II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
15. kvě 2009

dan dobrou 🙂

nika
autor
15. kvě 2009

endie to bylo na to moje?

endie
15. kvě 2009

jo jona o tvoje, mě se to líbí ale píše tam že ty body jsou už opotřebovanější ale zase na doma nebo pod něco se to bude hodit

nika
autor
15. kvě 2009
endie
15. kvě 2009

ty jo super, moc pěkné, kde vy na to chodíte holky to není možné fakt 😀

nika
autor
15. kvě 2009

právě endie, to stačí, na doma stejně toho potřebuješ mraky, kukala jsem že jste to tu řešily. švagrová vždy říkala, měj toho na dvě pračky - tolik aby když dáš jednu prát a než uschne a vyžehlíš ať máš do čeho oblíkat.

nika
autor
15. kvě 2009

endie kde na mmb. zadím a kukám a to na to mám jen večer. být doma tak se nedoplatím
😀

berryl
15. kvě 2009

niky mi se nic neukázalo 😒

endie
15. kvě 2009

mě vůbec nedošlo že toho potřebuješ tolik fakt, jsem myslela tak od každého 10 kousků a je ale asi budu muset ještě na bazarku najít nějaké dupky atd a doma

nika
autor
15. kvě 2009

asi proto že jsem to objednala, dám to sem znovu

nika
autor
15. kvě 2009
endie
15. kvě 2009

no nic děvčatka jdu hodit sprchu a hají, mě jte se fajn a pěkné sny

berryl
15. kvě 2009

endie dobrou

nika
autor
15. kvě 2009

endie ahojki, zítra pěkně nakup, třeba se potkáme pa

nika
autor
16. kvě 2009

ahojki holky, tak jsem nikam nejela, teď vyrážím na nákup - doplnění lednice a pak budu chystat nějaké věci na odpolední oslavy narozeniny známých

dandulka1
16. kvě 2009

Hezkou sobotu holčiny, jak jste se vyspali? Já nějak mizerně, břicho mě pobolívalo a každou chvilku jsem byla vzhůru. Taky je vám pořád teplo? Kolem 5 měsíce to tak má být návaly tepla, tak jsem tabulková 🙂

Holky já jsem otevřela ty odkazy a nic se mi neukázalo, jen hlavní strana MMB. ☹ niko zkopíruj si fotky do alba toho co jsi koupila, taky jsem zvědavá.

Dneska má manža ve škole těžkou zkoušku a miluje ptáčky tak mu je jdu uvařit. Zadělám do pekárny na knedlíky a jdu vařit.

dandulka1
16. kvě 2009

Holky jestli scháníte koj.podprsenku, včera mi přišly, vyhrála jsem jí v aukci a požádala jsem o 2 kusy za výherní cenu, mám jí vypranou a na sobě a je supr. Bavlněná a pohodlná. http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3287872

endie
16. kvě 2009

ahojík děvčata já byla v tom kulturáku a meme postýlku i s matrací za 800,- matrace je kokos molitan pohanka, je uplně nová značka Radek paní jí prodava protože malej v tom nechce spinkat a pak jsem si něco málo nakoupila nějaké hadříky a plynky látkové 10 kusu za 180,-

berryl
16. kvě 2009

ahoj holky,
Dan manželovi držím palec, já jsem se vyspala, ale teď jsem dolámaná jako bych celou noc nespala, vždycky dopoledne jsem hotová a ty kruhy pod očima no hrůza

Endie to je perfektní cena, pak dej foto do alba

já tu měla rodiče, mamča říkala, že jsem byla hodně dlouhá a tak mi hned dávala velikost 74 😅 hm tak nevím snad využiju pro prcka i tu 56 co jsem koupila :o)

sluniiitkooo
16. kvě 2009

Ahoj holky,
jelikož jste mnohem dál jak já chtěla bych se vás zeptat. Od počátku těhu jsem měla slabé bolesti v podbříšku. Dr. říkala, že je to známka růstu plodu, ale už dva dny žádné bolesti nemám jsem v 5.-6.tt a bojím se, že se růst mimča zastavil ( jiné příznaky těhu jsem neměla). A do kontroly je daleko ☹ Moc díky za odpověď

endie
16. kvě 2009

už je tam postýlka 😀

endie
16. kvě 2009

sluni neboj to bývá že občas bolí a pak nic

dandulka1
16. kvě 2009

sluni je to tak, mě třeba bolí břicho jednou za 3-4 dny.
endie ta je hezká !!!!!!! Zvláštní, vždycky jsem viděla jen špriclíky ale tohle je hezčí.

dandulka1
16. kvě 2009

berryl ta mikča nemá chybu !!!!!!!!!!!!!!!!!! hodila by se nám ktěm body a čepičce co jsem včera vyhrála 😉

sluniiitkooo
16. kvě 2009

endie díky za odpověď. Už jsem dvakrát potratila a máme za sebou několik IUI a 1. IVF a tak se hrozně bojím aby vše bylo OK

endie
16. kvě 2009

děkuji 😀

berryl
16. kvě 2009

sluni neboj já jsem to měla stejně někdy pobolíbalo pár dní v kuse jako bych měla dostat měsíčka a pak byl zase klid!!!

endie ta je parádní

já mám v albu novou mikču :o)

endie
16. kvě 2009

ta je žůžová 😵

berryl
16. kvě 2009

teď jsem ji vyhrala na aukci v aukru a hned i zaplatila příští týden dorazí, je i pro kluka i pro holčičku

dan poraď jaké velikosti kupovat???

endie
16. kvě 2009

sluni: uvidíš že do třetice všeho dobrého ot už výjde 😉