II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
3. říj 2009

moje hodná mamka mi dneska dala dvoje bodynka pro mimouše, zelené a žluté, je zlatá, si myslím že to ani nevynosíme.

petule83
3. říj 2009

Dandulka je šikovná,gratuluju k Elišce! 🙂 Jééé už ji bude mít u sebe a my budeme ještě ty naše bobky nosit v bříšku a funět 😀

Endie koho že si to myslíš,že tě ještě předběhne???Nejsem to já,že ne!!!!!!!!! 😀

endie
3. říj 2009

nažeknu já nemusím 😀
holky mě ten průjem odrovná, vždycky se začnu tešit že to jsou porodní bolesti a nakonec prd 😀

nika
autor
3. říj 2009

endie je tajemná, ve snažilkách označila mne že budu dříve 🙂

tak holky dobrá zpráva, vrátil se manžel, pobral věci a zase jel, ael moudrým okem a sluchem pustil pračku a konstatoval že je to jen řemen, zítra ji rozebere a v po snad bude fungovat, hurááááá.

ael jsem zase sama, jel na sruby, volali kluci že se rozbil krb tak ho musí před zimou opravit, hold jinak to nejde.

petule83
3. říj 2009

tak radši neříkej 😀 Já to mám taky tak a nemusím mít ani průjem a prostě se mi chce na velkou a to jsou bolesti jako blázen,jako porodní 😝 😀 Chudáky střeva jsou asi utlačovány Vojtou 😀

petule83
3. říj 2009

Nikuš a Endie,já vás fakt holky obdivuju a hluboce smekám!!!!!Že to bez těch vašich chlapů vydržíte!Já se přiznám,že bych to nedala 😔

nika
autor
3. říj 2009

petul u mne je to už o zvyku, co nadělám, zvládla bys to, věř mi, já si to taky nedokázala představit, ale my jsem zvyklí od počátku, kdy jsme spolu chodili, měli jsem to k sobě 40 Km cca, ale viděli jem se každej víkend a i většinou v týdnu jedno odpoledne, i po letech společného bydlení je to sice jiné, ale musíme no.

berryl
3. říj 2009

niki tak to jo! Tak pak musíš popsat jak se tvářili. Já jsem si dala lehce vanu a teď se valim u tv. Petul já jsem taky lepenka, musím mit Radu pořád u sebe,ale je to o zvyku a zvykla bych si kdybych musela.

nika
autor
3. říj 2009

určitě, já si taky nedokázala představit že jsem někde o víkendu každej jinde. cca 4 roky jsem nebyli víkend bez sebe, pak se to zlomilo, máme každej svoje, jednou za čas a vyhovuje nám to.

holky na vše si jde zvyknout, moji rodiče taky nebyli zvyklí a pak táta začal pracovat v zahraničí a býval i 4 měsíce v tahu v kuse, žádné mobily, net, jen pošta co šla třeba měsíc. tak to mám zafixované i já, jako dítě, na něco to bylo dobré na něco ne, táta samo chybě.

nika
autor
3. říj 2009

dneska jka jsem byla ve městě našla jsem super obchůdek, mám radost, už chvíli sháním oblečení na hory - našla jsem super pracovní oděvy kde maj skvělou nabídku multifunkčního prádla a sof sheel bund. je to super, šité ze skvělho materiálu a za 1/3 ceny jen proto že to nemá značku, nebo fajfku přes celé záda.

už se těším až nebud mít pupík a půjdu si tam koupit novou zimní bundičku a kalhoty na hory. nakoupím tam všechny vánoční dárky a bude.

endie
3. říj 2009

taky jsem si to nedokázala představit ale je to tak a člověk stím nic neudělá

kamoška mi ted psala porodiila 29.9 chlapečka 3.65kg a 51cm 😵

nika
autor
3. říj 2009

ty jo podzimní baby booom je tu 🙂 pěkný cvalda co.
holky já chci aby moje mimi bylo tak akorát. 🙂

mi zase psala kamarádka maj termín až 14.11 ale má bohůžel silnou těhu cukrovku, píchá si inzulín tak budou rodit koncem října, chudák, jo čekaj holčičku 🙂 snad nebudou rodit dříve než jááááá.

nika
autor
3. říj 2009

endie, člověk to musí brát jak to je, a maxi z toho vyčerpat jen a jen to pozitivní a dobré a na to zlé zapomínat, vše je k něčemu v našem životě, a věřím že se to pak vrátí.

