II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

kaleilah
30. zář 2009

endie, já jsem taky bledule a nosim nejradši černou, jen v těhu se mi rychle vymeje, mívám to takový vyblitý do šeda tak jsem dala tmavě hnědou, ale jinak ti tmavá bude moc slušet 🙂 🙂

berryl
30. zář 2009

endie Tobě sluší prostě obojí 😲

endie
30. zář 2009

tak já dám tmavou a kdyby něco tak hodím melír a hotovo, přinejhorším se mě malá lekne a vyleze 😀

kaleilah
30. zář 2009

endie a budeš dávat hnědou nebo černou? mě na černý vadí že nejde přebarvit 😒

endie
30. zář 2009

mamka mi koupila tmavě hnědou, jsem zvědavá jak to chytne na ten melír abych nakonec nebyla zrzavá 😀

berryl
30. zář 2009

tak uvidíš
tož z nás se už smaží bramboráky 😝

nika
autor
30. zář 2009

ty jo vy jste ukacané 🙂

berryl
30. zář 2009

holky psala mi bleska,mám Vás od ní moc pozdravovat. Bohužel dneska byla u lékaře a vyfasovala antibiotika. Má opět zánět v prsu,tak chudácek leží.

nika
autor
30. zář 2009

berr ach jo, to je mi líto ☹
jinak co jsi napsala bylo pěkné berr před tím.

já se rozhodla že nasmažím řízky do mražáku, pro případ pobytu v porodnici ať tu ten můj chlap neumře hlady. a uvažuji co ještě navařit a zamrazit, co by bylo dobné.

berryl
30. zář 2009

holky jsem tak jsem vlastně pár hodin dneska pochodila venku a teď se tu trápím, musela jsem si dát vanu, nemůže skoro chodit jak mě to všechno bolí au au 😖

nika
autor
30. zář 2009

berryl no jo, ztrácíme energii, co.

berryl
30. zář 2009

ani nemluv, jsem bez energie a úplně vyčerpaná ☹

nika
autor
30. zář 2009

a to ji teprve tolik budeme potřebovat .-)

verusinek
30. zář 2009

Krásný podvečer holky 🙂

dandulka1
30. zář 2009

Holky jsem hotová. Mám tak hrozné bolení podbřiška a tlak v žebrech, mám pocit že se mi žebra otáčí ven. Jsem otrávená a chce se mi brečet. Byla jsem pro kluka ve škole a nakoupit a nemám na nic sílu. ☹ Špatně se mi i dýchá. Mám pocit že mě dneska dofoukli pumpičkou.

nika - zmrazuješ opečené řízky??? To slyším poprvé.

Týnko - to byl vůl od toho t-mobile, nakonec z něj vylezlo že mi může službu aktivovat ale že neví jestli to bude fungovat. A prý to nejde do každého telefonu. Jestli můžeš, napiš mi do meilu nebo ip tvoje tel.číslo a já se z nemocnice ozvu tobě.

dandulka1
30. zář 2009

nika - ještě že jsi takový optimista, normálně ti musím poděkovat že tě tu máme 😅

nika
autor
30. zář 2009

dan nepovídej 🙂 vždyť je to tak, ale pak budeme plné enrgie z miminek.
k těm řízkům, jsou zmrazit i osmažené v klidu se to dá i jíst., ael ne já to blbě napsala. vzhledem k tomu že zítra půjdu k chlapovi do práce donést nějaké věci a oni tam pak posílaj za nimi na služebku auto tak jsem osmažila jemu, do mražáku šly jen obalené.

nika
autor
30. zář 2009

ahojki veru 🙂

berryl
30. zář 2009

no musíš mít tel který umí interner, jaký máš mobil značku?
vidím, že jsme na tom stejně, mi se zdá, že mi malý prostě tlačí dolů a ty moje kosti to nemůžou zvládnout

verusinek
30. zář 2009

No jen k tomu sednu tak zase odcházím 😅 , jdeme se projít, tak zatím pa

nika
autor
30. zář 2009

ten tvůj chlap tě nenechá napokoji co veru, pak se ozvi a pozor je brzo tma tak ať nezabloudíte. 😀

dandulka1
30. zář 2009

berryl - já mám dneska pocit že se roztrhnu na všechny strany. Když si vzpomenu že sousedka rodila ve 42.týdnu tak 😲
nika - aha, já myslela osmažené. Obalené bych jim taky mohla připravit. A možná rajskou jim udělám. Než půjdu tak chtějí salát a řízek kdybych náhodou pak neměla sílu až se vrátím 🙂

nika
autor
30. zář 2009

ještě si budou vymýšlet co.
hele dan i osmažené věci jsou mrazit, v klidu, já mám jen problém malého mražáku, takže musím pouvažovat co uvařím aby tam bylo místo na hotovky, mám tam hodně borůvek tak si asi upeču nějakou dobrotu.

dandulka1
30. zář 2009

Ted mi Petr volal ze školení tak jsme se o tom bavili a prý nemám vařit do mrazáku nic, že se o sebe postarají, že řízky umí taky obalit, tak mu říkám - ale ten bordel po tobě - tak prý to bude obalovat venku 🙂

dandulka1
30. zář 2009

Dneska jsem koupila bednu výborných jablek asi 13 kilo tak mi to chudáci rodiče vynosily, zedník mi vynosil nákup z auta, no jsem nepoužitelná .....

nika
autor
30. zář 2009

ty jo, to by mi taky chlap řekl, ale má smůlu. nebo by mi řekl že si zajde do hospody nebo k našim - že se o něj moje mamka postará.

ale já to beru že nachystám i na potom, jak se vrátím abych toho neměla toliko.

nika
autor
30. zář 2009

dan ale hlavně že ti má kdo pomoci, to já se stím tahám sama, do 3,5 patra, vždy mám dvě tašky s malým nákladem a jdu i 3x. ale funím u toho děs.

nika
autor
30. zář 2009

tak u nás je krásný západ slunka, už jen červánky, ale jinak na J, V, i sever jsou mraky ☹

jinak zítra už je říjen, holky, kdo to tu povídal že to utíká 🙂

petule83
30. zář 2009

Hojte holky 🙂 Endie tak kdy budeš barvit,uvidím tě zítra? 🙂
Holky tak na to já kašlu,starat se ještě,jestli chlap má co jíst když budu v porodnici.Buď si uvaří,nebo si zajde na oběd.Nemohoucí není.

Nikuš to je ale šílené,jak vše taháš sama 😠