II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

martina46
25. zář 2009

Ahojte, tak som v nemocnici, mám skrátený krčok a trochu sa otváram, takže neviem, čo bude ďalej ☹ som z toho dosť mimo.

nika
autor
25. zář 2009

martinka to je mi líto, neboj doktoři pomůžou uvidíš.

kelly1983
25. zář 2009

Ahojky marti neboj to bude dobrý já tam byla v 18tt taky, jsi na kapačkách?? Budou ti dávat magnesium a bude to dobrý uvidíš.

berryl
25. zář 2009

ahoj holky Martinko neboj držím palec!!!

Dan co u mudr?

dandulka1
25. zář 2009

Tak holky, mezi 7-10.jde malá ven císařem. 6.10. jdu na utz a dozvím se přesně den a hodinu, každopádně nejpozději do konce 38.tt což je 10.10. Dostala jsem tel. přímo na toho doktora který si mě převzal a mám zavolat i v noci kdyby do té doby něco vypuklo.

marti držím palce!!!!!!!!!

endie
25. zář 2009

marti držím paěsti ale bude to dobré uvidíš

já celej den proležela ale jeto ještě horší 😖, mám strach o malinkou a by jí to nějak neublížilo 😒

endie
25. zář 2009

dan\. je ty se máš taky bych to chtěla takhle dopředu vědět 😉 a zrovna v můj termín 😀

dandulka1
25. zář 2009

endie - nebylo by lepší zajet k doktorovi?

dandulka1
25. zář 2009

endie - víš jak ty dny budou ted dlouhý 🙂 to se potáhne.... ale jsem ráda. Budu klidnější.

endie
25. zář 2009

to ti věřím že se to potáhne jak smrad 😠 🙂 , zajdu si dát teplou vanu a uvidíme ráno a jestli se nebudu cítit tak jedem na pohotovost

endie
25. zář 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... to je krásná princeznička 😵 😵 už se teším an tu svojí až ji budu taky strojit 😀

dandulka1
25. zář 2009

Bude to lepší, abys na malou nepřenesla nějakou infekci a hlavně kdybys začala rodit tak potřebuješ mít sílu a být zdravá a nebrat léky, mimoušům pak mlíko nechutná a je škoda abys nekojila. Je krásná.... najednou si to neumím představit že už tu za 14 dní bude 🙂

dandulka1
25. zář 2009

Já ti mám hadrů, panimáma se smála že budu pořád po návštěvách aby vše užila. Dneska jsem objednala chůvičky a už mám vše. Dneska jsem říkala že se těším až za 14 dní začnu oblíkat něco jiného, už i ta noční košile nebude škrtit 🙂
Holky jedna rada z vl.zkušenosti, poradil mi to tenkrát primář - ihned po porodu co nejčastěji ležet na břiše podloženým polštářem a při chůzi nechodit shrbená a zatahovat břicho. Už z porodnice jsem ho měla po 14 dnech úplně plochý.

berryl
25. zář 2009

Dan to je super sice se to potáhne, ale aspoň víš kdy to asi bude a že to bude císařem :o)

Endišku raději si zajeď Dan má pravdu!!!

nika
autor
25. zář 2009

dan tak to je něco třeba budeš první z nás. ty jo.

je na spaní na břiše se těším, břicho posiluji a zatahovala jesm donedávna odlehčovalo mi to zádům je fakt že se zvednu i přímo z postele přes břicho. snad to bude pak znát.

endie já být tebou tak taky zajdu, nechat se zkotrolovat, malou taky, uvidíš co ti řeknou, třeba daj nějaké léky co můžeš ani 🙂

nika
autor
25. zář 2009

achj mne dneska pálí žáha 🙂 dlouho to tu nebylo.

berryl
25. zář 2009

já to pálení žáhy fakt neznám, Niki a co nějaké pastilky nepomohly by?

verusinek
25. zář 2009

Krásný večer těhulinky 🙂

nika
autor
25. zář 2009

asi jo ael nechi je brát, dám si nealkoholické pivo, to bude lepší.

nika
autor
25. zář 2009

čus veru 🙂

nika
autor
25. zář 2009

se nedivím, dostávám dneska kopanečky jen a jen do žaludku 🙂

verusinek
25. zář 2009

Niky koukám, že nás trápí stejná věc, taky mne pálí žáha, ale já to mám z pizzy, ale přežiju to, byla výborná 😀

nika
autor
25. zář 2009

já ze smaženého květáku s bramborem .-) hlavně že víme počem, ty jo ta pizza už včera berrryl dělala chutě, asi v neděli, nebo nevm kdy si objednám.

nika
autor
25. zář 2009

tak mám sbaleno na hory, zítra ráno vyrážím 🙂 snad budu dobře spinkat abych měla energii.

dandulka1
25. zář 2009

Mě pálela ráno po chlebu se sýrem. A taky dost. Ale pryč jsou ty zlé časy kdy mě pálela i týden v kuse 🙂
Pizzu bych si taky dala. Nevím co vařit zítra když jsme doma všichni 😒

nika
autor
25. zář 2009

berryl hříčka přírody,

nika
autor
25. zář 2009

dan objednej pizzu, nebo ji udělej.

já bud mít zítra guláš, a pak na výběr smaženici s hříbky nebo grilované maso, teda které u mne vyhrává, a hlavně se o mne postará moje maminka, se mám co.

berryl
25. zář 2009

já jsem si dneska taky dala brambory a květák Niki :o)
teď jím tuňáka v rajčatové omáčce a piju maliník

no zítra to vidím na kuřecí maso s broskvý, sýrem a brambory to už jsme dlouho neměli a v neděli nějaké těstoviny

nika
autor
25. zář 2009

je maliník tež bych měla uvařit, ty dva dávám denně hravě, na třetí něják zapomínám 🙂

já si nedám asi nic, na tu žáhu, ach jo.