II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

blecha001
7. zář 2009

tak super, tak pak dej vědět.. i co tam třeba měli a táák 😉

nika
autor
7. zář 2009

ok, já teď vybírám dětského Dr. vůbec nevím koho, achjo, nikoho tu neznám a málo známých co má dítko. abych se rozhodla nebo chodí k Dr.na druhém konci města.

petule83
7. zář 2009

Ahoj holky 🙂 Já jsem spala celkem v poho,ale ta bolest kyčlí a zadku,to je prostě děs běs 😀 😝

Týnko bobku ☹ Zvládni to ještě nějak,ten měsíc uteče jako voda a pak mu to všechno řekneš,co ti tam vevnitř vyváděl 🙂 Já jsem se včera v obchodě musela zastavit a Tomášovi jsem zmáčkla ruku tak,že skoro zařval 😅 No malý mě staršně bolestivě pokopal 😀

Kalei to je teda dobrý s tim filmem 😀 To jste se měli dodívat a udělat si romantický večer... 😀

Bleško vanička nás v Polsku vyšla na 175,- a ještě k tomu je taková hezká s obrázky 🙂 Jinak přítele jsem nepoznala až po rozvodu,tak rychle jsme na to nehupsli 😀 Poznali jsme se loni v březnu,to už jsem nebyla s exmanželem a rozváděla jsem se v listopadu.Takže jsme spolu rok a půl 🙂

Holky jinak v tom Globusu,samozřejmě plno lidí,ale jely všechny pokladny.Mají tam různé akce,dneska tam ještě jedem nakoupit maso,protože tak krásné maso a salámy jsem ještě nikde neviděla.Mají akci na pampersky,tuším dvojbalení za 333,- a na ubrousky,dvojbalení za 179,- a taky mají to velké balení nivea ubrousků za 139,-myslím.Dneska to ještě obmrknu.Ale mají to tam moc hezky udělané,čisté,upravené a krásné maso,salámy,pečivo,ovoce,zelenina,no super,byla jsem mile překvapena 🙂 A uvažuju o zimní vestě,mají tam krásné červené za 299,-.Takže tak 🙂

Dneska jdu na 13.00 k doktorovi,bude mi dělat stěry na toho streptokoka a už mi dneska budou točit monitor.Pak jedem do Bohumína na matriku,musím si vyřídit nový rodný list,mám ho v salátovém vydání 😀 A chcem se poptat,jak přesně to je s tím otcovstvím a jestli by to nešlo nějak jinak provést už teď... 😖

sarahmas
7. zář 2009

Ahojte babulky mozem sa k vam pridat ? Ja som prave v 15 tyzdni tehulkovstva...... 🙂 🙂 🙂

nika
autor
7. zář 2009

petul ty jo obhlídka dopadla dobře co.
co se týče masa a salámů je opravdu globus super, jezdíme sem tam do Opavy, a ještě k tomu tam dělá bratranec manžela řezníka a od něj vím že nekalosti se tam nedělaj .-)

akce na pampersky je superní, jen to nemít tak z ruky. 🙂

sarahmas klidně se přidej, sice jsesm tu zbyly skoro všechny už III. trimstračky ale nechtělo se nám zakládat nové téma. koukám že čekáš mimi až příští rok, ty jo, neboj uteče to, ale znáš to,není to první mimi jak koukám 🙂

adellaide03
7. zář 2009

Ahoj holky,
tak já se k vám taky přidávám se svojí bolístkou. Už mě to teda rápí od pátku. Není to teda nic s těhulkováním, ale zřejmě jsem seděla v průvanu a hlavně vždycky večer mě bolí pravá tvář a jakoby zub i ucho no jsem fakt trdlo. Přes den se to dá, to vím, že to bolí jen když si na to šáhnu. Snad se to zlepší.

nika
autor
7. zář 2009

adel au au, holky teda my tu jsem spolek 🙂

adellaide03
7. zář 2009

Niky no jo úplní lazaři, ale až si miminka narodí tak na stonání moc času mít nebudeme 🙂

blecha001
7. zář 2009

petul: tak to jooo ale i tak vám to strašně moc přeju 🙂 Tak to jsem objednala taky za takovou cenu a vyzvedne mi to brácha 🙂 no jo v OV se dobře nakupuje 🙂
mluvíš o tom Globusu co postavili ted nově za Porubou směr na OP? My jezdíme taky tu do Globusu.. hlavně na špekáčky.. když chcem na opékání nebo na utopence.. jsou tam nejlepší. A ty pampersky to tam mají zatu cenu jakou velikost? Já už bych kupovala asi tu dvojku..
tak to budu držet palečky at jsou výsledky negativní 😉

sarah: vítej 🙂

adel: jejda no ty máš věci.. zkus to nahřát a i doma choď třeba v šátku aby se ti to prohřálo..

berryl
7. zář 2009

adél já na to trpím v zimě,stačí prochladnout a bolí mě celá jedna strana a to ucho,zuby no všechno pomůže teplo,uvaž si šátek. Já byla ráno v roosmanu mají tam akce lidí jako sraček a každý s letákem v ruce,už jsem tam koupila i rodičům nějaké věci na vánoce a na kosmetiku,pasty atd. Teď ležím protože jsem vyřízena,nevyspana. Malý prostě roste a dělá si místo,ale proč to sakra tak bolí? No jo musíme to holky vydržet,ale já už fakt nemůžu!petul at je vše ok na kontrole.

