II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
15. zář 2009

tak můžete přijet ke mě k domu tady je místa plno, bydlím jak je zimní stadion v porubě, nezvalovo náměstí 847/5

nika
autor
15. zář 2009

koukala jsem, jojo ještě se do večera domluvíme. to by šlo, sice je to kolem tebe samá jednosměrka ale to je v poho.

berryl
15. zář 2009

neboj jsi šikulka, tady jsou jen baráky a je tu plno místa a navíc to je už hl,třída, tak to budeme mít všude kousek

Peťul doufám, že se přidáš!

nika
autor
15. zář 2009

já doufám, petul se tu ještě neobjevila,

halooo petul 🙂

berryl
15. zář 2009

asi ještě vyspává :o)

já nevím, ale dneska se mi nechce, fakt nechce vařit 😒

nika
autor
15. zář 2009

já už jsem si to nachystala tak budu muset 🙂 ael taky se mi nechce, čekám až dopere pračka a půjdu to pověsit a dám další. už abych to měla 🙂

berryl
15. zář 2009

já čekám návštěvu teda až kolem 15h, ale odpočívám ať jsem pak fit 🙂
už piješ maliník? já včera začala

nika
autor
15. zář 2009

jo piju ale ne pravidelně, tak jednou denně,
včra jsem to probíraly i v kurzu, nic se nezkazí když se pije dříve, ael doporučuje se od 36 3 šálky denně, tak nevím jak to zvládnu, piju čajíka ve velkém, ael většinou jak schladne, tento es má vařit do 0,3 l a pít teplý, no budu se snažit.
lektorka doporučovala maliník i sebou do porodky na I. dobu porodní, buď připravit do termosky nebo sáčky apoprosit sestřičky o uvaření.

spíše mne tu zaujala na mk debata o nějakém nápoji na vyvolání porodu - je to ricinový olej, džuj s slivovice. no po termínu zkusíme asi vše co.

jinak jsem se ješě koukaka na lněné semínko, a zvažovala jsem jestli koupit normoš nebo zlatý len, tak jsem nekoupila nic. budu muset v týdnu do zdravé výživy a okuknout to tam.

berryl
15. zář 2009

na hl.třídě je kousek od té restaurace zdravá výživa tak tam můžeme zítra kouknout

no já piju jeden šálek teplý denně zatím, ani ho nesladím, já miluji bylinkové čaje
příští týden přidám další šálek

nika
autor
15. zář 2009

já taky bylinky mám moc ráda. zkoušela jsem i ty kojící čaje co mám doma a jde to, vím že kamarádkám moc nechutnal.

berryl
15. zář 2009

mi to chutná všechno 😲 😲 😲 nebudu s tím mít porblém :o)

nika
autor
15. zář 2009

což je super, jedinně s čím můžu mít problém tak je melta, to opravdu nedávám, takže doufám, že mlíčka bude dost a nebo že pomůžou čajíky.

berryl
15. zář 2009

fujjjjjjj mluvíš mi ze srdce tu teda nepiju, ale já nepiju ani kávu, ani kakao

nika
autor
15. zář 2009

tak to jsem an tom stejně kafe jsem nikdy nepila a kakao jedině ledové je to jedinný způsob jak do sebe dostat mléko kdom jogurtů.

berryl
15. zář 2009

já mám po mléku stř.problémy, takže taky ne a jogurty moc nemusím, zato se můžu utlouct po sýrech 😲

nika
autor
15. zář 2009

tak já to mám obdobně ale v posledním týdnu dvou se můžu utlouct po čemkoli mléčném.
já mám alergii na jeden typ mléčné kyseliny tak to mám omezené. taky je mi jinak zle.

jogurty jsem se naučila jíst až v 15 letech, do té doby jsem jedla jen tvrdou cyhlu a jedem mazací sýr a toˇ%d vše dosud ej to obdobné.

berryl
15. zář 2009

niki tak to jsme na tom podobně, jestli sním jeden jogurt za měsíc, tak jsem fakt dobrá 😀

ale mám ráda přesnídávky na snídani s rohlíkem 😝

nika
autor
15. zář 2009

tak já jogurty teď miluju, to mi nevadí ael stálo to šílené úsilí naučit tělo se s tím vypořádat. ale i tak je mi někdy pěkně zle po nich.

berryl
15. zář 2009

no já jsem měla 3roky v žalůdku bakterii a byla jsem na hadičce a tam mi přímo mudr řekl, že jogurty zahleňují a měl by se jeden týdně a nadával jak maminy malám dětem cpou jen jogurty atd. no tak jsem ho poslechle a jím jeden měsíčně :o)))))))))))))) ne já fakt nemusím, za to manžel i můj tatínek jogurty milují 😕

berryl
15. zář 2009

oprava:
jsem mělě před 3roky :o)))

nika
autor
15. zář 2009

ono všechno mléčné zahleňuje, i samotné mléko, to je stará pravda. já nejím ani máslo, jsem fakt divná.
jen ty jogurty. mléko by do mne člověk nedostal. naštěstí ve vařené formě - omáčky atd mi to nevadí.

