II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

dandulka1
3. říj 2009

kelly - tlak do podbříška a křeče jako když máš zácpu, ale velký, úplně se mi rosí čelo bolestí. Ale když sedím nebo ležím tak nic. Možná mě bolí srůsty po prvním císaři jak se malá tlačí dolů, už má přes 2,5 kila.

zuzac01
3. říj 2009

jojo Radimův děda měl v rodině asi čtvery dvojčata 🙂

tak kukněte na fotečky, jsem z nich hotová 😀 no nic, jdu něco ještě udělat, dokud to jde, střílí mi u kostrče jak blázen 😅

dandulka1
3. říj 2009

zuzac - fotky jsou náááádherný!

zuzac01
3. říj 2009

kujůů, holky loučím se, snad ještě zítra Vás pozdravím, dneska jdeme na barák oslavovat narozky, a zítra si uživám poslední den, budu snad jen odpočívat 😉

dandulka1
3. říj 2009

berryl - je jí líp, pomalu chodí ale s tím vozíkem jak se o něj opírá a tlačí ho, ale má pořád zvýšenou teplotu. Večer jí budu volat. 2 dny jsem se jí nedovolala tak jsem myslela že jí sebral tlf ale prý ho vypla, nebylo jí dobře. V úterý za ní naposledy jdu, leží 2 patra pod tím ultrazvukem tak to mám při cestě.

kelly1983
3. říj 2009

A byla jsi s tím u dr??

nika
autor
3. říj 2009

zuzi ahojki moc krásné fotečky, opravdu krásná památka na kluky v bříšku, 🙂 pozdrav chlapa od toho mojeho 🙂

a užij si den

dandulka1
3. říj 2009

kelly - jo, chodím na utz k doktorovi který mi bude dělat císaře, včera jsem byla v poradně a vše je v pořádku.

kelly1983
3. říj 2009

Aha tak to jo, tak hlavně že je vše v pořádku 🙂

ahoj nika

nika
autor
3. říj 2009

holky u nás je tak krásně, svítí slunko, fouká vítr akorát na pouštění draků 🙂

berryl
3. říj 2009

tak mi psala kamarádka, že Poruba má stop stav, prý jsou přeplnění, tak jde zkoušet další porodnici, to je fakt mazec co? tolik těhulek

zuzac01
3. říj 2009

tyy jo, tak to doufám, že na mě se to nevztahuje, když mám plánovaného císaře 😅 že by mě neměli potom kam uložit 😀

berryl
3. říj 2009

ne to ne s tím podle mě počítají, psala že tam mají snad 15 maminek 😲

kelly1983
3. říj 2009

zuzi ted koukám na tvůj a můj termín porodu, ty jsi 36tt a máš rodit 1.11 a já jsem 37 a mám rodit 4.11 není to nějaký divný?

zuzac01
3. říj 2009

snad jo

Kellly: no taky jsem se dívala 😀 co je to za zmatek 😅 já jsem dneska 35+6, 37tt začínám zítra. A termín mám od začátku 1.11., poslední MS byla 25.1.

kelly1983
3. říj 2009

zuzi to je teda divný, já začala 37 dnes a poslední MS 24.1 a víš kdy jsi asi otěhotněla,který den???

zuzac01
3. říj 2009

no přibližně 13.2. nebo 14.2.

kelly1983
3. říj 2009

no a mě řekl dr že jsem otěhotněla asi 9.2 - 10.2 tak já to teda nechápu, tím pádem jsem teda otěhotněla jako by až po tobě ne,když ty máš termín dřív??

zuzac01
3. říj 2009

no je to mazec s tou porodnicí stejně, že se musí zrovna malovat, když já mám rodit, vzali mě o týden dříve, normálně by mě vzali až 13.10. na toho císaře, ale malujou, tak to uděláme o týden dříve, no a stejně se tam už klukům asi nelíbí, tak mě to tak neštve jako předtím a nemám pocit, že je vytahuju moc brzo, asi by jsme ani nevydrželi déle, podle těch mojich bodanců v zadku 😀

zuzac01
3. říj 2009

no to asi jo, ty ale to je pár dnů, oni ani doktoři to tak přesně nemůžou poznat, si myslím teda......, jako doktorka to počítala tak, že se ptala, kdy jsem měla poslední ms a pak tam točila tím svým zázračným kolečkem a vyšlo ji datum 1.11. 😅

berryl
3. říj 2009

tak mají tam 15 maminek nad stav v té Porubě

zuzac01
3. říj 2009

ty vogo

slinka3
3. říj 2009

ahoj kocky chcem sa spytat je to pravda ked je placenta vpredu tak je to dievca a ked vzadu tak chalan? 🙂

zuzac01
3. říj 2009

slinka, tak to ti neporadím.

Hollky jdu se koupat, snad ještě vylezu z té vany 🙂

kelly1983
3. říj 2009

zuzi ale já jsem s přítelem spala jen toho 8.2 a 9.2 takže to nechápu jak jsem mohla otěhotnět pak, víš.

endie
3. říj 2009

zuzi krásné fotečky

endie
3. říj 2009

kelly spermie vydrží až 3dny v tobě když mají přáznivé podmínky takže jsi mohla otěhotnět klidně až 12- 😉

salikova
3. říj 2009

slinka: Myslím, že placenta na pohlaví nemá vůbec žádnej vliv... To asi bude spíš pověra (jakože když máš chuť na sladky, tak to bude holka)....)

zuzac: Pěkny fotečky! A taky sem se dívala na postýlky kluků a nádhera!!!!!

zuzac01
3. říj 2009

ty jo fakt? tak snad to nebudou nakonec dvě holky 🙂 ulítávám na sladkém už dost dlouho 🙂

kelly1983
3. říj 2009

endie jasně, ale to by pořád nevycházelo, když mám termín porodu později jako zuzka, víš. A já to počítala den oplodnění + 267 dní nebo jak to je a vyšlo mě to že když jsem otěhotněla jak říkal dr. toho cca 9.2 a k tomu + 267dní tak termín porodu je 4.11 takže kdybych otěhotněla teda později tak musím taky rodit později, to je logický ne?? nebo já už nevím.