II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
11. zář 2009

neboj 27.9 rodit prostě nebudeš, a basta řekni si to, zaprogramuj do hlavy a bude. neboj bude u toho uvidíš, vše stihne. je dobře že přijede, ať ti to chlapec taky okoukne. 😉

dandulka1
11. zář 2009

Já vařím - knedlíky, zelí a maso. Pak musím pro tu sůl, už vylezl mozol a je zase vedro tak se mi nechce, ale musím, petr se těší až jí zapnem. Ta stará ze sekáče měla jen knoflík, tahhle má samý světýlka, displeje, pípá... 🙂
nika - taky trpím na chodidla. Jak celý den dělám tak druhý den je cítím, jenže jsem chodila bosa, ted jsem začala nosit korkáče a je to lepší.

To naše trdlo včera ztratil telefon tak v půl 10 večer jsem courala ve tmě vedle ve vesnici u hřiště a vyzváněla jestli ho nenajdu, ztratil ho na trréninku. Bohužel jsme ho nenašli. Mám na něj takový vztek. Vůbec není zodpovědný a nevím jak ho to naučit. Půjčila jsem mu v létě MP3 a přinesl jen sluchátka. Naštěstí se pak našla.

nika
autor
11. zář 2009

tyjo měsíc a půl před a má větší porodní váhu než malá od kamarádky která měla v 37 tt 2500 a stejnou délku. hlavně že jsou zdraví.

teda měla odvážné svatební šaty 🙂

dandulka1
11. zář 2009

berryl - to je divný, měsíc a půl před termínem takhle velký mimino? Vždyt jsme taky tak a prtata mají kolem 2 kilo. To by měla 4 kilový kdyby to donosila. No na jednu stranu jí závidím.

petule83
11. zář 2009

Ahoj holky,já mám zajímavé spaní v poslední době 🙂 Vzbudím se až v 6,7 a najím se a vyčůrám a lehnu si a spím až do 10 nebo i 11.Zvláštní 🙂 A bolí mě koleno 😝

Ty jo tak Aichmajerka porodila už???Proboha,vždyť měla podobné termíny jak my? 😕

endie
11. zář 2009

😕 tak už to má zasebou ale fakt 1,5 to je dost

petule83
11. zář 2009

Ona ale někde psala,že má rizikové těhotenství.

nika
autor
11. zář 2009

dandul tak to včera moje velké zlato manžel rozbil telefon, bylo to ten odolnější a stejěn spadl mu na zem a rozbil se displey, šílené, je na to taky tak strašně šikovný

berryl
11. zář 2009

ahoj holky,dopoledne jsem byla venku s kamarádkou také těhulka má termín 8dní předemnou :o) taky už by to chtěla mit za sebou,kdo by ne,ale zase rodit tak brzo jako aichmajerova by nechtěla ani já ne!jeste není cas.

adellaide03
11. zář 2009

Aichmanová prý měla rizikové těhu a taky měla těhu cukrovku. A co Bleška nemá o ní nikdo zprávy?

nika
autor
11. zář 2009

berryl tak já si chci ještě bříško užívat, opravdu ještě ten měsíc to bude fajn.

berryl
11. zář 2009

ahoj bleska stále nepsala, určite Vám dám vědět!

nika
autor
11. zář 2009

teda, ta nás napíná, moc na ni myslím 🙂

holky já mám dneska totální lenoru, jen jsem ráno nakoupila, pak naložila maso na zítřejší grilovačku, vyprala plenky, a látku na povlečení a nic jiného. jo přebrala hromadu letáků a dopisů, ael jinak dneska žádný děs. to je taky potřeba.

dandulka1
11. zář 2009

Já taky moc nedělala, jen jsem uklidila tu kuchyn, myčka už běží 🙂 Dneska mi zas bylo zle tak jsem nemohla jíst, až odpol.jsem si dala buchtu a slané rohlíčky co pekla panimáma. Malá mě zase ničí, to bolí jak se hýbe! Jdu vybalit ještě jedny nové talíře a půjdu si lehnout. Zítra snad začnu žehlit naše prádlo, tím stěhováním se mi to pěkně nakupilo, 3 koše.
Na blešku myslím taky, jestli se ještě trápí nebo se jí ulevilo a má uzlík vedle sebe v postýlce.

