho, já mám taky právě jen pro mimi zatím mýdlo od nivey a pak slunečniový olej z lékárny. ono je to jak kde učí v porodnici.

třeba u nás učí miminko umýt žínkou namočenou ve vaničce kde je voda a nějaká koupel pak dát dovaničky opláchnout. já co is pamatuji od mojí nejskvěleší švagrovce, která byla maminka ve které mám vzor - namydlit mimi na plence a i s plenkou do vaničky, - aby neklouzalo.
tak myje i kamarádka - navlhčit mimi nasuchu, nabydlit a pak i s plenkou do vaničky - je to pohodlné, a tak to budu i dělat já. maxi do vody dám pár kapek oleje, nebo pak miminko namažu.

kosmetiku koupím až později 🙂 kamarádka má dvouměsíční hočičku, a babička je lékárnice - používala Büdchen a teď niveu. sestřenka zase Hipp, todle mi příjde že jsou tři výrobci kteří jsou ok, pak ještě jak jsem psala tak Altermed - ten používám i já, i sebamed,,,,, je toho spousta 🙂

nika
autor
5. zář 2009

chic jít na čechomory, ale začínaj až o půl jedenácté tak nevím jestli vydržím, u nás jsou slavnosti města, teď je tam někdo jinej, v deset ohňostroj a pak oni.

no nevím jesli se mi chce 😎