II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
5. zář 2009

ahoj holky,tam se teda ochladilo! Před hodinou jsme přišli a dala jsem si hned vanu,pak večeři a teď se tu trápím,protože mě bolí břicho. Opět křeče a tvrdnuti. Uf však to znáte. dan budu čekat fotecky na mailu,jsem zvědavá jaké to máte. Niki s autem mi to je líto. No a ten balíček,buď rada,že se ta paní ozvala!

nika
autor
5. zář 2009

po mých xx emailech, by měla 🙂

berryl to nezávidím by křeče a tvrdnutí, toto se mi vyhýbá

dandulka1
5. zář 2009

Já jsem zůstala u klasického olejíčku avirilu bylo to jediné co kluk snesl, po johnsovi se mi už v porodnici osypal a loupal se. Jinak jsem koupala vodou a obden mýdlem, prý to není moc dobrý na tu jemnou pokožku každý den, používala jsem mýdlo Nivea. Ale je to 10 let, možná že ty moderní pěny nevadí. Zůstanu u toho. A na zadeček mám Rybilku. Zapomněla jsem koupit v lékárně rektální rourku a odsávačku na rýmu, musím dokoupit.

nika - já vím že se dřu, ale 5 let jsme bydleli na stavbě a potřebuju s malou přijít do normálního bytu. Ted jak zedník boural v druhé půlce baráku tak jsem ten jemný prach měla všude.

blecha - měla jsem drastický porod císařem, měla jsem 5% šanci na přežití, ted jsem otěhotněla a čekala jsem dvojčata ale ze zdravotních důvodů jsem musela na zákrok, ještě mám do toho operaci srdce tak to vypadá na dalšího císaře, za 14 dní jdu na konzultaci k primáři, on si přečte všechny papíry a rozhodne, ale pravděpodobně ano.

dandulka1
5. zář 2009

berryl - nafotím a zase pošlu jak jsme pokročily. Já jsem dnes bez pásu nemohla být. Mám ho celý den, bolesti mám slabý ale tvrdnutí jak blázen ani magnesko nepomáhá.

nika
autor
5. zář 2009

dandul a divíš se, tomu tvdrnutí, já ne díky té námaze, ale věřím že vše bude ok.

odsávačku na nosan taky nemám, chci baby vac na vysavač, ale koupím až po výplatě 🙂

chápu tě s tím bydlením, mně stačilo to řezání toho panelu v komoře, prach jsem snad utírala od té doby milionkrát a pořád to tu je.

blecha001
5. zář 2009

nika: no od sebamedu jsem si koupila šampon a uvažuju, že budu mít jen v čisté vodě - ze začátku.. jeste koupit teda ten sluneč.olej v lekarně.. a nějaké to mýdelko.. a to máš jaké?
jéé tak na Čechomory bych taky šla.. ale co by jako těhu bych tak dlouho nevydržela čekat 😒

berryl: no jestli sis dala hodně teplou vanu, tak se ti může rozběhnout i porod.. tak pozor na to 😉 jinak to tvrdnutí taky nezávidím a vim o čem mluvím 😠

dan: no o té Rybilce jsem taky slyšela.. koupím taky v lékárně. Odsávačku mám tu na ten vysavač. A taky jsem si koupila Bepanthen.. je dobrý i na bradavky i na zadečky.
jejda.. tak to musel být masakr s tím porodem.. a ted se nebojíš? Budu držet palečky 😉

nika
autor
5. zář 2009

mydlo mám od nivei, bepanthen taky,

neívm jestli jít na ty čechomory, nechce se mi samotinké ☹

blecha001
5. zář 2009

a nemůžeš někomu říct? Nějaké kamarádce? nebo muž by s tebou nešel?

nika
autor
5. zář 2009

muž by šel ale je služebně pryč, ten by šel mooooooooooooooc rád, bylo mu to hodně líto. většina kamarádek má doma malé děti, takže smůla. uvidím ještě mám dvě hodiny čas se rozhodnout.

