II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

salikova
18. zář 2009

Hm. Tak to já neporadím ☹ Sem technický antitalent...

dandulka1
18. zář 2009

Ahojky holky, ráno jsem byla na krvi, nepřibrala jsem ani deko!!!!!! a za chvilku se tam vracím do poradny. Od příště chodím každý týden a monitor se prý točí od 36.týdne. Mě Petr odjíždí v pondělí na 3 dny. Dneska jsem si přinesla člena rodiny - Julinku - kočičku. Jsou jí 3 měsíce a je nádherná. Ale hrabe mi kytky bestie 🙂 Byli jsme na veterině pro očkování a oč.průkaz. Petr má dnes zápis ve škole tak bude čučet až přijede. 🙂 Zatím jedu. Ozvu se pak. Papa

petule83
18. zář 2009

Ahojte holky,dneska jsem spala jak zabitá,berryl mě včera zničila 😀 Týnko Tomáš se mě doma ptal,co jsme si to vzaly za drogu 😀 A pak jsem mu doma řekla,že ho k porodu nechci,že budu na něj hnusná,tak smutně koukal a nechápal 😅 A taky jsem ho poslala do háje jak se ke mě přitulil a když se odtáhl,tak jsem fňukala kde šel 😀 Pak se mi po zbytek večera smál a řekl mi,že mě miluje a že ty moje rozlítané hormony jsou někdy zábavné 🙂

Jinak mě ta noha bolí čím dál víc,dneska kulhám 🙄 Asi to řeknu v pondělí doktorovi.

Endie vždyť jsi šikulka a máš v sobě jen zadrženou vodu,nic víc!!!!!!!!To není žádný tuk! 😉 Rodiče by ti ale takové věci říkat neměli,vyprdni se na to,to už vydržíš a pak jim vytřeš zrak,jak půjde samo všechno dolů a budeš jako laňka 😉 Já když přijedu k mamce,tak bráchova první věta je :"ježiši ty jsi tlustá".A prdím ho,ať si říká co chce.Mávnu rukou,pošlu ho do někam a hotovo.Však je to přejde,až zase zhubnem na svou původní váhu 😉 Fakt si z toho nic nedělej!!!!!!!!!

nika
autor
18. zář 2009

dandul to jsi šikulka s tím přibíráním.

berryl
18. zář 2009

Peťul tak to je sranda :o) včera bylo veselo!!!

no jinak já jsem minule slyšela naše jak mamka taťkovi potichu v kuchyni říká,, té, ale narostla ta dupka co,, no tak nevím jestli by nebylo lepší kdyby mi to řekli normálně a ne si to šeptali v kuchyni 😀 😀 😀 😀 😀

berryl
18. zář 2009

Dan ty máš kočku??? juj já je nemám ráda 😀 jsem prostě na pejsky 😅 tak pak hoď fotku joooooooooooooo

nika
autor
18. zář 2009

berryl jdi ty, holky s toho si nic nedělejte, já jsem celej život kus baby, problémy s nadváhou, a vy jste všechny proti mne modelky, hubeňouři.

v těhu to tak prostě je, nebojte budem vzpomínat na naše těla 🙂 ikdyž mi to asi zůstane. kdo ví.

berryl
18. zář 2009

tak mi kamarádka donesla milku, no tak jsem jí samozřejmě celou snědla asi mi bude blbě 😲 😲 😲 😖

nika
autor
18. zář 2009

berryl zeptala bych se tě, a proč to děláš, když víš že ti bude zle 🙂

salikova
18. zář 2009

Já zas hned ráno snědla loupáček a na to 12 čtverečků oříškové orionky - bez sladkyho prostě nevydržím! Odpoledne jdu ještě s kámoškou na zmrzlinu 😝 ... Ach jo!

Já si váhu musela vždycky držte na uzdě a fakt poctivě cvičit, abych si mohla dovolit pít pivo a jíst zmrzlinu 😀 a sem zvědavá, jak budu vypadat po porodu a jestli si odvyknu jíst to sladky 😅 No a jinak mi manžův nejlepší kámoš říká míša kulička 😀

salikova
18. zář 2009

A zítra jdu na svatbu a zkoušela sem, co si obleču a nevlezu se do lodiček!!! Tak to mě úplně rozhodilo ☹

nika
autor
18. zář 2009

hm tak to je problém, s lodičkami, nemáš nějaké sandálky, myslím že ty to taky šlo, kašli na bonton.

