II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

endie
1. říj 2009

taky hlásím ale telofon, kamarádka volala jestli už 😀

nika
autor
1. říj 2009

počkejte teď to bude na denním pořádku. 😎

endie
1. říj 2009

mě stačí že sotva ráno vstanu tak tatík jestli dneska pojedem 😠 to vždycky zakřikne a pak že nerodím, to dělá asi naschvál 😀

nika
autor
1. říj 2009

tak mu zítra řekni že jo, uvidíš tu srandu 🙂

endie
1. říj 2009

no a šlehne to sním 😀 😀

nika
autor
1. říj 2009

nebo nešlehne, ale nemá prudit, no.

jé mi se blíží chlap k domovu 🙂

berryl
1. říj 2009

no mi taky dneska už volali a zjišťovali stát, jinak mám zravku pořád něco jim,v podstatě mám celý den plnou pusu, Rada se mi směje, že malý bude mit 5kg :(

endie
1. říj 2009

nebude neboj, si myslím že budeš mít malého tak do 3,5 kg max

nika
autor
1. říj 2009

berryl to je fjan že ti chutná

dandulka1
1. říj 2009

Taky mám pocit že celý den něco jím. Odpol.jsem odvezla kluka na fotbal a zase mě chytli ty příšerný bolesti že jsem nemohla chodit. Už to přešlo ale asi až po 1,5 hodině. Jdu do postele, dávají mi VKVéčka. Zítra jdu do poslední poradny tak jsem zvědavá. Papa holčiny, hezký večer.

berryl
1. říj 2009

dan příjemnou noc! Já jim milku dostala jsem chuť na sladké wau

nika
autor
1. říj 2009

dan pěkný večer.

berryl
2. říj 2009

dobré ranko děvčata, konečně pátek! Vždy se těším,protože mi ten víkend díky Rádovi rychleji uteče 🙂 a zase budeme o něco blíže prckovi

berryl
2. říj 2009

sal kde jsi holka?

berryl
2. říj 2009

ty jo narodili takové hubené miminka co?
to je tabulka z oktoberek

http://www.oktobrovky2009.host.sk/

berryl
2. říj 2009

já píšu jako debil, chtěla jsem Vám napsat ať se podíváte na váhu miminek, že jsou takové drobné :o)

berryl
2. říj 2009

tak na tom ujíždím, Ríša od rána nic jiného neposlouchá .o)

https://www.youtube.com/watch?v=9KPUU-t28lg
berryl
2. říj 2009

holky snad nerodíte 😲 😲 😲

dandulka1
2. říj 2009

ahoj, nene, jen jsem uklízela a myla si hlavu, jinak jsem vás dočítala už v půl 8. Za hodku jedu do poradny. Nechala jsem v obýváku otevřený pytel s kočkolitem a ta pinda malá si v tom v noci hrála tak musím vysávat. Mám zas ty tlaky dolů jako když potřebuju na velkou ☹ a v noci mě zbudila bolest v ...nevím jak to napsat... uvnitř, jak když mě někdo znásilnuje.

dandulka1
2. říj 2009

Připravila jsem autosedačku, nandala do ní fusak a zabalenou kombinézku, tak jsem se kochala 🙂 a pohoupala jsem si jí 🙂

berryl
2. říj 2009

Ahoj Dan, já měla příjemnou noc a dneska se cítím podezřele dobře, raději to hned zaťukám 😅
já právě malému nachystala věci do porodnice co nám R donese, no povím Ti bylo to na dlouho jsem vůbec nevěděla co zbalit :o)

tak ať ti dobře dopadne poradna a pohlaď tu svoji berušku přes bříško

jinak šikovná kočička 😀

berryl
2. říj 2009

jinak blešce už je o něco lépe, ale v nocí prý propotila 3 noč. košile bobek 😕

petule83
2. říj 2009

Ahojte,já jsem zase šípková růža 😀 V noci se budím,pak v šest snídám a v sedm zase usínám,no jsem úplně mimo 😝 Jak se máte?Nikdo nerodí? 🙂

Chudák bleška,ta si to taky pěkně vybírá teda 😖 Tak že zdravíme a moc na ni myslíme 😉

Dan já mám taky pořád pocit,že mě někdo znásilňuje a ono nic 😖 😀

verusinek
2. říj 2009

Krásné skoropoledne...
chudák bleška, ta si to teda užívá ☹
Petul no hlavně jestli jsi se dospala 😉

petule83
2. říj 2009

Týnko krásná hudba,Vojta už taky poslouchá 😀

petule83
2. říj 2009

Ahoj Verus,no spíš mám pocit,že dneska jsem nějaká přespaná 😝 Jak se máš? 🙂

berryl
2. říj 2009

:o) ty šípková růženko
blešce vzkážu

berryl
2. říj 2009

já mám zase uklízecí syndrom, udělalo se mi hezky a předělávám opět skříň 😲

petule83
2. říj 2009

To máš hnízdící instinkt 😀

verusinek
2. říj 2009

Berryl no to já včera dostala nějakou uklízecí náladu a pak zybtek odpoledne jsem ležel na gauči, jak kdybych právě uběhla maraton 😀
Peti tak to je dobře, lepší přespalá, než nevyspalá 😉 Mám se fajn, doprala jsem povlečení pro prcka, teda zatím jen jedno, měla jsem strach co se stane s mantinelem, ale vypadá to že přežil 😀 ... takže tam hodim další a už je vše čisťoučké, voňavé a přichystané pro malýho, teda ještě mu dneska odpoledne zabalim tašku, co pak přiveze manžílek až pojedem domů.....