II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

endie
28. zář 2009

kamošku mám v záloýe ale 13.tého mi odléta za na měsíc do Švédska, dneska bylo moc pěkně a malá se taky vrni, kope, dovádí to bude tím že za chvilku bude úplněk 😀 a to se prý dobře rodí 😀

verusinek
28. zář 2009

Berryl, no dneska bylo úžasně, mohlo by to ještě chvilku vydržet.... tak šup odpočívat ať jsi zítra fit😉

berryl
28. zář 2009

endie fakt? No možná na tom něco bude, už bych byla rada,kdyby bylo zítra a hlavně lépe. Tak uvidíš nějak to dopadne. Já kdyz ležela s tím krvácením na porodním. Tak se mnou na pokoji byla maminka,2dny ji nechali trápit a nakonec ráno mudr řekl,že to půjde jeste ten den císařem a at zavolá manžela tak na 14h,tak volala M a čekala. No a najednou sestra přišla ve 12h že půjde už teď,že mají volné místo a mudr pak chtějí jít na oběd. No a šla,byla nešťastná,protože to M neměl šanci stihnout hned ji odvezli,ale na druhou stranu se tam 2dny trápila a byla rada,že to už bude mit za sebou. M přišl půl hodiny po porodu. Pak mi psala,že jsou hlavně rádi,že to mají za sebou a že je malý ok

berryl
28. zář 2009

nějak to dopadne a možná tam nakonec manžel bude!

petule83
28. zář 2009

Ahoj holky,taky my měli dneska poslední opékání párků u švagrové 🙂 Malý se taky dneska šíleně vrtí.Noc byla opět ukrutná,v poslední době už to nejsou v noci jen kyčle,ale rovnou celé nohy a zadek,mám úplné křeče 🙄 Se zcvoknu než porodím 😢

Endie teda ty máš ale pech s tím manžílkem ☹ Si nedovedu představit,že by tam ten můj nebyl se mnou 😖 Ale on přece na to dostane volno né?Jako že na to má právo,ne?Jinak asi fakt nějakou tu kámošku,ale jestli letí pryč,to je zas na prd 😖 Hele tak 13.října už taky můžu rodit,tak já půjdu s tebou a budem rodit spolu 😀 A to že manžel zapoměl na výročí neřeš,já snad neměla ještě žádného chlapa,který by nezapoměl anebo se rovnou na to nevyprd 😠 Chlapi no... 😝

endie
28. zář 2009

má sice v práci nahkášené že budu rodit ale pokud bude na směně tak jí musí dodělat a pak zamnou může přijet a pak dostane 3 dny volno možná pokud bude dostatek lidí, takže asi tak 😒 . Peti super 😀 akorát že rodíme každá jinde 😀

dandulka1
28. zář 2009

Ahoj holky.....
berryl - jsem ráda že o tom píšeš, už jsem chtěla psát tobě nebo petul jak vám je, protože většinou máme stejné problémy, já už trpím 4 dny, hrozný bolesti a mimoto se malá nějak šprajcuje takže mě to bolí zárověn i dole i pod žebrama, jsem z toho otrávená. Včera jsem měla 20 minut takový bolesti že jsem se nemohla hnout a myslela jsem že 100% pojedeme. Pořád mě bolí podbřišek a dost a co se týká síly tak jí už nemám. Chodím si lehnout po obědě a kolem 5-6 se mi chce zas a nebaví mě žádná práce.

Petr mi udělal foch do přebalováku tak jsem vše uložila a vybalila, vyžehlila jsem 2 várky a 1 pověsila a na víc sem neměla sílu. Vůbec tohle u kluka neznám. Je znát že jsem o 10 let starší. V noci o břichu vůbec nevím a boky už nebolí ale často se budím a přemlouvám se ke spánku.