salikova
18. zář 2009

No, už sem psala manžovi, ať mi doveze balerínky 😉 Ale ještě to jistí žabky 😀 😅

nika
autor
18. zář 2009

to určitě, neboj budeš kočka těhulka

berryl
18. zář 2009

sal my jdeme na svatbu až 26.9 a fakt nic nemám tak jsem zvědavá jestli mi projdou tepláky 😀 😀 😀

salikova
18. zář 2009

😅

salikova
18. zář 2009

berryl, já jdu ještě pak 28.9. - sem zvědavá, jak se tam dokoulím 😀

berryl
18. zář 2009

tak jsem tady měla kamarádku s malým a teď jdu za další a jdeme do tesca
včera jsem tam s Peťkou nakoupila v akci trička, tak jdu koupit nějaké i mamince zatím papa

nika
autor
18. zář 2009

tak jsem taky zpět z města, dala jsem si zmrzlinku a obešla náměstí a pár obchodů. koupila jsem miminku řetízek na hračky - ty očka od syssy - dá se to dát kamkoliv, chybí mi na hrací dece tak jsem ráda. akorát jak jsem zaplatila a vylezla z obchodu a mířila do druhého tamměli jiné, cenově samo výhodnější, tak příště až mi bude někdo něco chtít kopit.

nika
autor
18. zář 2009

u nás se udělalo tak krásně, paráda. těším se na zítra.

berryl
18. zář 2009

ahoj právě jsem dorazila, jsem úplně uchozená:o) na hlavní třídě byla pro děti akce, loučení s létem, tak jsme tam byli s prcky, udělalo se nádherně, tak fakt paráda, jen jsem už byla hoooodně unavená tak jsem šla domů

nika
autor
18. zář 2009

ty jo to sis teda užila.já chystám na zítra, blahopřání atd.
nejhorší je že mám vybité baterky do digitálu, nefunguje mi připojení z foťáku přes noťas tak nevím kolik fotek zítra pořídím. jsem naštvaná.

salikova
18. zář 2009

Já byla s kámoškou ve městě koupit kámošovii dárek a koupila sem i v lékarně nějaky věci a pak sem úplně vytuhla u tv. teď jedu za manžou na nádraží - se na něho těším! Koupila sem mu jeho oblíbenou čokoládu 😉

berryl
18. zář 2009

holky tak jsem si dneska koupila bundu velikost 38 :o))) už ji mám k vánocům a snad se do ní pak nasoukám 😅

berryl
18. zář 2009

holky tady něco radí moje kamarádka na prdíky:
hojte zdravím po službě
pan divej, celkové bych ty prokinetika rozdělila takto:
1.sab simplex- dává se před kojením nebo do mlíká,hlavním ukolem je neutralizovat mléčnou pěnu která se tvoří a vzniká tak plynatost
2.probiotika:probian mimi, Biopron junior (tyhle dva preparáty se můžou až od uk.4m, čili 5měsíce života, je to prášek, takže se dává do pití), Probiotické kapky (ty jsou od narození a obsahují široké spektrum laktobacilů, a navrací optimální střevní floru-tam kde nezabere sabik, se doporučuje toto, nebot příčina bolestí břicha zřejmě již nebude v plynatosti, kterou sabík odstraní, ale asi ve střevní floře jako takové)

pupík je takový gel na bříško..ještě hooodně pomáhá a mám odzkoušeno je koupit v DM třešňový polštářek, čili polštářek s třešňovýni jadérky....stojí kolem 100Kč a dá se do mikra nahřeje se , zabalí do plíny a dá na břušek prckovi, ty jadýrka třešní dlouho udrží danou teplotu, takže většinou kombinace sab simplex a tento polštářek zabere, bříško se prohřeje, uvolní,miminko je spokojenější

Trubičku rektálku jsem zkusila asi 2x, bez efektu spíš je na to nby se dítko vykadilo, prdíky spíše neřeší, a když už, tak jedině pomazaný konec ve vazelíně, tuba stojí asi 20Kč

nika
autor
18. zář 2009

berryl díky, polštářek mám koupený, u nás ho doporučují i k porodu, nanahřívání při první době porodní pro maminky. nejlepší jsou dva, jeden na bedra druhej na podbříšek.

pupíka mám vrozečky, sab simplex - fajn jen mne zase kamarádky odrazovaly aby si mimi moc nenavyklo. ale jak chceš plačícímu tvorečkovi jinak pomoci co.

já šiju, a vidím to že bych to mohla dneska dodělat. ale ne povlečení, jinou věc pro mimi.a zítra jedu pro korbičku huráááá.

berryl
18. zář 2009

tak pak napiš jak se Ti korbička líbí a ještě jedeš na svatbu ne?

nika
autor
18. zář 2009

berryl kdyby jen to, ráno něco zařídit pak kukanda na svatbu pak pro korbičku a pak za Endie, pak asi zpět do ovy na nákupy. odpoledne pak okolo páté do Štramberka na koncert - ten už vyjde, jedu sama, jsou tam burčákové slavnosti - to si sice nedám ale budou tam mít i hrozna a tak. těším se.

nika
autor
18. zář 2009

zksuím i vyfotit, pokud se umoudří to bluetooth, fakt nevím co s ním. štve mne to.