II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

verusinek
30. zář 2009

dan dobrou a hezky se vyspěte....
Niky 😀

nika
autor
30. zář 2009

i takové živiny jsou potřeba veru. v klidu.

verusinek
30. zář 2009

No nevím nevím, ale myslím, že toho dnes dostal prďola už dost....
Jinak teda příští týden ve čtvrtek se jdeme nechat vyfotit s pupíkem 😵

nika
autor
30. zář 2009

je to se těším an fotečky, dáš sem nebo pošleš na email?

já měla právě tel s manžílkem, chytl z toho deště a práce venku rýmu, tak snad než se vrátí bude ok, jinak ho doma nechci.

verusinek
30. zář 2009

Niky určitě pošlu, nebo hodím sem... no snad budou pěkný, paní fotografku neznám, takže uvidíme..... ale snad se povedou.....
No koukám, že to řádí všude, mýho manžílka zase bolí v krku od včera, tak snad to taky nechytnu 😒

nika
autor
30. zář 2009

určitě budou, neboj 🙂

no právě já bacily nechci ani vidět, už tak porod nebude sranda,a k tomu třeba rýmy, hm, nevím nevím.

endie
30. zář 2009

vy baby ukecanéé 😀

nika
autor
30. zář 2009

čau čau kde se flákáš endie 🙂 to nejen my koukni na odpolende to byl nářez tady 🙂

verusinek
30. zář 2009

Niky no právě, jsem taky říkala, že udejchat to nebude sranda a natož s rýmou, ale snad se z toho vyhrabe, poctivě do sebe láduje vitamínky a koupil si nějaký dvoje prášky, tak snad to bude ok....
ahojda endie 🙂

endie
30. zář 2009

tatík řádil na notasu a dostala jsem se k němu až ted 😀 , jsem si dala teplou vanu a ted do mě buší ta moje láska, 🙂

nika
autor
30. zář 2009

no právě, endie a co ty už jsi zdravá?

endie
30. zář 2009

veru taky rýma, já taky chřipkuju ale ta rýma děs nemužu se jí zbavit 😠

endie
30. zář 2009

mě jě horko jak blázen naší topí v krbu a já tady padnu horkem 😝

nika
autor
30. zář 2009

a použvíváš něco, já jak jsem byla čerstvě těhu jsem se nakazila v práci, a tak jsem stříkala do nosu vincentku a prolívala se čaji, to mne zachránilo hodně ležela a za 4 dny byla jak rybička bez rýmy.

verusinek
30. zář 2009

no taky přemýšlím jestli nepůjdu do vany, začínám cítit břicho, jak kdybych měla ms a není to nic moc příjemnýho, tak to třeba teplym rozeženu 😒 Náš prcek je taky teďka nějakej akční, asi pomáhá indianu Jonesovi 😀

nika
autor
30. zář 2009

i naše hodina je tato, kopanečky stojí za to, ale je to superní, jinak naše mimi nělo dneska asi 3x škytavku chudáček.

endie
30. zář 2009

vincentku mám taky ale nempomáhá takže normálně olynth stříkám a čajíčkuju přímo čaje na chřipku

nika
autor
30. zář 2009

ty jo to já větrám o 106, pořád otevřené okna. v ložnici pořád, jsem zvědavá jak budu spát s miminkem, my byli zvyklí mít v ložnici jen 17 stupnů a méně. no bude to boj a přizpůsobení.

verusinek
30. zář 2009

Endie chuděro, já naštěstí ťuk ťuk zatím nic nechytla.... teda ani tu rýmu.....
Niky já jim mraky mraky ovoce a čajíky raději piju s ním, když dělám jemu udělám i sobě, no uvidíme snad se mě to nechytne

nika
autor
30. zář 2009

tak já se prolívala kalsickým ranním od picwiku s medem a citronem - ael toho jsem si dávala šílené dávky, i celj an půl litru. 😀

nika
autor
30. zář 2009

veru uvidíš že ne,
upaluj do vany jestli jsi unavená, já začínám taky cítit unavu, dneska asi budu spát u telky, necce se mi do ložnice samotné 🙂

ty endie ať jsi brzo ok.

endie
30. zář 2009

taky pujdu dělat hají nahoru do pokoje a otevřu si okno jinak padnu, jo a mamina jde semnou k porodu se jí mě zželelo 😀

nika
autor
30. zář 2009

fakt endie, ty jo troufá si, nebo teda troufáš si ty ji tammít? zvládneš to s ní? já vím že jsme se o tom bavily, ta jo.
klobouk dolů, vlastně odejít může kdykoliv, jejda třeba si toho vyslechne 🙂

ale je fakt že koelgyně byla taky s dcerou a říkala kdyby mohla tak by rodila taky se svou mamkou. říkal to i Dr. co ji rodil, že kdyby měl být ženská tak chce k porodu jen a jen maminku, ta nás zná nejlíp a má nás nejraději.

nika
autor
30. zář 2009

tak dobrou holky, i já jdu do vany a pak na kutě. papa krásnou dobrou noc a zítra nezapomeňte už je říjen a by budeme mít ty naše uzlíčky štěstí u sebe. papapap

endie
30. zář 2009

nechci tam být sama, no ale co vím že ta semnou zamete hned když budu zbytečně hysterčit, u samotnho porodu být nemusí ale než příjde na věc tak at mám podporu

endie
30. zář 2009

papapapapa

nika
autor
30. zář 2009

to určitě, hysterčit nebudeš neboj, jsou tam skvělé porodní asistentky, pokud budeš mít ut naši co nás má v kurzu tak uvidíš bude to ok. všechyn to budeme mít ok, a zvládme to na 1 s x - to má být hnězdička. 🙂

verusinek
30. zář 2009

Tak holky dobrou noc, já jdu do vany a pak se natáhnu k manžílkovi na gauč a budem koukat na telku..... a zítra už je říjen, to je strašné, jak to uteklo, ale zároveň nejkrásnější měsíc v tomhle roce 😵 😵 😵

berryl
1. říj 2009

ahoj holky a máme tady dlouho očekávaný říjen! Juj to tak rychle uteklo. Jsem rada,že Vás mám!

endie
1. říj 2009

dobré ranko sluníčka
říjen se hlásí ale moje dítě se nehlásí na svět sakra 😀