II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

berryl
24. zář 2009

ahoj místo uklízení jsem si lehla, ale usnout za boha ne ☹ ☹ ☹
Peťul na kurz asi teda nejdu jsou vyřízená!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! snad padnu večer únavou a prospím celou noc
holky mi se tak nechce v sobotu na tu svatbu, budu tam jako slon a celkově, určitě budu brečet a bude tam plno hubeňourů ach jo

berryl
24. zář 2009

nic nedělám a jsem unavená no chápete to??? 😖

petule83
24. zář 2009

O.k.Já ale taky nepůjdu,Tomáš dneska pro mě nemůže přijet a tahat se zpátky takovou štreku,to jako se mi nechce,ani bych radši neměla chodit takové štreky.

endie
24. zář 2009

je tak to tam budu sama? 😒 já teda jdu o tom kojení si chci poslechnout

petule83
24. zář 2009

Endie budeš 😖 Já bych šla,ale pro mě to je zpátky fakt štreka 😝 Tak holky papa loučím se,Tomáš mě hodí domů k mamce,ať tady zase nejsem sama.Mějte hezký den a odpočívejte 😉

endie
24. zář 2009

nevadí pak vám řeknu 🙂

nika
autor
24. zář 2009

petul užij si odpoledne u vašich 🙂
já tu měla mamčí, přivezla mi jablíčka a hrušky celou přepravku to budou hody.

berryl na svatbu že se ti nehce, uvidíš bude to super akce jak se ti tam nechce. to znám. mi se taky na chalupu zrovna nechce, a pak zase jo, měním názor co hodinu 🙂

berryl
24. zář 2009

endie tak pak budeš vyprávět

Peťul užíj si to u rodičů!!!

Niki no uvidíme, ale fakt se mi tam nechce no třeba změním názor že

nika
autor
24. zář 2009

já jsem dneska nějáká pracovní, přeskládala jsem půl spíže aby se mi tam vešly všechny věci, po té přestavbě se s tím nemůžu něják srovnat a vlézt, ale ještě to není ono, achjo.

nika
autor
24. zář 2009

berryl, já zásadně když se mi někam nechce a jedu tam s blbou náladou je to pak parádní akce. to u mne platí na 100%. 😀

berryl
24. zář 2009

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...
Andrejka přidala fotečky, malá je nádherná!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
AJko ještě jednou moc gratuluji!!!

martina46
24. zář 2009

Ahojte, prečo sa táto téma volá 2.trimester a ste tu všetky už na konci tehu?

petule83
24. zář 2009

Holky děkuji 🙂 Já se večer stavím pokecat,Endie pozorně poslouchej a pak nám povykládáš 😉

Bleško,minibleška je supeeeeer!Závidím,já už chci taky!!!!!!! 😀

dandulka1
24. zář 2009

bleško čekání se vyplatilo!!!!!!!!!!! Je krásná!!!!

berryl - já jsem taky hotová, už mě nebaví ani vařit, uvařila jsem polívku a jsem utahaná.

martina - protože jsme si to nezměnili, řekli jsme si že to téma už necháme do konce.

nika
autor
24. zář 2009

martina protože jsem ji zakládali když jsme začínaly II. trimestr a zůstaly jsem tu jedna parta a nikomu se nechtělo začínat další, a je to II. trimestr, zas o kus dál, no kus je to větší, zatím nám admini nic nenapsali tak fungujeme.

dandulka1
24. zář 2009

nika - koukám že máš posledních 20 dní volna 🙂 já 30. Nedavno jsi nás povzbuzovala že to uteče a je to tady.

nika
autor
24. zář 2009

dandul přesně tak utíká to co. včera mi manža volal a pořád mluvil o tom ať miminko vydrží v bříšku alespoň ještě 14 dní, - z toho mi došlo že bude v tahu ještě i příští týden a kdo ví do kdy. mám fakt radost.

je to šílené, musím si to s miminkem domluvit na toho 11.10. to by šlo ne.

endie
24. zář 2009

a já se musím s malou domluvit na 13.1O

berryl
24. zář 2009

já už chci taky mít krokodýlka u sebe!!!

endie
24. zář 2009

malá je užasná 😵 taky se teším na tu svojí kopretinku ale ještě máme hafo času 😀

nika
autor
24. zář 2009

endie hafo jo, hm dobrej názor. počkej pár dní a uteče to a všechny tu budeme mít ty naše drobečky usebe.

nika
autor
24. zář 2009

když vezmu že kamarádka rodila při ukončeném 37 tt tak to můžeme čekat každým dnem.

endie užij si dneska ten kurz, my budeme mít lekci ke kojení v pondělí.

endie
24. zář 2009

dneska jdu naposledy a to kojení se mi zrovna hodí 😀 , jsem zvědavá co mi v úterý řekne dr. 😅

nika
autor
24. zář 2009

to my asi všechny, uterý bude pěkně plné novinek 🙂

endie
24. zář 2009

no to jo aby jste mi pak neposílaly sms-ky že už jdete na věc 😀

nika
autor
24. zář 2009

a nebo ty nám, že 🙂

endie
24. zář 2009

nenene já se ještě nechystám ani nemám pocit a stavy na to ale doufám že už mě pošle do nemocncie 😠

nika
autor
24. zář 2009

já vím čekáš na manžílka, já jsem na tom stejně.
volal mi že mu včera kolegové uplně vybili baterku v autě že ani nemohl nastartovat - pouštěli si muziku a nechali klíčky v zámku zaplé, míto aby si to pustilijen tak. zuřil, vydal zákaz dotýkat se jeho auta, no naštěstí to nastartoval přes kably z jiného autíka, ale představa že mu volám ať přijede a jemu vyplivne auto, to byl asi zuřil.

martina46
24. zář 2009

Jaj, no jasné 🙂
Ja som sa chcela poradiť, len neviem, či si ešte pamätáte začiatky druhotrimestrové.

dandulka1
24. zář 2009

martina - a co potřebuješ?

Holky je mi zle. Na zvracení, na průjem, bolesti a jsem bílá jak stěna. Zítra ve 4 mám být v nemocnici, jdu na konzultaci jestli to bude tím císařem nebo ne. Už aby bylo zítra. Jen tu courám nebo ležím. Petr přišel z práce a pořád mluvil a mluvil a lezl mi na nervy. Ještě že jel něco vyřídit. Zítra v 11 přijede kluk ze švp a vůbec nevím jak to zvládnu jestli mi bude takhle, pro něj zajet.

nika - vy už to máte opravdu za pár, já rodila kluka v půlce 38.týdne.