berryl
11. zář 2009

Holky tak bleška už má svoji blešku, porodila holčičku Petru v 17:05 😀

berryl
11. zář 2009

Holky mě strašně bolí kosti tam dole, kostrč i stydké kosti, jako by se mimi posouvalo níž, teda to je bolest, hlavně když chodím ☹

berryl
11. zář 2009

tak jsem si pročetlá pár diskusí a bohužel to budu muset vydržet, ale chodím jako kačena 😲

z jedné diskuse:
jinak třeba na virtuální porodnici cz je spoustu dotazu a odpovědí třeba

bolest stydké kosti-nejspíš projev dopadu těhotenského hormonu progesteronu na vazivově chrupavčité spoje,které se pod jeho vlivem rozvolňují = pohyb kostí = bolesti.
Bohužel,žádná léčba není možná,k úlevě pomáhá každé ženě něco jiného - někomu pohyb,někomu klid, rehabilitace jen lehce zmírní obtíže

všude píšou že bolesti přetrvávají dokud se pánevní dno pořádně neotevře,takže třeba už budeš mít brzo klid

nika
autor
11. zář 2009

je to je krásné a Petra je pěkné jméno, mám Peťku neteř a švagrovou.

takže milá Bleško naše opatrujte se a mooooooc gratulací.

berryl mne stydké kosti bolely šíleně tak 2 týdny zpět, ale hlavně v noci jak jsem ležela, děs. teď jak kdy. tělo se prostě připravuje.

holky pa jdu ležet.

dandulka1
11. zář 2009

berryl - já mám to samé, když sedím nebo ležím tak dobrý, jak se zvednu tak mám bolestivý tlak jak k¨dyž jsem jezdila na kole bez sedačky.Mám pocit jak když mám hlavičku v pánvi. Celý den chodím a držím si břicho i přes pás. Nechtěla jsem si ztěžovat ale jsem ráda že v tom nejsem sama. Jsem z toho neštastná. Dneska jsem potřebovala do Kaufu a nebyla jsem schopná jak mě to bolelo a ještě mi je ob dva dny zle od žaludku.

petule83
11. zář 2009

Ahoj holky,tak já jsem odpoledne spala a pak jsem dožehlila konečně plínky 😝 Zítra jedem ke mě domů předělávat ten pokoj.Teda spíš chlapi budou předělávat,já budu s mamkou vařit a dělat drobné práce 🙂 Tak vám přeji hezký a pohodový víkend.

Jé a blešce moc velká gratulace!!!!!!! 🙂 A holčičku moc krásně pojmenovala 😀 Že děkuji 😀

dandulka1
11. zář 2009

Blešce gratuluji!!!!!!!!!!!

berryl
11. zář 2009

Dan máme podobné bolístky co 🙂
přesně jak píšeš, jako bych jela po dlouhé době na kole, to výdy potom hodně bolí a bolí mě jak st.kost tak kostrč

teď aspoň vím, že se roztahují kosti a mimi se snižuje, ale kolikrát to trvá než se rozchodím, můžu fakt jen ležet nebo sedět, delší chůze, ale i delší sezení fakt hooooodně bolí

Niki vybrala krásné jméno!!!!!!

Peťul Ty jsi šikulka, já jen vyprala, žehlit budu zítra.

berryl
11. zář 2009

jeden vtip na večer:

Sprievodca hovorí v Tatrách turistom:

- Keby ste stretli medveďa, vezmite do oboch rúk hovná, hoďte mu to medzi oči, a kým sa bude utierať - zdrhnite!

- A kde vezmeme toľko hovna?

- Nebojte sa, keď bude medveď, bude aj hovno!!

petule83
11. zář 2009

Týnko já je měla vyprané už dýl,ale vyžehlila jsem jen 5 ks 😅 Tak dneska jsem jich dožehlila 20+dvě osušky a nějaké trička ještě a padla jsem do postele.Kříže jako v ohni 😝

Holky musíme to ještě nějak vydržet.Já když chodím tak přesně jako ty Dandul,musím si držet břicho,mám jinak pocit,že se převážím dopředu 😀 Né sranda,ale břicho mě táhne když chodím.

Tak papa a všem krásnou a dobrou noc a holky vydržme ještě!!!!!Odměna bude sladká 😉

berryl
11. zář 2009

peťul dobrou noc a pěkný víkend
jo a ty penízky, když tak mi zaplatíš příště kurz jo 😉

petule83
11. zář 2009

berr jo 😉

berryl
11. zář 2009

holky dneska mi říkala kamarádka, která pracuje v nemocnici, že se miminka neumí první 3 měsíce zahřát(což vím, nefunguje jim termo regulace) takže pláčou aby se zahřáli, to jsem nevěděla, že může prcek plakat, jen aby se zahřál

nika
autor
12. zář 2009

krásné ráno kočenky. právě tu snídám a dočítám Vás. pomalu balím na sruby. tak se tu mějte a zítra se těším na další novinky. papa