adellaide03
7. zář 2009

Bleško, Berr no snažím se chodit víc oblečená, tak doufám, že to brzy přejde a nebude to nějaký zánět to bych teda nerada ještě brát antibiotika 😒 Jinak holky děkuju za radu.
Berr no jo mrňousek si chce ještě udělat místo, ale jaksi už to nejde a tak Tě to proto zřejmě tak bolí.

blecha001
7. zář 2009

berryl: neboj to se srovná jak ti klesne před porodem břicho 😅 dobré povzbuzení co? 😅
no musíme to vydržet.. a pak ještě celý život 😀

petule83
7. zář 2009

Teda holky to mazec s náma 😀

Bleško jo to je ten nově otevřený Globus směr na Opavu 🙂

Holky já ale to velké balení Pampersek kupovat nebudu,koupím si jen malé newbornky do porodky.Co když to pak malému nébude sedět a co já s tím? 😕 Jo a ty pampers ubrousky jsou 4krát za 179,-.

Berryl ty jsi šikulka,nakupovat už dárky na vánoce 🙂 To já zase budu lítat v prosinci 😅 Jenže letos toho máme hafoooooo ☹ Všichni mají před vánoci narozky 😖 A můj drahý 20.prosince 30.let,takže to budem dělat v hospodě,já bych to doma nezvládla tolik lidí 😝

blecha001
7. zář 2009

petul: tak to tam taky pak musím omrknout 🙂 tak to je dobrá cena za ty ubrousky 🙂
jejda takto před vánocema.. no to je ale pěkný dáreček 😀 co mu budeš pořizovat, máš nějaký nápad?

holky, masírujete hráz?

petule83
7. zář 2009

Bleško my jsme v naší rodině skoro všichni střelci a u přítele jeho taťka,neteř a on 🙂 Takže narozky listopad-prosinec.No já vůbec nevím co mu koupit 😖 Dostane dítě 😀

berryl
7. zář 2009

blesko já teď mám vytok takže nemasirujeme,ale chtěli jsme teda nejvíce manžel :o) Ty masírujes? Petul rada měl taky 30 ale chtěl věci na hokej,tak jsem to měla v klidu,dostal i dort mám ho vyfoceny na lidech. Blesko jinak já mám břicho dole,malý je celou dobu hlavou dolů a nahoře nebyl,takže právě nechápu proč to bolí,ale asi už má málo místa chudácek.

blecha001
7. zář 2009

petul: no tak to je ten nejhezčí dárek ne? 😉

berryl: jj my masírujeme.. masíruje mě manža. nee jsi mě nepochopila... anebo tobě už kleslo bříško? To je až jako pak před porodem.

berryl
7. zář 2009

no já ho mám pořád dole už nemá ani kam klesnout i mudr mi to říkal,neměla jsem problémy s zahou ani s dýcháním,protože mám pořád bříško dole,normálně je nahoře a pak klesne,to já nemám

berryl
7. zář 2009

jestli některá ještě nemáte

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3847449

endie
7. zář 2009

ahoj holky už mám vypočítanou PVVM 🙂 příští utery naposledy k měmu dr. a pak už do porodky na kontroly, jenomže já ještě nevím kde půjdu 😒

nika
autor
7. zář 2009

berryl už mám vydražila jsem minulý týden, krásnou cenou šedivou, už je připravená v autosedajdě 🙂

jinak právě jsem sehnala i hluboukou korbičku pro náš kočárek, od jedné paní, za super cenu, ikdyž jsem nad ní z počátku neuvažovali tak ji vezmeme. je sice malá - vnitří rozměr jen 32x74 cm, ale chvíli v ní budeme, pak přesedláme do vložené tašky.

nika
autor
7. zář 2009

endie ahojkii a jsi spokojená?

endie
7. zář 2009

ahojík niki jo spkojená jsem dělá mi to 357 korun na den 😀 vidím že ty nakupuješ vesele teda 😀

nika
autor
7. zář 2009

to je fajn, jojo nakupuji, narazila jsem na korbičku od paní z Havířova, ještě v záruce a za super cenu 2.500 nová stojí 5000,- takže i s autosedačkou, sporťákem jsme na nějakých 13.200 což jsem ani nedoufala, 🙂

jo dneska jdu do kurzu, ze srandy jsem psala paní co je u nás vede a dneska začínaj, sice nestihnu vše ale bude tam sranda 🙂 akorát nevím co dneska to mimi dělá, roztahuje se a snad cvičí aerobic, tak to snad usedím.

endie
7. zář 2009

tak to je super cena, dobře jsi koupila 🙂

tak pořádně poslouchej a pak mě poučíš jo? 😀

nika
autor
7. zář 2009

ten srazík, holky, já to dám asi až příští týden, tak sem dejte datum, hodinu a místo a já přifrčím.

berryl
7. zář 2009

Niki super koupě:o)
endie ahoj

nika
autor
7. zář 2009

uvidím jak se s lektorkou domluvím, snad půjde zaplatit jen hodiny co odchodím, opravdu 12 sezení 1x týdně nestihnu do porodu ani náhodou.

blecha001
7. zář 2009

endie: co je PVVM?
niki: a o čem je ta přednáška? jinak super koupě..

já jsem si objednala toto
http://www.na-dlani.cz/detail.php?zbozi=1117416