berryl
28. zář 2009

dan já mám problém se v noci překulít ze strany na stranu,protože u toho malého vždy nějak zmacknu a mu to není příjemné a dá mi to najevo. Nekope,ale tlačí o žebrech nemluvím. Cesta autem pro mě dneska byla utrpením. Dan takhle jsem si těhotenství nepředstavovala :o) člověk vidí jen to miminko,ale to co je kolem ho nenapadne,tak jako mě. Navíc mým kamarádkám nebylo žádné zle,pořád někde lítaly a já si připadám nemožná a pořád si stěžující :(

verusinek
28. zář 2009

Holky vy mě tím jak vás vše bolí tak děsíte, co mě ještě čeká 😖 😖

petule83
28. zář 2009

Dandulko,už to máš za pár,to už vydrž! 😉 Za chvilku budeš mít Elišku u sebe 😉 Mě naštěstí teďka Tomáš pomáhá úplně se vším,fakt šikovný 🙂 Mě teď nejvíc trápí v noci ty křeče v nohou a přes den se mi blbě chodí a někdy když se vyčůrám,tak mě pak dost bolí břicho 😝

Endie,tak snad mu to vyjde,protože to jsem nedomyslela,že rodíme obě jinde 😀

Týnko představ si,že pod naším barákem asi 200m od nás jsou nové domky a tam je jedna pediatrička,tak se jí jdu zítra zeptat,jestli by nás vzala.To bych měla co by kamenem dohodil 😅 Snad to vyjde 😉

berryl
28. zář 2009

petul to bys měla super! Budu držet palec at Ti to vyjde. Radimek se na mě dneska díval a tak láskyplně mi řekl,Ty vypadás fakt hrozně,Tobě asi není fakt dobře :o) pak si ke mě lehnul a hladil mě. Já mám často břicho jako kámen a přijde mi,že ho už neunesu. No já už bych chtěla rodit hned teď a mit radeji práci s malým než tohle šílené čekání. Navíc kolikrát neudržím moc občas vytok já tu plodovou vodu ani nepoznám :(

berryl
28. zář 2009

jen mi každý říká,že jeste rodit určo nebudu,že mám břicho moc nahoře,ale já si myslím,že to o tom není,třeba mi ani dolů nespadne! Co myslíte. Jo a kdyz někomu řeknu,že už budu rodit tak mi nevěří a odhadují mě tak na 6m tak to potěší. Jinak mi je kolikrát do breku.jak už nemůžu. Jak jsem ze všeho hned unavená,bez síly tak jak píše Dan.

petule83
28. zář 2009

Já už chci taky Vojtu u sebe 😨 Vydrž drahá se mnou do 13.10.a rodíme spolu 😀 No nic holky,fičím,bude holení,zítra je doktor,tak ať se mi tam nemusí prořezávat motorovkou 😀 Pa a hezky se vyspinkejte a ať vám všem zítra dobře dopadnou kontroly! 😉 Já tady budu až večer.papapapa

verusinek
28. zář 2009

peeti dobrou noc a ať ti zítra kontrola dopadne dobře 😉

berryl
28. zář 2009

ty motorovko jedna 🙂 zase tak hrozné to nebude,ale taky jsem dneska holila,stále sama bez zrcadla 🙂)) jeste to zvládám. Tak zítra holky pa a dobrou všem.

verusinek
28. zář 2009

berryl dobrou hezky se vyspěte 🙂

berryl
28. zář 2009

veru taky a děkujeme

berryl
28. zář 2009

no já asi jen tak neusnu :(

dandulka1
29. zář 2009

Hezké ráno.....
V noci jsem se převalovala a od půl 5 do 6 jsem čuměla. Pak jsem usnula a v 6.40 zvonil budík. ☹ Vypravila jsem kluka a půjdu si lehnout, jsem úplně vyřízená.

Týnko - jsem na tom fakt stejně ale už sem si nechtěla stěžovat. Tady v okolí taky nikomu v těhu nic nebylo, jen já jsem exot. Připadám si před nima úplně nemožná, že neumím ani odnosit dítě. O to víc když poslouchám že žádný břicho nemám. Ale to co cítím, jak to bolí, pne, tlačí to nikdo nechápe. Aspoň že mám vás. Včera se Petr taky zarazil když jsem vylezla ven, poznal že je mi blbě. Jen jsem snídala, celý den mi bylo zle od žaludku.

Chtěla bych dnes k holiči, mám to přerostlý, tak uvidím jestli bude mít čas. Kluka pro změnu bolí v krku, tak jsem mu nasadila léky na imunitu a budu doufat že se mu to nerozjede.