endie to už kamarádku skoro pouští dom co.

berryl
3. říj 2009

jeee tak další miminko, mi přijde, že teď každý rodí 🙂 teď volal Rádovi kamarád jestli už nerodime. No sranda. Jo niki tak mi pak musíš poradit kde ten obchod je zajdu to omrknout

endie
3. říj 2009

no ale taky si vytrpěla tot mi napsala
malý mě ale hodně potrhal vevnitř
nastřihnutá sem nebyla
ale stratila sem hodně krve
a musly mě po hodině neuspěného sití uspat
už sem to nedávala

dneska jí pustili domů

nika
autor
3. říj 2009

berryl u nás v NJ. a právě proti pracovním oděvům v Ově tam maj skvělý výběr, já už sháním dlouho je mi líto dát za mikinu 3 litry když vím že ji tu stejnou ze stejného materiálu jen bez nášivky koupím za 1.000,- a funkčnost stejná.

já si už vybrala krásnou zimní, sice dělaj jen černou s oranžovým lemováním - což se mi líbí ael co.
jo a taky není problém tam koupit do XXXL takže fakt pohoda.
třeba s kalhotama na lyže mám v klasickém obchodě problémy s mou velkou prdelkou a boky, takže nekoupím jen tak tam v poho.

nika
autor
3. říj 2009

endie zvládla to, to je hlavní a brzo na vše zapomene, a bude mít jen a jen oči pro malinkého. je doma to už bude jen a jen lepší.

endie
3. říj 2009

prý kozy má jak demyžony a mlíka že v porodce mohzla odstříkávat pro všechny 😀

petule83
3. říj 2009

Týnko jsme lepenky 😀 No asi bych si fakt musela zvyknout 🙂 Vžďyť já si vlastně taky budu muset zvykat být sama,až se začne stavět a Tomáš bude pořád tam 😖 No aspoň budu mít u sebe Vojtu 🙂 Týýýý jo,samá miminka 🙂

endie
3. říj 2009

jo psla že to je nádherné že se nemusím bát

salikova
3. říj 2009

Tak to já si zas ráda od Filipa odpočinu 😅

nika
autor
3. říj 2009

endie to je dobře že má mlíčko, já chci taky demižony .-)

nika
autor
3. říj 2009

sali, jsem taky pro mít svůj čas pro sebe 🙂

nika
autor
3. říj 2009

petul budeš ale on se ti večer vrátí, a budeš kolem něj skákat, toje jiné. ale taky záhul.

ono každej to má jinak, já musím říci že po letech co jsem spolu jsem ráda za každou společnou chvíli ale i za to že můžu být i sama, a dělat si co chci a vím že se navzájem neomezujeme a vyjdeme si vstříc.

ikdyž teď bych nejraději aby byl pořád doma.

hlavně když je pryč tak se mi zdaj sny šílené a ukecávám miminko že ještě ne, když je doma tak spím jak nemluvně.

petule83
3. říj 2009

jéé Endie teď ti nakukuju do alba a mám stejné povlečení jako ty,to žluté 😀

endie
3. říj 2009

😀

petule83
3. říj 2009

Nikuš no asi tak 🙂 Já jsem to možná i tak myslela,teď když už jdeme do finále bych byla nejradši,kdyby byl pořád u mě 🙂 Nevím no,takový pocit prostě...

nika
autor
3. říj 2009

petul souhlasím, snad nám to vydrží i u toho porodu,
mám strach abych ho chudáka třeba nevyhodila že ho tam nechci. 😝

petule83
3. říj 2009

Nikuš to v sobě řeším často,že budu na něj zlá i když ve skutečnosti to nechci ☹ V těch bolestech nevíme ani jedna co budeme dělat,jak to budem snášet 😖 Já už párkrát jak jsem měla poslíčky a Tomáš se mě zeptal co je,tak jsem s ním nemluvila a nebo mu řekla,ať mě nechá být.Pak mi to samozřejmě bylo líto ☹ Člověk fakt neví no 😖 Snad to s náma zvládnou ti naši chlapi.Asi se mu velice omluvím už teď 😀

endie
3. říj 2009

holky bojím ta kámoška přibrala 20 kg a malej vážíl 3.65 a já přibrala 27kg malá bude mít 4kg ježiš kdo to bude rodit 😲