dandulka1
5. zář 2009

nika - no jo ale berryl takovou námahu nemá a taky jí to hodně tvrdne a bolí. Bepanthen neznám, jen jsem o něm slyšela, koupím.
blecha - bojím se moc, už chci vědět jak budu rodit. Pokud budu v narkoze tak budu klidnější. Začínám mít stavy že občas brečím že nechci umřít u porodu, nějak se mi vrací ty zážitky. Ale snažím se na to nemyslet.

nika - až ty budeš na koncertě tak já budu tuhá 🙂

dandulka1
5. zář 2009

Právě jsem se za tu dřinu odměnila nanukáčem, už dlouho jsem neměla nic sladkýho. Dala bych si ještě jednu porci ale zítra je taky den.
blecha - víš co nosíš v bříšku?

berryl
5. zář 2009

niki budu doma je tam zima :o) no já kosmetiku nemám na koupání,kamaradky ze začátku koupaly jen ve vodě a pak koupím něco z bubchenu mám tu kosmetiku sama rada. Rybylku mám taky :o) Dan budu se těšit! Dala jsem si vanu,ale ne plnou malý mě vždycky začne kopat to teplo mu vadí tak jen tak lehce

blecha001
5. zář 2009

to máš recht.. mě by se asi samotné nechtělo 😒 ale zase je to výzva.. no tak uvidíš, jak se budeš cítit..

blecha001
5. zář 2009

dan: no tak to tě plně chápu... já jsem žádný takový zážitek neměla a taky jsem brečela a nevěděla jak se rozhodnout, kde rodit, jestli si zařídit dr. u porodu apod. kdo mě tam odveze atd atd.. ale ted jsem klidnější, už mám jasno 🙂
já budu taky tuhá.. už ted jsem hotová, pujdu do sprchy a do hajan.. dospat se do foroty
no manža to nechce vědět... tak to tajím 😅

berryl: ten bubchen je co za kosmetiku? To neznám? Kde se to prodává? Tak to moje teplou asi miluje.. já miluju skoro horkou... a používám ji od začátku těhu, ale ne na břicho.. a malému prckovi to nevadí, tak super..
to chce trénovat hned od začátku 😀

nika
autor
5. zář 2009

pustila jsem se do žehlení tak se ještě rozmyslím, zima tam je, no nevím jak se rozhodnout. chtěla bych vidět i ohnostroj ale nepůjdu na náměstí tam je to nebezpečné - sestřenici si loni popálila sítnici, od kousku rachejtle. jestli vystrčím nos tak vyjedu autem za město na kopec, a budu se koukat a pak půpjdu i na koncert. fakt ještě nevím.

blecha001
5. zář 2009

no tak uvidíš 😉 pak pisni jak ses rozhodla 🙂

berryl
5. zář 2009

bleško ta kosmetika se prodává v lékárně! No já mám taky rada horkou az vaříci,ale malému se to nějak nelíbí! Dan mnam nanukač jen si dej,já mám v ledničce nanuk,ale nějak nemám chuť.Dan a neboj porod budes mit v pohodě to zlé sis už vybrala! Mě teda bolíva břicho hodně a čim dál tím častěji. Teď jsem našla polohu ve které mi je dobře,tak jsem se už hodinu nepohnula :o)))

blecha001
5. zář 2009

berryl: a to je jaká poloha? taky bych ji kolikrát chtěla najít 😒
dan: přesně tak... jak říká berryl... porod budeš mít v poho tak neboj ničeho.. jsme při tobě!!!