berryl
15. zář 2009

máslo taky nee jen tak že ho na tom chlebu ani nevidíš, jo a salámy nejím taky 🙂 sakra co já vlastně jím 😲

berryl
15. zář 2009

někdy dostanu chuťa tak si nacpu do pusy krůtí šunku a jsem spokojená a pak zase dlouho nic

berryl
15. zář 2009

Dan teprve teď vynosím ty tepláky co jsi vyhrála v té aukci, pamatuješ? ty litex, černé a modré :o)

nika
autor
15. zář 2009

tak maso já ráda, teď hodně, ael byla doba kdy jsem nejedla. salámky taky moc nemusím, ale někdy se nemůžu dojíst.

ok jdu zase žehlit mám napcané bříško brambůrky s pangaciusem na zelenině, to byla dobrota 🙂

dandulka1
15. zář 2009

Teda holky já jsem opak, miluju meltu, horké kakao (to si dám ráno když se chci dospat, usnu jak mimino jako dnes, usnula jsem v půl 8 a v 10 mě zbudil telefon), ale vlažné nevypiju. Instantní kafe ale jen dva druhy a Caro. A jogurty sním i 4 denně. Tvaroh, kys.smetanu to vše mám ráda ale hlídám se protože je vše tučné. Salámy spíš tvrdé, sýry všechny.
Dnes se mi taky nechce vařit, tak dělám jídlo chudých - uhlířinu, to bude zedník čumět až mu to nandám. 🙂

berryl - jojo, vím které, mě už není skoro nic, říkala jsem Petrovi že se těším až se oblíknu normálně a postupně budu zjištovat že mi je to velké (snad) 😉

berryl
15. zář 2009

já teď hodně piju kyšku ta mi chutná :o)

no taky už se těším, až půjdu zase na svou váhu

petule83
15. zář 2009

Ahoj holky,jsem zde,hledal mě někdo? 😀 Já jsem vstávala v osm,zapla jsem pračku s povlečením pro mrňouska a vzala si snídani a šla zpátky do postýlky a luštila jsem osmisměrky 😀 Od včerejška luštím,nějak mě to chytlo 😅 No a pak jsem uvařila bramborový gulášek a teď ho baštím 😉 Já mám dneska nějaký hlad pořád,už o půlnoci jsem dostala hlad,tak jsem jedla,pak v šest ráno snídaně a další v osm.A v 11 opět hlad,takže chleba a teďka oběd.Já nevím co se děje,mimi asi roste 😲
Jinak zítřek beru,Týnko vyber nějakou dobrou restauraci,když tak hodně jím 😀

Endie kila neřeš,ono to půjde po porordu dolů,uvidíš 😉 Sestra je blbá 😝 Pejsek je super 😀 A dneska se mi o tobě zdálo,že jsi mi pořád říkala,ať jdu rodit na ty fifejdy a rozmlouvala jsi mi fakultku a já jsem z toho byla tak na nervy,že mi najednou odešla hlen.zátka a začla jsem rodit přímo na místě 😀 No fuj to jsou sny 😅

Jinak jak jste se bavily o jídle,já miluju všechno mléčné,sýry,jogurty vše a horké mléko i kakako zbožňuju 🙂 A Týnko hadička do žaludku je nezapomenutelný zážitek 😝 Dělali mi v 22 letech a našli mi něco s jícnem,ale tabletky mi tehdy doktor nechtěl dát,protože jsem v té době chtěla otěhotnět s ex...Ježiši ještě že se tak nestalo! 😀 😝

dandulka1
15. zář 2009

Tak jsme dali oběd, zedník nic neříkal. 🙂 Já mám hadičku taky za sebou.... 😒 Potřebuju jet nakoupit tak přemýšlím co si vezmu na sebe a kam pojedu, chtěla bych cournout po krámech ale vlastně nic nepotřebuju. Jen 2 obrázkové plenky, mám jen ty obyč.a nejsou už úplně skvostně bílé tak jen k doktorovi at nemám ostudu. Prý je mají v globu tak pojedu asi tam. Když koupím sušenky bebe dobré ráno tak je k tomu miska zdarma a mi je jíme hodně a všichni tak jich vezmu víc když budou misky pěkný.

petul - já mám pořád hrozný hlad už 4 dny, jím snad každé 2 hodiny.

Jsem zase unavená, ale jinak je mi fajn. Jdu se do něčeho narvat a jedu.

berryl - kluk jel na 11 dní.

stapo
15. zář 2009

Zdravím holky,
mohla bych se vás zeptat..když tak teď chodíte na kontroly k lékaři, jaké máte v těhotenské průkazce napsané CS?
Jsem zhruba ve stejném týdnu jako vy a minulý týden jsem měla CS 2, znamená to, že se začínám otvírat?