Jdu zalehnout, jsem hotová.

berryl
29. zář 2009

dobré ráno Dan, právě jsem vstala noc byla všelijaká,ale na to jaká byla tak se dala,už byly i horší! Dala jsem si buchtu od maminky a v 9h vyrazím k mudr. No jo každé těhu je jiné a my ho zrovna nemáme pohodove! Ale pořád si říkám už to bude už to bude! 🙂 tak at je dneska lépe, mě celou noc bolely kříže,tak snad jsem si to vybrala a pres den to bude ok

adellaide03
29. zář 2009

AHoj holky,
u mě noc celkem v pohodě, ale už mán taky ze všeho takové divné nálady, jsem unavená a nic mě nebaví.Už bych taky chtěla mít mimi u sebe.
Jinak přeju všem úspěšné kontroly. já jdu zítra.

dandulka1
29. zář 2009

tak jsem se s julčou vyspala. Do půl 10!
Holky čekám na vaše zprávy z poradny, já jdu na poslední v pátek.
Adel - já tě chápu, už mě nebaví ani domácí práce. Nikdy jsem se neuměla válet u televize a ted to dokážu a to jí mám vyplou, jen ležím a čučím a přemýšlím.

V 1 mám být u holiče, tak pak pojedu rovnou nakoupit, to budu vyřízená.

Týnko - volala jsem na t-mobile kvůli tomu netu přes telefon, tak mi nabídl nějaký balíček na měsíc zdarma ale vypadl jim net tak mi ještě zavolá. To by bylo super. Doufám že se to naučím abych s vámi mohla komunikovat.

dandulka1
29. zář 2009

bleška - tak co, jak to zvládáš? Ptala ses na mastičku - ještě žádnou nemám, musím se poptat v lékárně, už si nepamatuju co jsem používala při klukovi. Tak mě napadá, psala jsi že kojíš hodinu, to ale není něco v pořádku, kojit se má 15-20 minut a dítěti to musí stačit. Já se takhle mordovala s klukem a po 14 dnech mi řekli že to je špatně, že mám slabé mlíko. Neptala ses na to?

nika
autor
29. zář 2009

dan ahojki,
tak já jsem zpět od Mudra. vše ok, mimi bylo na utz super, průtoky taky, placenta ok, plodovky dost, takže paráda, znovu zase v po a domluvit se na monitor do porodky.
jejda ono to tak utíká.

ok jdu vyvařovat papa

dandulka1
29. zář 2009

Nika - to jsem ráda. Já jdu na monitor v pátek a pak v úterý na kontrolní utz do nemocnice k tomu dr.co mi bude dělat císaře.

berryl
29. zář 2009

ahoj holky, u nás taky vše ok, natočil mi ozvy,pak ultrazvuk. Přibrala jsem 2kg :o) tak už mám 10kg,to je z toho jak se teď málo hybu. Vrtat se ve mě bude az ve středu. Jinak jsem chtěla vědět váhu orientačně a mudr měřil rukou a to říkal,že 3kg jeste nemá a pak měřil ultrazvukem a tam bylo 2700,- ale prý to je orientační. Dan super s tím internetem,hlavně budes v kontaktu. Jo a co maminka?

adellaide03
29. zář 2009

Holky gratulace ke kontrolám.

berryl
29. zář 2009

adél díky Ty jdeš zítra co? No je to,ale fuska jet az do centra a zase zpátky.

petule83
29. zář 2009

Ahoooj,gratuluji ke kontrolám! 😀 My fičíme za chvilku,tak držte palečky a večer napíšu 😉 A hurááááááá máme pediatra 😀 Ráno jsem tam byla a samozřejmě nás paní doktorka vezme a hned po návratu z porodnice se na nás příjde mrknout domů.Má to jen do vedlejšího baráku,200m,což je supr 😀 Teda ale holky než jsem k ní došla(i ten kousek),myslela jsem že porodím 😝 Já ho úplně cítím jak mi tlačí dolů,nemůžu dát pořádně nohy k sobě 😝 Tak já zase letím 😀 papa a hezký den zlatíčka moje 🙂

adellaide03
29. zář 2009

Berr ano já mám kontrolu zítra.
Petul gratulace k pediatrovi.