berryl
5. zář 2009

leh na půl boku a půl zádech :o)

blecha001
5. zář 2009

aha tak to já spíš musím být naklonena k břichu než k zádům.. to se mi dělá zle ☹ ale zase k tomu břichu je to kolikrát taky blbé no

blecha001
5. zář 2009

jsem tu v diskusích hledala pěkné sms-ky o narození dítěte.. tak jsem se inspirovala 🙂

nika
autor
5. zář 2009

tak jsem zůstala doma, nikam se mi nechce. ono nehrají naposledy že 😀

kaleilah
5. zář 2009

Ahojky kočendy, jste tu ještě někdo? Niko jak jsi se rozhodla? Berryl ty budeš ještě přenášet 😀 většinou když se těhule bojí že bude rodit předčasně tak jí pakporod vyvolávají 😀 no snad nebudeš ani jeden případ a porodíš si Ríšu pěkně na den 😉 Adrísa dneska šíleně blbne, byla už havičkou dolů a teď netušim, protožemi udělala hroznej kotrmelec, až to pořádně zabolelo a netušim jak leží, tak jsem ve stresu aby nebyla koncem pánevním. My jsme se ted s manžou vrátili z prochajdy, spí u nás tchýně tak hlídala a my byli na půl hodinky, přejedla jsem se svíčkovou tak jsem potřebovala na vzduch. Dandulko jak to vypadá s mamkou? Bleško a co čekáš ty?

kaleilah
5. zář 2009

bleško,prosííím, jak jsi dělala ty rámečky na fotky, jak máš v albíčku? Loupežník bude mít první roček a chtěla bych udělat pozvánky s jeho fotkou a vůbec neumim dělat ty rámečky ☹ Jinak máš krásný fotečky a pupík,a ten 3D utz je kouzelnej 😵 😵

nika
autor
5. zář 2009

tak je po ohňostroji, ten sem viděla i z části z okna 🙂 škoda že nebybdlíme na starém bytě, to jsem měli náměstí na dlani. byla to paráda.

nika
autor
5. zář 2009

nic jdu pokračovat v žehlení papa a pak krásnou dobrou noc.

berryl
6. zář 2009

zdraví Vás noční můra opět vzhůru :o( vyspana ach jo

dandulka1
6. zář 2009

Hezkou neděli, hlásím vyspání do růžova. Od půl 10 do půl 8 s jednou zastávkou ve 3 na wc, to se mi ještě nestalo a to jsem ve 3 vypila 2 dcl pití. Ale spala bych i déle, jenže mě zbudila zase křeč v bocích ☹ ted sedím a jezdím si přes ně, bolí bolí.
berryl - mě se v tý poloze dělá blbě, musím ležet spíš polo břicho polo bok.
Svítí tu sluníčko a je úplně čistá obloha tak jsem zvědavá.
Dneska zazdíme staré schody tak si konečně vygruntuju koupelnu a máme byt oddělený od bordelu, už bydlíme jako lidi, pomaloučku si budu vybalovat krabice a zařizovat. Po 5 letech - huráááááááááá.
Přeju hezký den. Mám i uvařeno tak půjdu k sousedce na kafe a udělám si volnější den.
Už vím proč sem tak spala, měli jsme včera čočku a na noc jsem zapomněla otevřít okno 🙂 🙂 🙂 Ještě že jí máme i dnes 🙂 Asi se zase vyspím..

nika
autor
6. zář 2009

😀 krásné nedělní ránko, u nás teda po sluníčku není ani památky, ale věřím že dle předpovědi v týdnu bude.
já se taky docela vyspala až na hluk z jedné hospůdky taky, asi si budu muset jít stěžovat 🙂 už několikrát jsem s nimi bojovali.

jinka já se dneska dost budila ale nešla jsem pak super polohu a spala od čtyř dosud uplně jak miminko.

dandul odpočinkový den je potřeba. já tu mám ještě žehlení tak to dneska sfouknu - protože když bude v týdnu slunko tak bude horko a mi se nebude chtít. pak musím něco dobrého uvařit - jen nevím co. a koupelna mne čeká taky 🙂

berryl
6. zář 2009

dobré ráno Dan takže to byly plyny co tě tak krásně nechali vyspat jo :o) to je super! Hned budes klidnější,pěkně všechno vybališ juj v novém parada! tady je chladno k nám to sluníčk dorazí o den později,ale nevadí dneska budu odpočívat! Navařeno mám od maminky takže se mám taky.