II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
25. zář 2009

ikdyž to zamrazování taky není ok, protože když to můžeš uchovat 2-3 měsíce, pak stejně má mimi jiné vyživovací nároky, jak se mění i skladba mateřského mléka, ale pro sichr proč ne. raději mít zásobu svého, např, když by náhodou zánět nebo nemoc - horečky atd. lepší než um.

dandulka1
25. zář 2009

"Pane doktore, jaké je nejlepší cvičení na hubnutí?" ptá se po porodu plnoštíhlá paní svého doktora.
"Točit hlavou napravo a nalevo," odpoví lékař.
"A kolikrát?"
"Pokaždé když vám někdo nabídne jídlo..."

nika
autor
25. zář 2009

ty jo to oblečení je na miminka ale děs.
u nás dávaj i pro maminky, jsem za to ráda, po celou dobu pobytu.

já mám nachystanou tašku s oblečením co snad už nikdy ani nikdo nevyužije - asi 30 klasických košilek a 20 krásných ale starších dupaček - nemaj rozepínání mezi nožkama, tak je daruji jim. už jsem tam jednu tašku dala, byli rádi.

dandulka1
25. zář 2009

nika - jo to máš pravdu. V některých městech dokonce uvítají když jim maminky mléko dováží, dávají to nedonošencům nebo těm co kojit nemůžou.

nika
autor
25. zář 2009

dan ty jo krásnééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

berryl
25. zář 2009

dobrej vtípek

nika
autor
25. zář 2009

švagrová mrazila kamarádce 🙂 která nekojila.

adellaide03
25. zář 2009

😀 😀 😀

berryl
25. zář 2009

holky mi je divně, začal ze mě z ničeho nic téct pot 😀

dandulka1
25. zář 2009

Loučím se s vámi, jdu se obléknout a jedu pro kluka. Bývalý tchán volal že ho přiveze jestli chci ale jemu by to bylo líto když mě neuvidí, taky mi to bývalo líto když máma nepřišla k autobusu. Bude koukat až přijede, neví že máme Jůlinku. Chtěl tučnáka tak snad nebude zklamaný...Zatím papa. Ozvu se po obědě nebo večer až přijedu od doktora. Hezký den.

kelly1983
25. zář 2009

Ahoj holky, tak jak se cítíte? Blíží se nám to čím dál tím víc, co??

berryl
25. zář 2009

Dan to bude překvápko, tak držím palec k mudr a pak napiš ju

kelly ahoj jak pak je Tobě?

nika
autor
25. zář 2009

dan ahojki 🙂

nika
autor
25. zář 2009

ach jo rozhoduju se cosi uvařím k obědu, jestli smažený květák a brambor nebo palačinky.

kelly1983
25. zář 2009

No pořád stejně, přála bych si už tak v tom 37tt rodit, mě to teda už stačí 🙂 a co ty? Máš nějaké bolesti?

berryl
25. zář 2009

já už bych těla mít po šestinedělí 😀
Niki já bych dala květák a brambor, já si dám oběd dneska venku i když mám naložené maso nechce se mi nic dělat

nika
autor
25. zář 2009

kelly ty jo už 37 jo.
já tak 39 nejdříve, nebo 40 raději. zatím si bříško užívám

berryl pot jako nával horka, tak to mám taky často. myslím že je to normální, hlavně jak se najím, tak se mi to děje.

berryl
25. zář 2009

Niki jo najedla jsme se tak to bude tím :o)

nika
autor
25. zář 2009

já vím že jsem včera psala že si objednám pizzu ale dostala jsem včera na květák chuť jak jsem byla v obchodě.

holky 😠 nejde mi sundat sporťák, morduji se tu s tím, ach jo, jeden čudlík a mám strach použít větší násilí, ať něco nerozbiju. ach jo.

nika
autor
25. zář 2009

ale i tak si myslím že je to normální, málo místa v bříšku, jidlo do žaludku, sem tam kopanec od mimíska, a horko, to je mi stejěn pořád,
měřila jsem si tlak a ten je ok, tak je to tím těhu 🙂

adellaide03
25. zář 2009

Holky tak květák a brambor mám dnes na oběd. Nemám ho ráda, ale jednou za rok ho sním.
Berr nespěchej mě kamarádka říkala jak si člověk přeje aby bylo po porodě, aby bylo po šestinedělí a pak to tak utíká, že si toho miminečka malinkého člověk ani neužije a už leze, chodí prostě strašně to letí.

kelly1983
25. zář 2009

berryl 😀 no jo každá máme nějaké přání

nika no když mě všechno bolí, bříško mě kolikrát tak šíleně ztvrdne, že se nemůžu ani nadechnout, večer když ležím tak mě tak šíleně bolí třísla že nemůžu ani vstát, no ať malá zůstane co nejdýl, to je jasný že to je lepší ale já si to těhu teď už teda moc neužívám. Tobě nic není?

berryl
25. zář 2009

no já jsem dneska ráno říkala Ríšovi, tak Ríšo dneska by to nešlo tatínek nemá čas, ale co takhle v úterý 29.9.2009 a on nic, mluvím s ním a on nic 🙂

berryl
25. zář 2009

kelly to mě bolí pipinkové kosti a kostrč, třísla mám ok nemám ani menstuační bolesti mi to jde rovnou do kříží 😒

kelly1983
25. zář 2009

berryl takže si myslíš, že u porodu budeš mít křížové bolesti? A nevíš čím to je, že ty třísla a kyčle tak bolej?? No občas bolí bříško jako před MS...a co poslíčky nemáš??

nika
autor
25. zář 2009

kelly ale je ale beru to normálně že to tak má být, bříško mi taky tvrdne, stydká kost bolí, i záda, ale co. třísla ne, někdy více bolí v noci, ael přes dej jsem ok,

zatím pohoda. užívám si bříška 🙂

kelly1983
25. zář 2009

nika taky jsem přes den celkem v pohodě, ale nesmím moc uklízet, to se jinak nepohnu už odpoledne, jinak teda večer je to děs, když si lehnu.... 😒

nika
autor
25. zář 2009

mám už nandanou korbičku, hurááááá, sportovní nástavba uschována na pozdější dobu. 😅

berryl
25. zář 2009

kelly já si myslím, že to je tou váhou a malý ti prostě více tlačí tam, někdo nemůže spát od bolestí kyčlí, někoho bolí třísla a někoho zase kostrč, to fakt záleží, budeme to muset vydržet

já poslíčky mám stylem, že mi ztvrdne břicho a jde to do kříží, určo budu mít křížové bolesti u porodu

nika
autor
25. zář 2009

když to vezmu tak jsem tak 3, 4 týdny zpět měla bolesti jak blázen v noci, stydká kost, kyčle, - roztahovaly se kosti, to vím jistě podle oblečení, zase přes boky nějaký cm navíc. ale teď je to lepší, nebo jsem si zvykla.

ale taky nejvíce v leže, večer, to bylo umorné.