II. trimestr, zas o kus dál. Pridejte se

nika
29. dub 2009

🙂 tak jdeme na to ne, 😀

nika
autor
5. říj 2009

endie máš IP.

berryl
5. říj 2009

niki jak bylo v kurzu? Sal neboj nesmís si to všechno připouštět,tolik žen rodilo, moje prababicka na poli 🙂 to bude ok uvidíš!

nika
autor
5. říj 2009

skvěle, paráda, už nám tam chyběla jedna maminka, nikdo neví jestli rodí nebo ne, 🙂

a já tu čtu taky zajímavosti. a potřebuji aby sem přišla endie, už jsem ji psala sms tak snad.

nika
autor
5. říj 2009

pěkěn jsem probraly epidurál atd. problémové porody, atd. superní, bylo to zase poučné.

salikova
5. říj 2009

berryl: To sou přesně moje slova! 😉 Jejichž podstatu a hloubku pravdivosti si teď nějak nedokážu připustit... Už sem měla i uklidňující telefonát od Filipa a nic moc. Asi to budu muset zaspat....

nika
autor
5. říj 2009

sali copak, drž se, neboj do prahy dojedeš, asi je hrozné vědět že tam na to budeš sama, ale my tu jsem taky, a budem co to půjde s tebou 🙂
berr to napsala krásně, a pravdivě, sali nezapomeň, je to v hlavě, takže neboj zvládneš to, a my všechny taky.

berr, díky za sms.

endie
5. říj 2009

holky já si udělala ten čaj s tou skořicí a malá se tam ted mrská a si ji to chutnalo ale mě je potom zle 😝

berryl
5. říj 2009

niki není zač! Sal neboj fakt je to v hlavě a rychlost porodu,opravdu. Dneska prostě nemáš den,ale od zítřka jen pozitivně! Já zase včera pořád brečela,někdy to tak je! Můžeš si to dovolit čeka tě nelehký úkol!

nika
autor
5. říj 2009

berr jako na houpačce, sali uvidíš bude dobře, klidně to jdi zaspat, jeslti ti to pomůže.

endie
5. říj 2009

holky vracím notas, tatík je jak lepidlo notas je jeho druhé on 😀 tak dobrou noc a sladké sny pro vás a mimoušky

nika
autor
5. říj 2009

endie dobrou a zítra ať jsi spokojená, pa a měj se.

verusinek
5. říj 2009

Krásný dobrý večer těhulinky a maminky 🙂

kukinek
5. říj 2009

sal...píšeš mi z duše, tohle mívám taky. Ale je to jako na houpajdě, chvíli tak a pak zase jinak, to jsou ty hormony. Nejvíce mi pomáhá těšení se na amalou, protože se k ní fakt jinak nedostanu, takže se tím uklidňuju.

petul...my budeme mít malou hyperaktivku, tu si ani nebude chtít nikdo vyměnit 😀

berryl
5. říj 2009

holky něco se děje, tlaky na konečník no paráda bolí to jak sviňa
jen nevím co to ze mě leze slaboulinky výtok průhledný, zatím ho moc není a v tom je krev, ale fakt je toho malinko
teď jestli to je plodovka nebo hlen???

Radim šel na hokej paráda

nika
autor
5. říj 2009

berryl a co vana když si dáš, nepřestává to?

nika
autor
5. říj 2009

ahojki veru? co odolala jsi bacilům? od manžílka :-ú

verusinek
5. říj 2009

😵 😵 😵 Berryl, že by

berryl
5. říj 2009

ono to přestává není to tak hrozné, ale pocit na velkou a když tam jdu tak nic a bolest fakt krutá ☹

nika
autor
5. říj 2009

malej se asi posouvá dolů. myslím že už fakt chce na svět, neboj než se Radim vrátí nebude to.

berryl
5. říj 2009

když jako by zatlačím na tu velkou tak jako by mi malý tlačil na konečník au au tak rychle přestanu a přejde to 😨

berryl
5. říj 2009

no jo co to je plodovka není z krví ne?

nika
autor
5. říj 2009

nevím všude píšou a říkaj, čirá tekutina, maxi světle zbarvená, nebo do zelena, ne jako hlen,nebo výtok, kdo ví.

verusinek
5. říj 2009

berryl a tak šup do vany nebo do sprchy a uvidíš

berryl
5. říj 2009

ne ne ne raději ne
půjdu si raději lehnout 🙂 🙂 🙂

berryl
5. říj 2009

sakra tak kdo se v tom má vyznat hlen, plodovka ach jo

nika
autor
5. říj 2009

berryl zalehni a uvidíš, hlavně klídek.

verusinek
5. říj 2009

berryl a tak hlen má být takový jako sliz ne???

berryl
5. říj 2009

tak to bude ten hlen je to jako snopel 😝

nika
autor
5. říj 2009

berryl to bude zátka, prostě ji máš čistou, na kurzu říkaly že je různá.

holky pa prchám za chlapem.

verusinek
5. říj 2009

Niky paaa a krásný večer
Berryl 😉, tak jdi odpočívat a uvidíš 😵